Skocz do zawartości

Majówka SŁAWA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Terrino zarzuć karkołomny pomysł organizacji. Wiem coś o tym i zapewniam, że "wdzięczność" uczestników oraz przede wszystkim tych, którzy nie wezmą udziału, będzie ścigała Ciebie do grobowej deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oska , wszystko jest OK . Nikt nie będzie Cię ganił za to , że przyjechałeś do Sławy bo praca , komunia , itp.

 

Robercie (Filipie). Zdaje się , że temat jest już wyczerpany . 

Praktycznie , cytując mój post , nie odpowiedziałeś na żadne pytanie i chyba nie przeczytałeś o pisanym w nim pomyśle na dwie imprezy.

Skoro nie ma opcji zrobienia drugiej imprezy w zimną Zośkę (wg dawnych ustaleń) to OK. Już sugerować nie będę .

Nie to nie .

 

Przekręcanie faktów , że kasa dana byle komu i , że może ja ją chciałem to lipa straszna .

Przypomnieć chcę , że zgodnie z danym słowem Burmistrza podczas pamiętnego zlotu skorzystając z majówki w Sławie N-ty raz przysługuje mi darmowy pobyt w majowy weekend . Z takiej opcji już parę osób (m.in. majówkowicze z zimnej Zośki skorzystało).

Jednak nie porwałem się na tą darmówkę tylko pojechałem do ludzi , których widzę raz lub dwa razy w roku i faktycznie nie ma większej możliwości spotkania się z nimi częściej ze względu na odległości jakie nas dzielą .

Z Tobą możliwość spotkania mamy częściej bo mieszkasz zdecydowanie bliżej ale uparłeś się na ten termin i miejsce .

 

Wszystko już jest jasne . Przyszłoroczna majówka zaplanowana , więc temat , jak pisałem wcześniej , został wyczerpany .

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terrino zarzuć karkołomny pomysł organizacji. Wiem coś o tym i zapewniam, że "wdzięczność" uczestników oraz przede wszystkim tych, którzy nie wezmą udziału, będzie ścigała Ciebie do grobowej deski.

Właśnie jestem ciekaw tych dyskusji, może dla samej "przyjemności" podyskutowania warto to zorganizować. Dodam tylko że to co zawarte jest na forum nie jest tylko moją oceną ale osób które po spotkaniu w Sławie zainteresowały się karawaningiem.

Proszę, nie rysujcie na tym forum takiego oto obrazu że karawaning to grupa malkontentów, "buraków" i osób zawistnych. 

Dziękuję i kończę.

Edytowane przez terrino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kajman, nie wiem ile masz lat, wiem z profilu, że z przyczepą jeździsz od 2004 roku. To niewiele, biorąc pod uwagę karawaningowy staż niektórych z nas. Ale obojętnie czy z przyczepą ktoś jeździ 9 czy 90 lat to nie daje mu prawa obrażania innych. 

I kto tu kogo obraża? Na prawdę nie rozumiesz o czym piszę? Szkoda.

Przejrzyj jeszcze raz to co piszecie z Filipem, czy to wszystko ma jakikolwiek sens, zwłaszcza w odnośnikach do zlotu? Co chcieliście przekazać nie do końca zorientowanym forumowiczom?

Ja wcale nie kwestionuję tego, że ktoś wybrał Sławę, wręcz przeciwnie. Osa ujął wybór perfekcyjnie. Nie kwestionuję również samej Sławy jako miejsca bo jest fajne. Nie podobało mi się zupełnie coś innego! Jak myślisz co?

Dalsza dyskusja na ten temat nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spieprzyliście podręcznikowo temacik!

 

Co kogo obchodzi w jakim terminie, gdzie jedzie, z kim i czy zorganizowany wyjazd czy nie!

 

Mam się czuć winny, że nie pojechałem do Przybrocośtam? połowa wypowiedzi w tym temacie powinna być dawno skasowana, PANOWIE I PANIE: PROPONUJE CZĘŚCIEJ UŻYWAĆ PRYWATNYCH WIADOMOŚCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystko 100pku .

Z jednej strony wyłuszczę 3 posty .

Roberta , mój i 100pki.

Okazuje się , że jednak nie mam amnezji z czego bardzo się cieszę :)

 

 

Robert - http://forum.karawaning.pl/topic/5200-spotkania-w-slawie/?p=137927

 

Mój - http://forum.karawaning.pl/topic/5200-spotkania-w-slawie/?p=137969

 

100pka - http://forum.karawaning.pl/topic/5200-spotkania-w-slawie/?p=138052

 

 

Drodzy organizatorzy ostatniej majówki .

