Skocz do zawartości

Historia edycji

DarekSłupsk

DarekSłupsk

56 minut temu, kozikm napisał:

Hej a co myślicie o tej ?  To moja pierwsza cepka w życiu i bardzo cenie Wasze rady.

 

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-lunar-solar-2000-dmc-1050kg-CID5-IDKgHXP.html?isPreviewActive=1&sliderIndex=7

Dobry sprzęt , mam Lunar z identycznym rozkładem wnętrza tylko 5 lat starszą. Za te pieniądze jeśli podłoga przy łączeniach ze  ścianami cala, warto ją brać. Sprawdź tez od wewnątrz czy ściany przy oknach są twarde i niepofalowane od przecieku i wilgoci. Ja  jestem ze swojej mega zadowolony i jak będę zmieniał to tylko na nowszą Lunar. Powinna mieć i ładować amulutor z 230V i z holownika. Żeby sprawdzić  Bojler na gaz , odkręcić zawor główny butli i dedykowany do bojelara, włącz  przycik Heater , u mnie zaświeca sie zielona dioda , jesli zaświeci sie zielona z czerwoną razem zapłon nie udany. Trzeba spróbować ponownie bo moze być zapowietrzony ,( powietrze w przewodach gazowych ,tak samo z kuchenką, lodówka i piecykiem).  Po okolo 10 - 15 min bojler zaczyna byc ciepły , czyli działa. Przyciski do ogrzewania wody na 230V powinien byc na ściance w pobliżu bojlera

IMG_20210123_103502.jpg

IMG_20210612_192439.jpg

IMG_20210616_091925.jpg

DarekSłupsk

DarekSłupsk

40 minut temu, kozikm napisał:

Hej a co myślicie o tej ?  To moja pierwsza cepka w życiu i bardzo cenie Wasze rady.

 

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-lunar-solar-2000-dmc-1050kg-CID5-IDKgHXP.html?isPreviewActive=1&sliderIndex=7

Dobry sprzęt , mam Lunar z identycznym rozkładem wnętrza tylko 5 lat starszą. Za te pieniądze jeśli podłoga przy łączeniach ze  ścianami cala, warto ją brać. Sprawdź tez od wewnątrz czy ściany przy oknach są twarde i niepofalowane od przecieku i wilgoci. Ja  jestem ze swojej mega zadowolony i jak będę mmieniał to tylko na nowszą Lunar. Powinna mieć i ładować amulutor z 230V i z holownika. Żeby sprawdzić  Bojler na gaz , odkręcić zawor główny i dedykowany do bojelara, włącz  przycik Heater , u mnie zaświeca sie zielona dioda , jesli zaświeci sie zielona i czerwoną razem zapłon nie udany. Trzeba spróbować ponownie bo w moze być zapowietrzony ,( powietrze w przewodach gazowych) Po okolo 10 - 15 min bojler zaczyna byc ciepły , czyli działa. Przyciski do ogrzewania wody na 230V powinien byc na ściance w pobliżu bojlera

IMG_20210123_103502.jpg

IMG_20210612_192439.jpg

IMG_20210616_091925.jpg

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.