Skocz do zawartości

Ogólnopolski Spęd Karawaningowy Warka 2012


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zaczynają się schody :-( Jednak nie tracę nadziei. Jest 50/50% szans, że przyjedziemy w sobotę po południu.

Mirek - możesz zapodać jakieś szczegóły programu? Szczególnie o sobotnim wieczorze? Będą te tańce? Ognisko? O której? Negocjacje trwają.

No i ważne - Wiem, że na TYM forum nie powinienem o tym pisać, ale ... będzie Msza Św. w niedzielę ?

PS

Proszę mojego pytania nie traktować jako prowokacja :swiety:

 

PS2

Może mój czerwony śpiewnik przy okazji dotrze do właściciela :-)

 

festiwal jak i tańce ognisko i inne zabawy ( nasze ) zaczną się w sobotę o 20,00

od 12 do 20 będą inne atrakcje ale to już niespodzianka niewiem.gif mam nadzieję, że wypali swiety.gif

Msza Św. powinna być, ale oficjalnie Mariusz mi nie potwierdził przybycia cfaniaczek.gif ( OFICJALNIE )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Liczę na to ,że znajdzie się w sobotę chwila na przeprowadzenie konkursu :winner: nalewek. Proponuję godzinę 20.00 a jeśli plan innych atrakcji się zmieni to 19.00. Czekam w sobotę na trunki do zawodów :slina: .

P.S. Moja budka już w Warce więc mogę powiedzieć,że zlot-spęd już się rozpoczął.:gitara: Pozdrawiam Adam :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to ,że znajdzie się w sobotę chwila na przeprowadzenie konkursu :winner: nalewek. Proponuję godzinę 20.00 a jeśli plan innych atrakcji się zmieni to 19.00. Czekam w sobotę na trunki do zawodów :slina: .

P.S. Moja budka już w Warce więc mogę powiedzieć,że zlot-spęd już się rozpoczął.:gitara: Pozdrawiam Adam :banan:

 

Ja wiem że jeszcze kilka już stoi tn24camping.gif

więc spęd rozpoczął się w niedzielę??? zostawcie coś nalewek na konkurs rant.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach niespodziankę już szlak trafił oslabiony.gif więc podam wam plan

 

W sobotę dodatkowo na terenie Kempingu odbędzie się festyn "Święto Kultury Regionalnej" połączony z jubileuszem 5-lecia Zespołu Folklorystycznego

Ziemi Grójeckiej.

Program uroczystości:

 

13.00 - uroczyste otwarcie imprezy, występ Zespołu Folklorystycznego Ziemi Grójeckiej oraz Zespołu Pieśni i Tańca "Hołubce"

13.30 - Kapela Niwińskich

14.00 - Kapela Stacha Skiby z Rzeczycy

14.30 - Warsztaty taneczne, przy akompaniamencie Kapeli Niwińskich

15.00 - Kapela Vistula z Warszawy: prezentacie artystyczne byłych członków Zespołu Folklorystycznego Ziemi Grójeckiej

15.30 - Warsztaty taneczne, przy akompaniamencie Kapeli Niwińskich

16.30 - Kapela Chabry z Rzeczycy

17.00 - Zespół Śpiewaczy z Mlądza

17.30 - Kapela Jana Gacy i Przystalanki

 

Atrakcje towarzyszące:

 

  • zabawa na ludową nutę przed sceną
  • przejażdżki wozem konnym
  • jarmark ludowy-stoiska z wytworami rękodzielniczymi i smakołykami przygotowanymi przez zaproszonych twórców ludowych oraz zaprzyjaźnione organizacje
  • swojskie jadło przygotowane przez Hotel Pod Lasem w Chynowie
  • Kawiarenka ze Słodkościami Babuni

 

Po festynie Konkurs nalewek oraz karaoke, ognisko i wieczorne rozmowy cfaniaczek.gif

 

Niedziela:

 

Msza Św.

Konkursy dla dzieci i rozdanie nagród

 

to tyle co do niespodzianki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach niespodziankę już szlak trafił oslabiony.gif więc podam wam plan

 

W sobotę dodatkowo na terenie Kempingu odbędzie się festyn "Święto Kultury Regionalnej" połączony z jubileuszem 5-lecia Zespołu Folklorystycznego

Ziemi Grójeckiej.

Program uroczystości:

 

13.00 - uroczyste otwarcie imprezy, występ Zespołu Folklorystycznego Ziemi Grójeckiej oraz Zespołu Pieśni i Tańca "Hołubce"

13.30 - Kapela Niwińskich

14.00 - Kapela Stacha Skiby z Rzeczycy

14.30 - Warsztaty taneczne, przy akompaniamencie Kapeli Niwińskich

15.00 - Kapela Vistula z Warszawy: prezentacie artystyczne byłych członków Zespołu Folklorystycznego Ziemi Grójeckiej

15.30 - Warsztaty taneczne, przy akompaniamencie Kapeli Niwińskich

16.30 - Kapela Chabry z Rzeczycy

17.00 - Zespół Śpiewaczy z Mlądza

17.30 - Kapela Jana Gacy i Przystalanki

 

Atrakcje towarzyszące:

 

  • zabawa na ludową nutę przed sceną
  • przejażdżki wozem konnym
  • jarmark ludowy-stoiska z wytworami rękodzielniczymi i smakołykami przygotowanymi przez zaproszonych twórców ludowych oraz zaprzyjaźnione organizacje
  • swojskie jadło przygotowane przez Hotel Pod Lasem w Chynowie
  • Kawiarenka ze Słodkościami Babuni

 

Po festynie Konkurs nalewek oraz karaoke, ognisko i wieczorne rozmowy cfaniaczek.gif

 

Niedziela:

 

Msza Św.

Konkursy dla dzieci i rozdanie nagród

 

to tyle co do niespodzianki zlosnik.gif

 

Byłem w Warce w niedzielę, kilka budek stoi ale spęd ma się rozpocząć już w czwartek :) Grzegorz przekazał mi informację na temat przyjazdu 20 - 25 Kamperów z Naszego zaprzyjaźnionego forum także może się to przerodzić w Regularny Spęd jeszcze do tego ta Kapela :bravo:. Martwi jedynie ta pogoda ... Mam nadzieję że tym razem się mylą.

 

Jery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością oznajmiam, że nie jadę icon_cry.gif

Z przyczyn niezależnych od moich wielkich chęci, nie mogę wyruszyć w piątek icon_sad.gif

A jechać w sobotę pociągiem (długa i nie tania podróż) żeby wracać w niedzielę, to się mija z celem icon_sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

Jestem nowy w Waszym gronie, chociaż moją przygodę z karawaningiem rozpocząłem ponad 20 lat temu.

Od niedawna z dużym zainteresowaniem i przyjemnością śledzę różne tematy poruszane na forum.

Proszę o dopisanie mnie na listę uczestników zlotu (spęd źle mi się kojarzy).

krzyolsze (2)

Wiem, że mile spędza się czas z ludźmi których łączą wspólne pasje.

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.