Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

2 minuty temu, lbuster napisał:

OK, no to super - dzięki Jacek.

Zaraz zacznie się tysiąc rzeczy przed i po sprzedażnych. Pierwsze i najważniejsze to koła zimowe, ale to dopiero po odbiorze, bo nie chciałbym zostać z samymi kołami :) 

Ja bym rozważył całoroczne, ale to ja :P 

Co do LEDów to jeszcze dodam, że 
 jestem z nich bardzo zadowolony. W porównaniu do standardowych reflektorów np H7 to jest po prostu przepaść. Z adaptacyjnymi nie jeździłem, a jedynie widziałem jak to wygląda w Renault i nie wiem czy jest aż taka kolosalna różnica pomiędzy ledem a adaptacyjnym ledem, jak między ledem a H7. 

jacek00

jacek00

1 minutę temu, lbuster napisał:

OK, no to super - dzięki Jacek.

Zaraz zacznie się tysiąc rzeczy przed i po sprzedażnych. Pierwsze i najważniejsze to koła zimowe, ale to dopiero po odbiorze, bo nie chciałbym zostać z samymi kołami :) 

Ja bym rozważył całoroczne, ale to ja :P 

Co do LEDów to jeszcze dodam, że 
 jestem z nich bardzo zadowolony. W porównaniu do standardowych reflektorów np H7 to jest po prostu przepaść. Z adaptacyjnymi nie jeździłem, a jedynie widziałem jak to wygląda w Renault. Nie wiem czy jest aż taka kolosalna różnica pomiędzy ledem a adaptacyjnym ledem, jak między ledem a H7

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.