Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

16 minut temu, PLopaPL napisał:

Mam tak samo w skodzinie, widziałeś - wtedy mówiłeś że badziew :P

Jacek gratuluję nowego nabytku. Znajomy wziął ostatnio espace initiale oraz talismana initiale. Szczególnie podoba mi się środek espace w tej wersji :)

Dzięki :)

Espace to trochę wyższa półka jednak :) Zwłaszcza Initiale. Chociaż ten tablet i kilka elementów jest wspólnych i dokładnie takich samych.

Nigdy bym nie pomyślał, że weźmiemy Renault. Zawsze tylko Citroen. No ale teraz Citroena nowego  C4P nikt nie chciał mi sprzedać :) Oby tylko się Renault sprawował tak dobrze jak Citroen.


I foto z wczorajszego odbioru

received_10214083844684175.thumb.jpeg.4c76e412cae1bac189052ff685c5230f.jpeg

jacek00

jacek00

12 minut temu, PLopaPL napisał:

Mam tak samo w skodzinie, widziałeś - wtedy mówiłeś że badziew :P

Jacek gratuluję nowego nabytku. Znajomy wziął ostatnio espace initiale oraz talismana initiale. Szczególnie podoba mi się środek espace w tej wersji :)

Espace to trochę wyższa półka jednak :) Zwłaszcza Initiale. Chociaż ten tablet i kilka elementów jest wspólnych. Nigdy bym nie pomyślał, że weźmiemy Renault. Zawsze tylko Citroen. No ale teraz Citroena nowego  C4P nikt nie chciał mi sprzedać :) Oby tylko się Renault sprawował tak dobrze jak Citroen.

 

 

jacek00

jacek00

10 minut temu, PLopaPL napisał:

Mam tak samo w skodzinie, widziałeś - wtedy mówiłeś że badziew :P

Jacek gratuluję nowego nabytku. Znajomy wziął ostatnio espace initiale oraz talismana initiale. Szczególnie podoba mi się środek espace w tej wersji :)

Espace to trochę wyższa półka jednak :) Zwłaszcza Initiale. Chociaż ten tablet i kilka elementów jest wspólnych. Nigdy bym nie pomyślał, że weźmiemy Renault. Zawsze tylko Citroen. No ale teraz Citroena nowego  C4P nikt nie chciał mi sprzedać :)

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.