Skocz do zawartości

Majówka SŁAWA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o dopisanie naszej załogi do listy uczestników :)

 

WiA - 2+1

 

Nie potrafimy określić na ile przyjedziemy (2-3 dni), jest to związane z pracą i niedzielną komunią, ale już się cieszymy na spotkanie z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, proszę o dopisanie naszej załogi do listy uczestników :)

 

WiA - 2+1

 

Nie potrafimy określić na ile przyjedziemy (2-3 dni), jest to związane z pracą i niedzielną komunią, ale już się cieszymy na spotkanie z Wami.

Wojtusiu "siem" robi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już "budę" :] dzisiaj obstalowałem i jestem prawie gotów  .....chyba  :hmm: !!!

Teraz  WAŻNE !!! Kto chce się jeszcze zapisać niech to robi bo jutro o 18.00 zamykam listę i przesyłam ją do Dyrektora ośrodka i będzie ona podstawą do zniżek za pobyt - oczywiście przy wjeżdzie podstawowe hasło to " Karawaning . pl "

ps. wiem , że kilka załóg wpadnie ze "Zlotu" do Sławy - doradzam wpisanie się nawet gdyby nie mogły jednak z jakichś przyczyn przyjechać - oczywiście na KONCERT 1 MAJA  zapraszam cały ZLOT  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja jestem póki co nastawiony i zapisany na Przybrodzin, mam jechać w srodę wcześnie z rana. Jednak jeśli we wtorek okaże się że nie ma miejsca na rozstawienie przyczepy z przedsionkiem to wtedy wybieram Sławę. Rozumiem że tu tego problemu raczej nie będzie??

Proszę w takim razie dopisać mnie do listy terrino (4+1)

Edytowane przez terrino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja jestem póki co nastawiony i zapisany na Przybrodzin, mam jechać w srodę wcześnie z rana. Jednak jeśli we wtorek okaże się że nie ma miejsca na rozstawienie przyczepy z przedsionkiem to wtedy wybieram Sławę. Rozumiem że tu tego problemu raczej nie będzie??

Proszę w takim razie dopisać mnie do listy terrino (4+1)

Myślę , że w Sławie problemem jest  stan 500+ ( 500 załóg ma być w tym roku na Światowym Zlocie )  :hmm:  - poza tym żadnych problemów nie przewiduję - oczywiście zapisuję  :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że w Sławie problemem jest  stan 500+ ( 500 załóg ma być w tym roku na Światowym Zlocie )  :hmm:  - poza tym żadnych problemów nie przewiduję - oczywiście zapisuję  :] 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Sławę ruszam już jutro.. Przynajmniej taki jest plan. Póki co przybędzie duża Milka, Mała prawdopodobnie dojedzie później. Rodzice mi się wysypali, ale przyjadą znajomi. Tak więc stan będzie się pewnie zgadzał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że to ciut za wcześnie, nie mogę usiedzieć. Ruszamy! Jak nas na kemping nie wpuszczą, stanę wzdłuż szlabanu i będę pobierał myto.... Oczywiście procentowe myto... Wysoko procentowe myto... Kto wtedy przesunie Mileczkę? Bez kodu silnika się nie odpali, przesunąć na ręcznym też się nie da, a kierowca nietomny?!

 

Do zobaczenia na bramie prawie że weselnej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak - listę zapisanych uczestników przesłałem dyr. ośrodka ale zostawiliśmy sobie po konsultacji pewna furtkę . Jutro rano (max do 7.00) mam jemu przesłać dodatkową listę jakby jeszcze "któś" się ocknął - co z tymi co niezapisani przyjadą "będziem" negocjować jutro jak tam dojadę .

Przynajmniej jednego "nieockniętego" znam - ŚWISTAK miałeś zapisać kogoś !!! :tuk:

ps. no tak już w Sławie zaparkował i w Milce dancing urządza  :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Decyzja zapadła, w środę wcześnie z rana będziemy w Sławie, od której można wjechać na teren??

Jak zajedziesz tak będziesz - Świstak już tam jest - przed chwilą napisał , że jest piknie - ale o co jemu chodziło :hmm: ............. :]

 

Jak zajedziesz tak będziesz - Świstak już tam jest - przed chwilą napisał , że jest piknie - ale o co jemu chodziło :hmm: ............. :]

Kurde nie doczytałem - w środę to większość będzie - wal jak w dym !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i jest piknie!  Ośrodek jeszcze pusty, umywalki pozdejmowane na zimę ale reszta przygotowana. Prąd gęsty, woda jest, miejsca parkingowe przygotowane. Sklepik czynny... Żyć nie umierać!

 

Proszę o dopisanie załogi "Seweryn". Przyjadą w środę...

Dzięki za przypomnienie!

 

 

Flagi przywiozłem. Jutro dzień gospodarczy, ale wieczorem szukam tekstów jedynie słusznych piosenek i haseł godnych 1-szo majowego pochodu!

 

P.S. Internet z Aero2 chodzi pięknie!

Edytowane przez Świstak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.