Skocz do zawartości

XIII Zlot Karawaning.pl - Przybrodzin maj 2013


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym zapytać czy można przyjechać na zlot bez zapisywania sie na listę lub minimalnie ile dni przed zlotem można sie jeszcze zapisać. Mam małe dzieci wiec nigdy nic nie wiadomo co bedzie za 2,5 miesiąca a nie chcę sie wypisywać póżniej? Z góry dziękuje za odpowiedź od organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no cena rewelka :yes: a tak w ogóle , to  właśnie zrezygnowałem z pół darmowej wycieczki na majówkę do Berlina od żony z pracy :mlot:

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak do końca . Lista zostaje przekazana do recepcji i na jej podstawie przyjmowani będą uczestnicy zlotu . Jeżeli chodzi o zamknięcie listy , nastąpi to kiedy ilość nas będzie zbliżała się do maksimum pojemności kempingu ( około 150  załóg żeby nie było problemu z prądem ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cena za noc dla uczestników zlotu od załogi to 22 zł!

 

Cena zlotowa obowiązuje od soboty 24.04 do niedzieli 05.05."

 

Chodzi chyba o sobotę 27 kwietnia, 24 wypada w środę.

Pozdrawiam :-)

 

chodzi o to ze pare zalog przyjedzie wczesniej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cena za noc dla uczestników zlotu od załogi to 22 zł!

 

Cena zlotowa obowiązuje od soboty 24.04 do niedzieli 05.05."

 

Chodzi chyba o sobotę 27 kwietnia, 24 wypada w środę.

Pozdrawiam :-)

 

Oczywiście, że tak :) Już poprawione.

To taki chochlik forumowy :bevil:

Dzięki za zwrócenie uwagi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy można przyjechać na zlot bez zapisywania sie na listę lub minimalnie ile dni przed zlotem można sie jeszcze zapisać. Mam małe dzieci wiec nigdy nic nie wiadomo co bedzie za 2,5 miesiąca a nie chcę sie wypisywać póżniej? Z góry dziękuje za odpowiedź od organizatorów.

Lepiej się zapisz a potem ewentualnie odwołaj. Przyjazd bez zapisu będzie skutkował tym że nie będzie Ciebie na liście, a więc nie będzie ceny zlotowej. No a jeśli chętnych będzie baaaardzo dużo, to może się fatalnie zdarzyć że nie będzie miejsca i pupa blada.

Odwołanie przybycia, nie niesie żadnych skutków, ani finansowych ani nawet etyczno moralnych. Dzieci to świętość i mają prawo nam psikusa wywinąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak :) Już poprawione.

To taki chochlik forumowy :bevil:

Dzięki za zwrócenie

A  single jaką cenę będą bulic?-bo to w zyciu róznie bywa-prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.