Moja prośba do Was . Proszę o to by nie odbierać słów krytyki w celach jątrzenia .

Wymieniłem po drodze kilka pozycji , które mi się nie podobały i mam do tego prawo .

Sam niejednokrotnie organizowałem różne spotkania i też zbierałem cięgi za niedociągnięcia , które przy okazji kolejnych spotkań starałem się usuwać słuchając głosów tych dobrych ale też i tych krytycznych .

Jakiś to skutek odniosło .

Może warto czasami wczytać się w krytykę . Często jest tak , że idzie to później w dobrym kierunku .

 

PS - Edycja dotyczy poprawki w tekście z powodu <br/ i takich tam podobnych znaków.

 

Pozdrawiam jeszcze raz .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystko 100pku .

Z jednej strony wyłuszczę 3 posty .

Roberta , mój i 100pki.

Okazuje się , że jednak nie mam amnezji z czego bardzo się cieszę :)

 

 

Robert - http://forum.karawaning.pl/topic/5200-spotkania-w-slawie/?p=137927

 

Mój - http://forum.karawaning.pl/topic/5200-spotkania-w-slawie/?p=137969

 

100pka - http://forum.karawaning.pl/topic/5200-spotkania-w-slawie/?p=138052

 

 

Drodzy organizatorzy ostatniej majówki .

Moja prośba do Was . Proszę o to by nie odbierać słów krytyki w celach jątrzenia .

Wymieniłem po drodze kilka pozycji , które mi się nie podobały i mam do tego prawo .

Sam niejednokrotnie organizowałem różne spotkania i też zbierałem cięgi za niedociągnięcia , które przy okazji kolejnych spotkań starałem się usuwać słuchając głosów tych dobrych ale też i tych krytycznych .

Jakiś to skutek odniosło .

Może warto czasami wczytać się w krytykę . Często jest tak , że idzie to później w dobrym kierunku .

 

PS - Edycja dotyczy poprawki w tekście z powodu <br/ i takich tam podobnych znaków.

 

Pozdrawiam jeszcze raz .

To jest myślę moja ostatnia wypowiedź w tym temacie bo już mi się po prostu już nie chce tych bzdur czytać ani odpowiadać na nie !!!

Finger - nie wiem w jakim celu to zrobiłeś ale cyt. Cichego "podręcznikowo spieprzyłeś temat"

Myślę , że nie miałeś żadnego prawa do krytyki tej imprezy bo ciebie na niej nie było to jedno !!!( o twoich kolegach nie wspomnę)

Nie wiem czy czytałeś cały temat (polecam) ale żadnej krytyki ze strony tych co byli nie zauważyłem :swieca: i żadnych cięgów nie zebrałem pomimo , że to ja zaczałem ten temat  (polecam pierwszy mój post w tym temacie)- koledzy tylko pomagali za co jestem im głęboko wdzięczny . Na koniec powiem tak - jesteś samolubem który chce być wszędzie a innym jak nie pasuje to niech siedzą w domu (zloty i ewentualne majówki na twoich warunkach - niech inni się dostosują ) - sugerowanie innych rozwiązań które "maiły być" to dla mnie bzdet - nie zauważyłem nigdy coby taki temat ktoś zapodał , jakaś lista chętnych żeby była (ja sobie nie przypominam) . Ja założyłem temat Majówki 6 marca - dlaczego nie założyłeś tematu majówki w innym terminie jak ci tak bardzo zależało ??? Jeśli chodzi o "docinki" w sprawie zlotu to nikt tego nie zrobił w "waszym" temacie i nikt nie próbował pogrążać organizatorów - niestety ty  z kolegami wleźliście w nie swój temat i jątrzyliście stąd "odgryzka" - dziwisz się ???

Na koniec - jeśli kogoś uraziłem swoimi wypowiedziami to przepraszam - działałem w "afekcie " ale nie lubię jak ktoś włazi mi z kopytami do mojego ogródka"

Żegnam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwuj e ten temat od dawna-jedna wielka rodzina? :hmm:  :puk:nie uwazacie że pora to zakończyć?

