Skocz do zawartości

Majówka SŁAWA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że to ciut za wcześnie, nie mogę usiedzieć. Ruszamy! Jak nas na kemping nie wpuszczą, stanę wzdłuż szlabanu i będę pobierał myto.... Oczywiście procentowe myto... Wysoko procentowe myto... Kto wtedy przesunie Mileczkę? Bez kodu silnika się nie odpali, przesunąć na ręcznym też się nie da, a kierowca nietomny?!

 

Do zobaczenia na bramie prawie że weselnej!!!

 

Siemasz Arku... Widzieliśmy codzień Milkę i jak tam buszowałeś co by ją przygotować.. Dzisial nawet LT stał jakby gotowy do jazdy  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jestem i jest piknie!  Ośrodek jeszcze pusty, umywalki pozdejmowane na zimę ale reszta przygotowana. Prąd gęsty, woda jest, miejsca parkingowe przygotowane. Sklepik czynny... Żyć nie umierać!

 

Proszę o dopisanie załogi "Seweryn". Przyjadą w środę...

Dzięki za przypomnienie!

 

 

Flagi przywiozłem. Jutro dzień gospodarczy, ale wieczorem szukam tekstów jedynie słusznych piosenek i haseł godnych 1-szo majowego pochodu!

 

P.S. Internet z Aero2 chodzi pięknie!

No kurna w "koncu" jakiś sygnał panie - za wiele nie będe pyskował bo to jednak "guru" 1-szo majowych pochodów - zapisuję :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zajedziesz tak będziesz - Świstak już tam jest - przed chwilą napisał , że jest piknie - ale o co jemu chodziło :hmm: ............. :]

 

Kurde nie doczytałem - w środę to większość będzie - wal jak w dym !!!!!

 

Będę koło 8:00 rano. Ktoś z Poznania ma jakieś preferencje co do trasy dojazdu. Właśnie mam dylemat czy jechać na Śmigiel i kątami czy na Wolsztyn i też kątami  :]  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę koło 8:00 rano. Ktoś z Poznania ma jakieś preferencje co do trasy dojazdu. Właśnie mam dylemat czy jechać na Śmigiel i kątami czy na Wolsztyn i też kątami  :]  :hmm:

Kolego nie wiem jak jest dzisiaj ale skopiowałem podpowiedź sprzed pięciu lat - może się przyda

w kwestii dojazdu ....

 

dojazd z drogi nr 315 Wolsztyn - Nowa Sól, należy w imiejscowości Konotop skręcić w droge nr 278 i do samego osrodka sie dojedzie ( bedzie po prawej strony bardzo dobrze oznakowany )

UWAGA !!!

nie jechać droga 316 ( Sławocin na Kaszczor ) od strony miejscowości: Ciosianiec, Szreniawa, Szreniawa Sulechowska - droga bardzo złej jakości i o kiepskiej nawierzchni !!! nie polecam, jechalem tam raz w celu przeprowadzenia rekonesansu jak ta droga wyglada i nie polecam jej,

To pisał kolega jadący od strony Poznania !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w piątek wieczorem wróciliśmy ze Sławy - imprezka super, udana w 100%. Wielkie podziękowania dla Filipa85-87 za świetną organizację i atrakcje. Na kolejnej majówce w Sławie na pewno się pojawimy. Pochód Majowy pierwsza klasa - tu również podziękowania dla prowadzącego pochód :)

PS. To nasz pierwszy zlot - taka formuła spotkania nam bardzo odpowiada :)

post-10171-0-08520500-1367707280_thumb.jpg

post-10171-0-89746500-1367707290_thumb.jpg

post-10171-0-44238700-1367707297_thumb.jpg

post-10171-0-66031200-1367707487_thumb.jpg

Edytowane przez terrino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu i ja wróciłem :] . Nie będę jakoś specjalnie podsumowywał naszej MAJÓWKI bo i nie do mnie należy ocena czy było fajnie czy nie . Ja uważam ze swojej strony , że było bardzo sympatycznie i nie zauważyłem nawet jakiegoś stękania na pogodę czy inne uciążliwości jeśli takie były :hmm: ............ :] .

Chciałbym przy okazji podziękować wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas oraz naprawdę miłą atmosferę a niektórym szczególnie - za pomoc w "organizacji" tej imprezy :

Świstakowi (Arkowi) za świetnie poprowadzony pochód I Majowy ogólne wsparcie imprezy i za świetne wywiady w mediach hihi :bukiet:

AKISSJG (Arturowi) za wykonanie naklejek i wsparcie w problemowych sytuacjach :bukiet:

Noemi (Eli) za projekt loga Majówki , za szeroko pojęte wsparcie i za trzymanie kciuków coby impreza się udała (szkoda , że nie mogła przyjechać :oslabiony: ) może za rok :bukiet:

Na koniec chciałbym podziękować Kiszonowi (współorganizator pierwszej Majówki w 2008r.) za przyjazd motorem z synem specjalnie na koncert ( z Pyrzyc ok 200 km) i wspólne spotkanie po latach :bukiet:

oraz co wywołało u mnie takie "cóś" :look:  Wiecho z Daną - przyjechali ze Zgorzelca specjalnie na koncert  ( naprawdę mieli być na zlocie ale poważna awaria przyczepy uniemożliwiła im przyjazd tam ) widać więź karawaningowa  zwyciężyła :] - normalnie jak ich zobaczyłem no to "siem wzruszyłem" :] ....... :bukiet:

Pozdrawiam wszystkich uczestników - Robert :gitara: ..........hihi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj - zapomniałem - sam niestety mam z imprezy zrobione chyba tylko 4 zdjęcia i filmik z koncertu , który może i zapodam niedługo ale mam prośbę - "wrzucajta" zdjątka z imprezy bo narazie to "mizeria" albo jak "któś" nie chce na forum to może do mnie na PW ( szczególnie te z koncertu mnie interesują ) - z góry dziękuję :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.