Skocz do zawartości

Historia edycji

Piotrekm13

Piotrekm13

40 minut temu, seba73r napisał(a):

Diesel jest projektowany do pracy długofalowej raczej ze stała predkoscia, typowe silniki do jazdy na długie dystanse raczej ze stała prędkością obrotową. 

Powiesz mi, że producent z pełną świadomością, projektuje i wkłada do rodzinnego auta co co wyżej napisałeś???

Można powiedzieć, że silniki te lepiej znoszą taką jazdę, ale nie że są do tego projektowane... Jak byśmy pisali o ciężarówkach to może bym się zgodził...

 

A co do zapychania EGR itp to przy żony jeździe się nie martwię. Ona raczej dynamicznie jeździ. Bardziej martwię się o turbinę że względu na obciążanie od razu "na zimno". 

Piotrekm13

Piotrekm13

37 minut temu, seba73r napisał(a):

Diesel jest projektowany do pracy długofalowej raczej ze stała predkoscia, typowe silniki do jazdy na długie dystanse raczej ze stała prędkością obrotową. 

Powiesz mi, że producent z pełną świadomością, projektuje i wkłada do rodzinnego auta co co wyżej napisałeś???

Można powiedzieć, że silniki te lepiej znoszą taką jazdę, ale nie że są do tego projektowane... Jak byśmy pisali o ciężarówkach to może bym się zgodził...

 

A co do zapychanie EGR itp to przy żony jeździe się nie martwię. Ona raczej dynamicznie jeździ. Bardziej martwię się o turbinę że względu na obciążanie od razu "na zimno". 

Piotrekm13

Piotrekm13

33 minuty temu, seba73r napisał(a):

Diesel jest projektowany do pracy długofalowej raczej ze stała predkoscia, typowe silniki do jazdy na długie dystanse raczej ze stała prędkością obrotową. 

Powiesz mi, że producent z pełną świadomością, projektuje i wkłada do rodzinnego auta co co wyżej napisałeś???

Można powiedzieć, że silniki te lepiej znoszą taką jazdę, ale nie że są do tego projektowane... Jak byśmy pisali o ciężarówkach to może bym się zgodził...

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.