Skocz do zawartości

Jeziorka w lubuskim


Jarek /////+Nka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam

w sulęcinie - http://www.kormoran.org.pl/

 

na zaostrzenie apetytu dodałem zdjęcie - plac z lewej to pole kampingowe

 

w lubniewicach ja stawałem na ośrodku tpsa - nie ma wielu miejsc na przyczepy ( ale przeważnie przyczep nie ma) ,lubie ten ośrodek bo jest na końcu ciągu osrodków - ale dzieki temu w jedna strone mam dziką przyrodę (do łowienia) a w druga mam ok. 2km deptak do samego cenrtum miasteczka oswlubniewice.ta.pl

ale w Lubniewicach ośrodów z miejscami na przyczepy jest wiele

w obu miasteczkach są symapatyczne ryneczki z knajpkami ,sklepikami itp. i co fajne nie ma specjalnie dużo turystów

i tu i tu warto mieć rowery - naprawdę jest gdzie jeździć (szczególnie Lubniewice)

 

Jeżeli ktoś mógłby coś fajnego w zachodniej polsce polecić -jakis kamping z jeziorem z rybami (nie wirtualnymi :-) ) byłbym wdzięczny

pozdarwiam

 


plac z lewej to pole kampingowe

post-33877-imported-1fcd21e6-c167-4e4f-99d6-0aa7c45298c6_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na Pojezierzu Lubuskim jest mnóstwo jezior, ale czystych jest niestety jak na lekarstwo.

 

Dodam jeszcze jeden kemping godny polecenia w lubuskim nad jeziorem Rudno . Miejscowość Jesionka dojazd przez wioskę Jesiona . Jest to ośrodek PGNiG na codzień kierowany przes przemiłą i sympatyczną Panią :niewiem: ( tutaj pozdrawiam ) . Cisza i spokój , sanitariaty , dobre warunki dla dzieci , wędkarzy i grzybiarzy . Z rowerami jest również co robić .

Testowałem osobiście przez parę lat . :niewiem: Woda w jeziorze fajna dopóki nie zakwitnie dlatego polecam od wiosny oraz do połowy lipca a potem jesień . Parę fotek .

Pozdrawiam .

 


W nocy ośrodek oświetlony .

 

 

Są również pompsty dla wędkarzy .

 

 

Jak i ukryte kładki na które można ucieć od cywilizacji

 

 

Zachód słońca widok z plaży

 

 

Panorama z plaży

 

 

Zadaszenie

 

 

Można coś uwędzić .

 

 

 

 

 

Widok od strony jeziora

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ponieważ jestem lubuszanką mogę Wam polecicić z czystym sumieniem jeziorko Niesłysz

 

nad tym jeziorkiem są trzy miejscowoości

Nieculice - gwarna dużo młodziezy w sezoenie

Przełazy - pręznie się rozwija, mała i bardzo sympatyczna

Krzeczkowo - głownie same ośrodki i pole. Tu są dodatkowo dwa pola leśne z bezpośrednim dostępem do wody.

 

Cen nie znam

 

Niesłysz ma I klasę czystości wody, jest naprawdę piękny. Z tych trzech miejscowości najbardziej polecam Przełazy. Jest sporo prowyatnych pól namiotowych, z pewnością nawet w ciemno się coś znajdzie.

 

Są tam 2 sklepuy spożywcze, pizzerna z pyszną pizzą opalną drzewem i bar z rybkami. Kościół, wypożyczalnie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jesionka sprawdzona na początku października.

cb41c7a9fa064d22m.jpg

Cisza i spokój, na około grzybowe lasy. Do dyspozycji kuchnia(ciepła woda, lodówki) i suszarnia do grzybów.

5840e784625bbd82m.jpg

Dla nas najważniejszym był sam fak, że jeszcze było czynne-podobno od kwietnia do połowy listopada.Co do wody w jezoirze, to pod koniec września przestaje kwitnąć tzn przestaje być zielona i przybiara brunatny kolor, również mało ciekawy.

Do sklepu 1,5 mili do większej wsi 3,5mili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

I w tym wątku zaproponuję http://www.wdwlochowice.com.pl/ - ośrodek też położony nad jeziorem. Niedrogi i spokojny ośrodek. Dawny ośrodek wojskowy, obecnie dostępny dla szerokiej publiczności - poza miejscami do postawienia przyczepy / namiotu - są murowane domki kempingowe. Nam się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w tym wątku zaproponuję http://www.wdwlochowice.com.pl

 

Dostałem taką wiadomość od kolegów z innych klubów carawaningowych którzy tam jeździli od kilku już lat, że ten ośrodek jest ciekawy i na razie jeszcze spokojny.W miarę wolnego czasu chcę tam powędrować na jakiś mały wypadzik w tym roku aby to sprawdzić naocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.W miarę wolnego czasu chcę tam powędrować na jakiś mały wypadzik w tym roku aby to sprawdzić naocznie.

 

 

Boguś ja lubię ziemie lubuską i często bywam i jak będziesz się wybierał daj znać , może razem się w to miejsce wybierzemy lubię takie miejsca - jezioro powędkować do lasu na grzyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.