Edytowane przez dzikusek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sugestie , moje i kolegów bo m.in. 100pka prosił Cię abyś przesunął majówkę na inny termin , to dla Ciebie bzdet to nie mamy o czym rozmawiać .

Brawo ! Na 6 majówek 5 razy dym , więc może z Tobą coś jest "NIE HALO" .

Sam jesteś samolub bo dupska Ci się nie chce ruszyć do reszty kolegów tłumacząc się , że praca i takie tam .

A może wygodnictwo przeważa ? A może przyczepa Ci się rozwali po drodze , a może Viatol wadzi , a może paliwka za dużo pójdzie ?

Są różne wyjścia . Niektórzy z nich korzystają w postaci wynajęcia pokoju podczas zlotu ale nie Ty .

Również żegnam , ozięble .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sugestie , mnie i kolegów bo m.in. 100pka prosił Cię abyś przesunął majówkę na inny termin , to dla Ciebie bzdet to nie mamy o czym rozmawiać .

Brawo ! Na 6 majówek 5 razy dym , więc może z Tobą coś jest "NIE HALO" .

Sam jesteś samolub bo dupska Ci się nie chce ruszyć do reszty kolegów tłumacząc się , że praca i takie tam .

A może wygodnictwo przeważa ? A może przyczepa Ci się rozwali po drodze , a może Viatol wadzi , a może paliwka za dużo pójdzie ?

Są różne wyjścia . Niektórzy z nich korzystają w postaci wynajęcia pokoju podczas zlotu ale nie Ty .

Również żegnam , ozięble .

Czy wyście się wszyscy szaleju najedli?!

Finger, wszak parę postów wcześniej pisałeś, że musisz odpocząć od Sławy, więc o co chodzi? Zmieniłeś zdanie? Po co ta zmiana terminu? Zamierzasz jednak przyjechać? Nie nadążam.

Ręce opadają....

 

Wszyscy orędownicy zmiany terminu - łączy Was jeden wspólny mianownik - macie do Sławy stosunkowo blisko, więc wyjazd na weekend nie stanowi dla Was problemu. Jeśli ktoś ma 300 czy 400 km do pokonania to nie wyjedzie w piątek po południu, żeby przyjechać późnym wieczorem, a 24 godziny później myśleć o pakowaniu się i drodze powrotnej. W imię czego? 

Chciecie być na zlocie, a potem w Sławie - nie ma problemu, zorganizujcie sobie spot w 2 czy 3 weekend maja. Ale nie organizujcie innym czasu wolnego. Każdy ma prawo wyboru gdzie jedzie i z kim chce się spotkać.

 

Chciałam zauważyć, że początkiem maja odbywają się także inne spotkania. I co, też zamierzacie je wykreślić z kalendarza? Bo się pokrywają z terminem zlotu?

Mam wrażenie, że zapanowała tu jakaś zbiorowa paranoja...

 

Tylko gdzie jest moderacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie drapcie się,zakopcie topór i myślcie nad następnymi wyjazdami.

Nie warto sie użerać,o takie bzdóry.I tak każdy jedzie gdzie ma chęć,a tu się ośmieszacie takimi oszczerstwami.Po co to komu ???.Dajcie na Luzz.Pozdr.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noemi , jesli okazałoby się , że przyjadą na proponowany termin Bożego Ciała ludki to czemu nie . Jak już pisałem "dla towarzystwa ... ".

 

Do Sławy mam 140 km ale jak pamiętasz po 400 też dymałem na weekend do Skały czy Krakowa . Też spytam , w imię czego ?

Ja wiem . Wam chyba to ciężko pojąć .

Ty , mimo , że weeknd był długi nie przyjechałaś ani do Sławy ani na zlot do Przybrodzina ale nie przeszkodziło to Ci na docinki o prądzie i wodzie .

 

Spotkania , a i owszem , organizujemy ale w obrębie swojego regionu . Trudno , mając kolegę blisko Sławy , bym organizował tam imprezy .

Co do kalendarza i innych imprez to nikt ich nie neguje i nie ma zamiaru .

W tym przypadku , podkreślę , na prośbę (nie moją) o zmianie terminu reakcji nie było . Bo nie i już . Szkoda bo weekend też długi .  

Najlepiej teraz Wam zwalić wszystko na fingera . Argumentacja , przecież nie tylko moja , do Was nie przemawia . Przytoczone przykłady linków z tym co pisał Filip oraz propozycje innych rozwiązań to wg niego bzdety , więc czapki z głów .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.