Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

9 minut temu, lbuster napisał:

No to super - jest nadzieja, że też będę miał samopoziomowanie. Choć Ty @jacek00 chyba masz LEDy adaptacyjne (różnie to jest nazywane w różnych markach).

Niee, mam zwykłe światła ledowe. W moim Scenicu nie występowały w ogóle adaptacyjne.

Cytat

To jeszcze jedno pytanko.

Jaki może być koszt dodatkowej wymiany oleju i filtra po 1000-2000 km w ASO? Czy może robiliście to poza ASO, bo koszt wysoki? Rozumiem, że wtedy trzeba kupić oryginalny filtr, by w serwisie się nie poznali.

Pytaj w ASO, niekoniecznie musisz to robić w ASO i nawet jak poznają to co z tego? Ale ja bym spytał w ASO, pewnie nie kosztuje to jakiegoś majątku. W takim Renault ceny za oryginalne części masz podobne jak na allegro. Serwis też nie jest jakoś specjalnie droższy niż jakieś zwykłe warsztaty

jacek00

jacek00

6 minut temu, lbuster napisał:

No to super - jest nadzieja, że też będę miał samopoziomowanie. Choć Ty @jacek00 chyba masz LEDy adaptacyjne (różnie to jest nazywane w różnych markach).

Niee, mam zwykłe światła ledowe. W moim Scenicu nie występowały w ogóle adaptacyjne. Tak czy inaczej jestem z nich zadowolony. W porównaniu do standardowych reflektorów np H7 to jest po prostu przepaść. Z adaptacyjnymi nie jeździłem, a jedynie widziałem jak to wygląda w Renault. Nie wiem czy jest aż taka duża różnica pomiędzy ledem a adaptacyjnym ledem, jak między ledem a H7

Cytat

To jeszcze jedno pytanko.

Jaki może być koszt dodatkowej wymiany oleju i filtra po 1000-2000 km w ASO? Czy może robiliście to poza ASO, bo koszt wysoki? Rozumiem, że wtedy trzeba kupić oryginalny filtr, by w serwisie się nie poznali.

Pytaj w ASO, niekoniecznie musisz to robić w ASO i nawet jak poznają to co z tego? Ale ja bym spytał w ASO, pewnie nie kosztuje to jakiegoś majątku. W takim Renault ceny za oryginalne części masz podobne jak na allegro. Serwis też nie jest jakoś specjalnie droższy niż jakieś zwykłe warsztaty

jacek00

jacek00

1 minutę temu, lbuster napisał:

No to super - jest nadzieja, że też będę miał samopoziomowanie. Choć Ty @jacek00 chyba masz LEDy adaptacyjne (różnie to jest nazywane w różnych markach).

Niee, mam zwykłe światła ledowe. W moim Scenicu nie występowały w ogóle adaptacyjne. 

1 minutę temu, lbuster napisał:

To jeszcze jedno pytanko.

Jaki może być koszt dodatkowej wymiany oleju i filtra po 1000-2000 km w ASO? Czy może robiliście to poza ASO, bo koszt wysoki? Rozumiem, że wtedy trzeba kupić oryginalny filtr, by w serwisie się nie poznali.

Pytaj w ASO, niekoniecznie musisz to robić w ASO i nawet jak poznają to co z tego? Ale ja bym spytał w ASO, pewnie nie kosztuje to jakiegoś majątku. W takim Renault ceny za oryginalne części masz podobne jak na allegro. Serwis też nie jest jakoś specjalnie droższy niż jakieś zwykłe warsztaty

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.