Skocz do zawartości

Historia edycji

grall

grall

2 godziny temu, sunway napisał(a):

Witam

Poszukuję osoby, która pomoże w oględzinach przyczepy z Kluczborka, okolicy.  Przyczepa Hobby Clasic 400: Hobby classic 400 solar instalacja wszystko sprawne Kluczbork • OLX.pl

Pozdrawiam

Teraz rynek przyczep jest zły dla kupującego. Stare przyczepy z wiekiem powyżej 20 lat, często po uszkodzeniach są wystawiane za duże pieniądze. 
Czy nie zastanowiłeś się nad takim rozwiązaniem, aby z jednej strony dalej odkładać kasę i jednocześnie wypożyczyć przyczepę na wyjazd. Wypożyczenie przyczepy ma swoje wady, ale i zalety. Za pierwszym razem zobaczysz czy pasuje Ci układ przyczepy, wielkość. Wydasz na wypożyczenie 2-3k, ale zdobędziesz doświadczenie z Twoją rodziną. 
Ja zanim kupiłem, wypożyczyłem przyczepę ma kilka dni i wiedziałem po tym wyjeździe co mi w niej przeszkadzało.

grall

grall

2 godziny temu, sunway napisał(a):

Witam

Poszukuję osoby, która pomoże w oględzinach przyczepy z Kluczborka, okolicy.  Przyczepa Hobby Clasic 400: Hobby classic 400 solar instalacja wszystko sprawne Kluczbork • OLX.pl

Pozdrawiam

Teraz rynek przyczep jest zły dla kupującego. Stare przyczepy z wiekiem powyżej 20 lat, często po uszkodzeniach są wystawiane za duże pieniądze. 
Czy nie zastanowiłeś się nad takim rozwiązaniem, aby z jednej strony dalej odkładać kasę i jednocześnie wypożyczyć przyczepę na wyjazd. Wypożyczenie przyczepy ma swoje wady, ale i zalety. Za pierwszym razem zobaczysz czy pasuje Ci układ przyczepy, wielkość. Wydasz na wypożyczenie 2-3k, ale zdobędziesz doświadczenie z Twoją rodziną. 
Ja zanim kupiłem wypożyczyłem przyczepę ma kilka dni i wiedziałem po tym wyjeździe co mi w niej przeszkadzało.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.