Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

Godzinę temu, lbuster napisał:

Natomiast jak to jest z LEDami, zwykłymi i adaptacyjnymi? Czy w tam występuje samopoziomowanie? Próbowałem coś na szybko wyszukać ale nie mogę znaleźć. Wyczytałem tylko gdzieś, że samopoziomowanie i spryskiwacze są wymagane powyżej 2000 lumenów. Czy LEDy mają mniej? Czy wtedy mają jak przy halogenach pokrętło regulacji wysokości świateł?

No pytanie jak to jest rozwiązanie w BMW. Ja u siebie mam normalne samopoziomowanie i spryskiwacze reflektorów. Ale ledy nie wymagają spryskiwaczy - te mam w związku z pakietem zimowym (czyli grzanie foteli, spryskiwacze zimkowe i coś tam jeszcze) Nie mam żadnej regulacji z wnętrza. Światła mam włączone na auto i zapominam o ich obsłudze. Włączają się same, same doświetlają zakręty, same przełączają się na drogowe itp.

Po podpięciu przyczepy nie włączają mi się automatycznie światła mijania, dalej śmigam na dziennych. Natomiast w budzie mam całe oświetlenie (wszystkie obrysówki itd). Jedynie co mi się dezaktywuje po podpięciu budy to wykrywanie martwego pola w lusterkach.

jacek00

jacek00

Godzinę temu, lbuster napisał:

Natomiast jak to jest z LEDami, zwykłymi i adaptacyjnymi? Czy w tam występuje samopoziomowanie? Próbowałem coś na szybko wyszukać ale nie mogę znaleźć. Wyczytałem tylko gdzieś, że samopoziomowanie i spryskiwacze są wymagane powyżej 2000 lumenów. Czy LEDy mają mniej? Czy wtedy mają jak przy halogenach pokrętło regulacji wysokości świateł?

No pytanie jak to jest rozwiązanie w BMW. Ja u siebie mam normalne samopoziomowanie i spryskiwacze reflektorów. Ale ledy nie wymagają spryskiwaczy - te mam w związku z pakietem zimowym (czyli grzanie foteli, spryskiwacze zimkowe i coś tam jeszcze) Nie mam żadnej regulacji z wnętrza. Światła mam włączone na auto i zapominam o ich obsłudze. Włączają się same, same doświetlają zakręty, same przełączają się na drogowe itp.

jacek00

jacek00

Godzinę temu, lbuster napisał:

Natomiast jak to jest z LEDami, zwykłymi i adaptacyjnymi? Czy w tam występuje samopoziomowanie? Próbowałem coś na szybko wyszukać ale nie mogę znaleźć. Wyczytałem tylko gdzieś, że samopoziomowanie i spryskiwacze są wymagane powyżej 2000 lumenów. Czy LEDy mają mniej? Czy wtedy mają jak przy halogenach pokrętło regulacji wysokości świateł?

No pytanie jak to jest rozwiązanie w BMW. Ja u siebie mam normalne samopoziomowanie i spryskiwacze reflektorów. Nie mam żadnej regulacji z wnętrza. Światła mam włączone na auto i zapominam o ich obsłudze. Włączają się same, same doświetlają zakręty, same przełączają się na drogowe itp.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.