Skocz do zawartości

Historia edycji

smok_wawelski

smok_wawelski

Zgadza się -  w ubiegłym roku jeszcze na wiosnę temat u mnie był otwarty i szukałem alternatywnie buda-kamper, to że fajnych małych bud w sensownej cenie praktycznie nie było przyśpieszyło własnie decyzje na kampera, ale kamperów też nie było w założonych kryteriach jak cena ok to parch do remontu. Motor i mechanika a  nawet blacharka i lakier na alkowie też mnie nie straszy bo jest tego tam tyle co kot napłakał ale a wiem co to znaczy remontować budę bo alkowa to zabudową de facto niewiele się różni od budy - zeszłem wiec do postaci skarlałej  bo dostawczaków jest od cholery i klecę kampervana :) 

Nie żebym był oponentem całkowicie  bo samodzielny remont czy to przyczepy czy to kampera ma swoje plusy - zrobisz sam wiesz co masz na długo - ale jakbym kupował bude do remontu to za 14tysi musiałaby mieć super pasujące mi  sprawne wyposażenie a do remontu musiałbym mieć bodaj zadaszona a najlepiej jeszcze ogrzewana hale - inaczej bym sie nie brał, robiłem pod prowizorycznym zadaszenie wiem co to znaczy.

Dlatego i Koledze @beniamin82 i innym poszukującym naprawdę szczerze życzę powodzenia ale w przypadku budy pozornie do lekkiego remontu zawsze doradzam tryb ostrożnie bo łatwo sie sparzyć. Nie ma co się czarować zwykle kupując pierwszą jesteśmy podjarani tak działa bakcyl karawaningu a nie mamy jeszcze ani wiedzy dla oceny ani wiedzy oraz umiejętności pozwalającej rzetelnie ocenić czas i koszt remontu - po prostu tak to działa - wiec  czerpanie wiedzy z forumowych wątków zakupowych i remontowych oraz spokój i długie ruchy to tu jedyna słuszna metoda im więcej bud ogladnięte to tez pozwala trochę wiedzy nabyc i zmniejszyć ryzyko nadziania sie na minę.

smok_wawelski

smok_wawelski

Zgadza się -  w ubiegłym roku jeszcze na wiosnę temat u mnie był otwarty i szukałem alternatywnie buda-kamper, to że fajnych małych bud w sensownej cenie praktycznie nie było przyśpieszyło własnie decyzje na kampera, ale kamperów też nie było w założonych kryteriach jak cena ok to parch do remontu. Motor i mechanika a  nawet blacharka i lakier na alkowie też mnie nie straszy bo jest tego tam tyle co kot napłakał ale a wiem co to znaczy remontować budę bo alkowa to zabudową de facto niewiele się różni od budy - zeszłem wiec do postaci skarlałej  bo dostawczaków jest od cholery i klecę kampervana :) 

Nie żebym był oponentem całkowicie  bo samodzielny remont czy to przyczepy czy to kampera ma swoje plusy - zrobisz sam wiesz co masz na długo - ale jakbym kupował bude do remontu to za 14tysi musiałaby mieć super pasujące mi  sprawne wyposażenie a do remontu musiałbym mieć bodaj zadaszona a najlepiej jeszcze ogrzewana hale - inaczej bym sie nie brał, robiłem pod prowizorycznym zadaszenie wiem co to znaczy.

Dlatego i Koledze @beniamin82 i innym poszukującym naprawdę szczerze życzę powodzenia ale w przypadku budy pozornie do lekkiego remontu zawsze doradzam tryb ostrożnie bo łatwo sie sparzyć. Nie ma co się czarować zwykle kupując pierwszą jesteśmy podjarani tak działa bakcyl karawaningu a nie mamy jeszcze ani wiedzy dla oceny ani wiedzy oraz umiejętności pozwalającej rzetelnie ocenić czas i koszt remontu - po prostu tak to działa - wiec  czerpanie wiedzy z wątków zakupowych i remontowych oraz spokój i długie ruchy to tu jedyna słuszna metoda

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.