Skocz do zawartości

II spotkanie w Grodzie Rycerskim k/Byczyny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 433
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawe co jest przyczyną :hmm:

 

przyczyn jest kilka... :oslabiony:

obietnice ze to i to będzie, a im blizej spotkania tym coraz wiecej tych obietnic spełza na niczym... 

a więszkość negatywów spływa na mnie jako osobe ktora chciała jak najlepiej - która przekazywała informacje/obietnice płynące z grodu a poźniej musiałem je odwoływać...

 

cena niezbyt konkurencyjna... ale na to nie mam wpływu

 

bedzie kameralne spotkanie i może ktoś z tego wyciągnie wnioski... bo liczba zalog o ponad  połowe mniejsza niz na pierwszym spotkaniu sama za siebie mowi

 

ja w kazdym bądź razie jestem gotowy na spotkanie w 100%... przed chwilą wróciłem z cepy - byłem przedsionek wrzucić bo sie raczej miejsce na jego rozłożenie znajdzie :laugh:

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza jak się jest pierwszy raz :)

 

Vincentcie czyli masz tak jak ja :laugh:

rok temu w Grodzie rozpocząłem przygodę karawaningową i spodobało mi się bardzo :] !

 

Bodziu a co do kameralności to: MAŁE JEST PIĘKNE :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .czy zna ktos trasę od strony Wodzisławia Śl.Jaką trasę wybrać?google pokazało 3 trasy :blagac: .za info z góry dzieki.pozdrawiam.

Witam, z tego co się już dowiedziałem to według mnie tak trasa powinna być ok, na mapie masz trasę

do miejsca w którym skręcasz w prawo na gród, tak jak powyżej bodzio dał link do mapy Stretview jest tam tablica.

http://maps.google.pl/maps?saddr=Wodzis%C5%82aw+%C5%9Al%C4%85ski&daddr=Nieznana+droga&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.419019,19.813843&spn=1.732501,5.410767&sll=51.078279,18.178334&sspn=0.001668,0.005284&geocode=FcH8-gId5tsZASnzuuRvTFARRzEpc7O9gTiX_A%3BFd5kCwMdj2AVAQ&oq=wod&t=m&mra=ls&z=8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tego co się już dowiedziałem to według mnie tak trasa powinna być ok, na mapie masz trasę

do miejsca w którym skręcasz w prawo na gród, tak jak powyżej bodzio dał link do mapy Stretview jest tam tablica.

http://maps.google.pl/maps?saddr=Wodzis%C5%82aw+%C5%9Al%C4%85ski&daddr=Nieznana+droga&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.419019,19.813843&spn=1.732501,5.410767&sll=51.078279,18.178334&sspn=0.001668,0.005284&geocode=FcH8-gId5tsZASnzuuRvTFARRzEpc7O9gTiX_A%3BFd5kCwMdj2AVAQ&oq=wod&t=m&mra=ls&z=8

ja bym jechał tak:

 

http://goo.gl/maps/F3k6J

 

od Tarnowskich Gór DK11 w wiekszości jest wyremontowana i fajnie sie jedzie

 

od Zawadzkie do Olesno droga jest taka sobie...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"901" jest sponiewierana, koleiny, dziury i miejscami wąsko...

DK11 jest znacznie lepsza, do Lublińca od Tarnowskich droga w większosći ma fajny asfalt, Lubliniec omijasz nową obwodnicą i ciśniesz na Olesno...

 

od Olesna aż do Kochłowic przez obwodnice Kluczborka też  masz w wiekszości wyremontowaną droge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrocie -

od północy jadąc to najlepiej od Kępna

zachód też najlepiej przez Kępno bo Oleśnica -> Namysłów  droga jest w fatalnym stanie

od wschodu - unikać drogi Wieluń -> Praszka....

od południa najlepiej od Tarnowskich Gór

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.