Skocz do zawartości

Historia edycji

BuryKocur

BuryKocur

2 godziny temu, sunway napisał(a):

Znalazłem taką przyczepę: Przyczepa kempingowa Tec 2/3 osoby Przedsionek 94r Dmc 1000kg Toaleta Olesno • OLX.pl, czy i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę w tej przyczepie?

Na wszystko - zwróć uwagę, że każdy opis w każdej oferowanej przez tego sprzedającego przyczepki niemalże jest identyczny co nie wystawia najlepszej oceny piszącemu - nie wspominam o fatalnym sposobie pisania opisów - jednym ciurkiem bez znaków przystankowych i jakiejkolwiek interpunkcji - a z opisów tych tak naprawdę nic nie wynika - opis taki nie jest kompletnie jak dla mnie żadnym  miarodajnym opisem faktycznego stanu technicznego oferowanego sprzętu.

Jeżeli chciałbyś Kolego tam kupić przyczepkę to pojedź na oględziny z kimś naprawdę umiejącym na chłodno ocenić stan sprzedawanych przyczepek.

Obawiam się, że z samych prezentowanych ogłoszeń nie wyciągniesz żadnych konkretów dla siebie - zresztą poczytaj ogłoszenia kilku kolejnych przyczep tego sprzedającego i powiedz czym one się różnią...

Ale poczekaj na opinie innych Kolegów mających większe doświadczenie z taką oceną na odległość...

pzdr

Wł.

BuryKocur

BuryKocur

2 godziny temu, sunway napisał(a):

Znalazłem taką przyczepę: Przyczepa kempingowa Tec 2/3 osoby Przedsionek 94r Dmc 1000kg Toaleta Olesno • OLX.pl, czy i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę w tej przyczepie?

Na wszystko - zwróć uwagę, że każdy opis w każdej oferowanej przez tego sprzedającego przyczepki niemalże jest identyczny - nie wspominam o fatalnym sposobie pisania opisów - jednym ciurkiem bez znaków przystankowych i jakiejkolwiek interpunkcji - a z opisów tych tak naprawdę nic nie wynika - opis nie jest kompletnie jak dla mnie żadnym  miarodajnym opisem a sieczką reklamową.

Jeżeli chciałbyś Kolego tam kupić przyczepkę to pojedź na oględziny z kimś naprawdę umiejącym na chłodno ocenić stan sprzedawanych przyczepek.

Obawiam się, że z prezentowanych ogłoszeń nie wyciągniesz żadnych konkretów dla siebie - zresztą poczytaj ogłoszenia kilku kolejnych przyczep tego sprzedającego i powiedz czym one się różnią...

Ale poczekaj na opinie innych Kolegów mających większe z tym doświadczenie...

pzdr

Wł.

BuryKocur

BuryKocur

2 godziny temu, sunway napisał(a):

Znalazłem taką przyczepę: Przyczepa kempingowa Tec 2/3 osoby Przedsionek 94r Dmc 1000kg Toaleta Olesno • OLX.pl, czy i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę w tej przyczepie?

Na wszystko - zwróć uwagę, że każdy opis w każdej oferowanej przez tego sprzedającego przyczepki niemalże jest identyczny - nie wspominam o sposobie pisania opisów - jednym ciurkiem bez znaków przystankowych i jakiejkolwiek interpunkcji - a z opisów tych tak naprawdę nic nie wynika - opis nie jest kompletnie żadnym  miarodajnym opisem a sieczką reklamową.

Jeżeli chciałbyś Kolego tam kupić przyczepkę to pojedź na oględziny z kimś umiejącym na chłodno ocenić towar.

Obawiam się, że z prezentowanych ogłoszeń nie wyciągniesz żadnych konkretów dla siebie - zresztą poczytaj ogłoszenia kilku kolejnych przyczep i powiedz czym one się różnią...

Ale poczekaj na opinie innych Kolegów mających większe z tym doświadczenie.

pzdr

Wł.

BuryKocur

BuryKocur

1 godzinę temu, sunway napisał(a):

Znalazłem taką przyczepę: Przyczepa kempingowa Tec 2/3 osoby Przedsionek 94r Dmc 1000kg Toaleta Olesno • OLX.pl, czy i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę w tej przyczepie?

Na wszystko - zwróć uwagę, że każdy opis w każdej oferowanej przez tego sprzedającego przyczepki niemalże jest identyczny - nie wspominam o sposobie pisania opisów - jednym ciurkiem bez znaków przystankowych i jakiejkolwiek interpunkcji - a z opisów tych tak naprawdę nic nie wynika - opis nie jest kompletnie żadnym  miarodajnym opisem a sieczką reklamową.

Jeżeli chciałbyś Kolego tam kupić przyczepkę to pojedź na oględziny z kimś umiejącym na chłodno ocenić towar.

Obawiam się, że z prezentowanych ogłoszeń nie wyciągniesz żadnych konkretów dla siebie - zresztą poczytaj ogłoszenia kilku kolejnych przyczep i powiedz czym one się różnią...

pzdr

Wł.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.