Skocz do zawartości

Historia edycji

BuryKocur

BuryKocur

35 minut temu, Maras napisał(a):

Takie wbijanie wkrętaczka to jest inwazyjna metoda ,która to dewastuje nieodwracalnie jakąkolwiek powierzchnię . I teraz taki przykład.  

Marku - ja na szczęście nie będę więcej przyczep kupował a i innym tej metody więcej nie polecę.

Metoda jest skuteczna, ale masz rację - może odrobinę zbyt inwazyjna, choć nie do końca zgodzę się z porównaniem do karoserii - podłoga pod spodem jest wielokrotnie bardziej i częściej niszczona przez wodę i sól oraz przez choćby brak chlapaczy za kołami.

Ale OK - przyjmuję uwagę i nie będę rozwijał tematu.

Pzdr

Wł.

BuryKocur

BuryKocur

28 minut temu, Maras napisał(a):

Takie wbijanie wkrętaczka to jest inwazyjna metoda ,która to dewastuje nieodwracalnie jakąkolwiek powierzchnię . I teraz taki przykład.  

Marku - masz rację - ja na szczęście nie będę więcej przyczep kupował a i innym tej metody więcej nie polecę.

Metoda jest skuteczna, ale masz rację - zbyt inwazyjna.

Nie będę rozwijał tematu.

Pzdr

Wł.

BuryKocur

BuryKocur

23 minuty temu, Maras napisał(a):

Takie wbijanie wkrętaczka to jest inwazyjna metoda ,która to dewastuje nieodwracalnie jakąkolwiek powierzchnię . I teraz taki przykład.  

Marku - masz rację - ja na szczęście nie będę więcej przyczep kupował a i innym tej metody więcej nie polecę.

Jest dobra, ale masz rację - zbyt inwazyjna.

Pzdr

Wł.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.