Skocz do zawartości

Historia edycji

strus251

strus251

4 godziny temu, Tomas2 napisał:

Czy ktoś z Łodzi pomógł by mi w oględzinach przyczepy? Mogę zapłacić za pomoc.

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-sprite-super-5-30-1999r-zarejestrowana-20szt-lodz-CID5-IDMGWzK.html

To ma być moja pierwsza przyczepa i nie chcę za dużo inwestować w nowszą, ale z drugiej strony nie chciał bym się też zniechęcić.

Kolego, jestem "z Łodzi" ale niestety sprawy natury zdrowia rodzinnego nie pozwolą mi na pomoc w oględzinach w najbliższych kilku tygodniach :(. 

Co mogę powiedzieć od siebie, w Łodzi i jej najbliższych okolicach nie ma komisu w którym w ogóle bym coś chciał kupić. 

Jeżdżę sobie czasem i dla "zabicia" czasu odwiedzam jeden czy drugi czy trzeci pkt sprzedaży przyczep i śmiało mogę powiedzieć:

To rewelacyjne miejsce aby kupić przyczepę z przeznaczeniem na stróżówkę na parkingu strzeżonym, nic więcej. 

 

W tym punkcie też byłem kilkakrotnie, dalej twierdzę, że w Łodzi brak komisu w którym warto cokolwiek oglądać jeżeli przeznaczenie jest rekreacyjno-mieszkalne. 

 

 

strus251

strus251

4 godziny temu, Tomas2 napisał:

Czy ktoś z Łodzi pomógł by mi w oględzinach przyczepy? Mogę zapłacić za pomoc.

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-sprite-super-5-30-1999r-zarejestrowana-20szt-lodz-CID5-IDMGWzK.html

To ma być moja pierwsza przyczepa i nie chcę za dużo inwestować w nowszą, ale z drugiej strony nie chciał bym się też zniechęcić.

Kolego, jestem "z Łodzi" ale niestety sprawy natury zdrowia rodzinnego nie pozwolą mi na pomoc w oględzinach w najbliższych kilku tygodniach :(. 

Co mogę powiedzieć od siebie, w Łodzi i jej najbliższych okolicach nie ma komisu w którym w ogóle bym coś chciał kupić. 

Jeżdżę sobie czasem i dla "zabicia" czasu odwiedzam jeden czy drugi czy trzeci pkt sprzedaży przyczep i śmiało mogę powiedzieć:

To rewelacyjne miejsce aby kupić przyczepę z przeznaczeniem na stróżówkę na parkingu strzeżonym, nic więcej. 

 

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.