Skocz do zawartości

TUMIANY


Jack119

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wybieram sie na Mazury przyczepá, mam troje malych dzieci i preferuje spokoj bez nocnych halasow. ze wzgledu na polozenie bardzo odpowiadaja mi Tumiany, czy ktos tam byl i moze cos powiedzec na ich temat, na zdjeciach wygladaja swojsko no i cennik nie odstrasza, pozdrawiam Jack119

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widzę, że czytelników kilku dlatego niebawem zamieszczę moje spostrzeżenia z pobytu ... pozdrawiam Jack

 

 

 

 

W najbliższy weekend chcę wyskoczyć na mazury i wpadł mi w oko camping tumiany... Zatem bardzo chętnie poczytam Twoją relację co do tego campingu... Zdjęcia mile widziane oczywiście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam, ale chyba nie zdążyłem...

 

w każdym razie camping ma trzy gwiazdki i w sumie moim zdaniem zasłużone. Camping bardzo duży i PŁASKI co bardzo ułatwia ustawienie przyczepy czy namiotu. Dla dzieci jest przyzwoity plac zabaw, ogrodzony z trzech stron. Duża wypożyczalnia sprzętu pływającego i ceny umiarkowane. Kajak 6 zł godzinka. Camping częściowo usytuowany jest na półwyspie, dzięki czemu jest kilka pomostów, umożliwiających wędkowanie. Budynek sanitarny na 4+, czysto i schludnie tylko ciasno. Daję minus za prysznice (płatne) żeton 3 zł czas 5 minut, bez możliwości jakiejkolwiek regulacji. Goscie - chyba z tego powodu - chodzą kąpać się w... jeziorze. Jezioro piękne tylko woda nieprzeźroczysta. Dno widoczne max na około 50 cm Gospodarze doglądają regularnie porządku, można wypożyczyć (nieodpłatnie ;-) )grill. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Ja polecam to miejsce. Po przebudowie 16 najlepiej dojechać z węzła w Kromerowie, zarówno jadąc od Olsztyna jak i od Mrągowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack119, a jak z jedzonkiem (i :piwko:) na polu?

Wybieram się sama z 3 dzieci pod namiot i szukam miejsca, gdzie wszystko jest na miejscu.

Ze zdjęć wygląda fajnie, napisz, czy dużo jest rodzin z dziećmi

Edytowane przez majerka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako miejscowy obniżyłbym trochę te oceny, woda w jeziorze generalnie na 3+ czyli taka sobie, toalety i prysznice 4 - to góra,ciasno

moim zdaniem cena za kemping zbyt wygórowana jak na proponowane warunki,

a teraz plusy : obsługa miła, strzyżona trawa , na terenie generalnie czysto, obok bar ze smażoną, dobrą rybą , kort tenisowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie, za tą kasę nie jest źle....Mnie denerwują, te płatne prysznice bez regulacji temp. wody. Woda w jeziorze ma nieprzejrzysty zielony kolor i uwaga!!!! Bardzo strome zejście dna jeziora, będąc na pomoście 3 metry od brzegu jest już dość głęboko. Uważam, że kemping nie nadaje się dla rodzin z małymi dziećmi!!! Bezustanny strach o dziecko. Po za tym miejsce bardzo ładne

 

Taki obrazek z tamtąd

post-7469-0-94019100-1346261056_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.