Skocz do zawartości

Historia edycji

swrx

swrx

 Nie wiem jak Sorento I ,,w dieslu", opinie są podzielone,ale po ,,lifcie"' ma 170km i 3500 kg ,,na haku",przed chyba 2800 kg. Dużo informacji nt. Sorento jest na forum :

www.klubsorento.pl . Ja mam 3.3 Pb + LPG  248km   3500 kg ,,na haku" oczywiście tylko w teorii ,bo po uwzględnieniu przelicznika 1.33 wychodzi maks. 1950 km.

Auto jest typową terenówką (rama,most,reduktor) w opakowaniu SUV'a. Z ciekawostek: Porsche opracowało zawieszenie :). Do przyczepy jak znalazł. U mnie

przyczepa 1500 kg DMC. W rzeczywistości 1600 kg. cztery rowery na dachu auta. Dmc pewnie na granicy ,czyli 2550 i spalanie 26 l Lpg. Sorento II i III ,to już 

 konstrukcja samonośna.

swrx

swrx

 Nie wiem jak Sorento ,,w dieslu" opinie są podzielone,ale po ,,lifcie"' ma 170km i 3500 kg ,,na haku",przed chyba 2800 kg. Dużo informacji nt. Sorento jest na forum :

www.klubsorento.pl . Ja mam 3.3 Pb + LPG  248km   3500 kg ,,na haku" oczywiście tylko w teorii ,bo po uwzględnieniu przelicznika 1.33 wychodzi maks. 1950 km.

Auto jest typową terenówką (rama,most,reduktor) w opakowaniu SUV'a. Z ciekawostek: Porsche opracowało zawieszenie :). Do przyczepy jak znalazł. U mnie przyczepa 1500 kg. W rzeczywistości 1600 kg. cztery rowery na dachu auta dmc .pewnie na granicy czyli 2550 i spalanie 26 l Lpg. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.