Skocz do zawartości

Boże Cialo na MAZURACH


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i mimo że jestem w miarę nowy na forum i nikt w mojej okolicy tak powiedzmy do 100 km żadnego zlotu nie organizuje na mazurach (chyba że się mylę - nie liczę spotkania w Mrągowie ) , Chciałbym zaproponować zlocik na mazurach kolo Pisza . Swoją drogą trochę dziwi mnie czy na mazurach nie mają przyczep czy kiepskie miejsca ze nikt nie proponuje tutaj zlotów. Zanim tutaj zaproponowałem jakiś zlocik troszkę się wywiedziałem i jest miejsce na powiedzmy 6 przyczep bez problemu , martwiłem się jak będzie więcej chętnych ale i tu sprawa jest już załatwiona . Obok pan który ma pole z chęcią by się z nami dogadał - posiada też prysznice i toalety ale na ten temat jeszcze z nim nie rozmawiałem bo potrzebuję wiedzieć czy będą osoby zainteresowane wypadem na mazury . Miejsce o którym piszę znajduje się w miejscowości ŁUPKI - kolo Pisza . Zależy jak postawicie przyczepę tak blisko będziecie mieć odległość od lustra wody, moja stoi pięć metrów. Obok WOPR - tam też są sanitariaty i te są na pewno w porządku - Sam korzystałem. Wieczorem cisza i spokój . - chyba że my tam będziemy he he. Ze swojej strony jeśli będzie dużo chętnych mogę zorganizować kuchnie polową gdzie ugotuję na wasz przyjazd prawdziwą wojskową grochówkę. Kochani jeśli gdzieś ktoś organizuje w pobliżu zlot bardzo chętnie bym się przyłączył, puki co zapraszam do opinii i ewentualnych zapisów na zlot na MAZURACH

Edytowane przez rzegus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Hmmm też mnie to zawsze interesowało dlaczego na naszych terenach tak mało chętnych na jakiś zlocik może jest to podyktowane tym że chyba wszyscy mają rzut beretem do jakiegoś fajnego miejsca w pobliżu miejsca zamieszkania .My na przykład jedziemy na fajny kemping za hotelem ANDERS w Starych Jabłonkach mam tam 10 km a do was 160km.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to chyba to, ale powiem koledze że jeszcze te 160 jest zjadliwe popatrzyłem na inne zloty i tam mi wychodziło około 400 km to już znacznie więcej . Po za tym już prawie dograłem sprawę na majówkę na 4 przyczepy niestety kolegom w pracy plany się pozmieniały i lipa . Termin jakby ktoś chciał zmienić też by chyba niebyło problemu na przykład 03.06.2012 miasto organizuje otwarcie strzelnicy w Piszu przewidziane różne atrakcje w tym strzelanie z łuków i wiatrówek zabawy w pinball i różne darmowe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Na pewno będzie grochówka może też jakiś pokaz sprzętu wojskowego to jest w trakcie dogrywania .

 

Kolega napisze jeszcze coś o tych Starych Jabłonkach jakie ceny ile miejsc na przyczepy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj trzeba ustalić konkretny termin, konkretne miejsce i myślę,że trochę chętnych się znajdzie, ale lepiej jakieś miejsce z większą nisz na 6 przyczep ilością miejsc! ja uwielbiam Mazury i pewnie bym się skusił,ale raczej pod koniec czerwca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj z jednej strony wopr-ówki jest małe pole mojego kolegi z drugiej strony pole dużo większe Wstępnie rozmawiałem z właścicielem tego drugiego i pewnie by nas nie skroił. Po za tym plac fajny bo centralnie nad samym jeziorem. Proponujcie termin i działamy Ja postaram się wkleić jakieś zdjęcia jak się uda do końca tygodnia. On zapewnia też sanitariaty i prąd bo moja przyczepa na razie bez prądu nie ma racji bytu z moimi smerfami Włączy się telewizje jakiś film i przynajmniej z pół godziny spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za zdjęcia mały skasował postaram się jutro wkleić , a i tę noc spędziłem w cepce spodziewałem się że będzie zimno a tu trzeba było okna uchylać . Nic nie sugeruję ale do czwartku ma być taka pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a własnie wybieramy się jutro w tamte okolice :) planujemy podjechać tu http://www.moszczenica.mazury.pl/

znasz to miejsce może??

w razie czego zapraszamy chętnych do odwiedzin :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja nawet nie wiedziałem że ten pan ma stronę. Właśnie o tym miejscu pisałem !!! Ja będę od drugiej strony WOPR stoją tam dwie przyczepy ale nocował będę dziś po jutrze do pracy

 

jakby było z 5 przyczep można negocjować cenę choć i tak nie jest źle opiszcie to miejsce jak tam sanitariaty bo tam nie byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do południa powinniśmy dotrzeć na miejsce, nie wiem jeszcze czy zostaniemy tam do końca tygodnia czy ruszymy dalej także jutro może się złapiemy jakoś na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zgadnijcie co zastało mnie na tym placu

 

e613b837efa4214fm.jpg

 

a oto pozostałe obiecane zdjęcia

 

 

5bc0366dee94d278m.jpg752376772c50f648m.jpgdf8daf36c92bab80m.jpg6a3998d0d90e15b8m.jpg

 

 

68915c5a59f7c0adm.jpg 37e5ff49000db510m.jpg 5b46c43fdc2e2b9dm.jpg 2f8f3f889a1a381cm.jpg

 

 

 

 

 

48222f1c137d5f35m.jpg

 

Właściciel spokojnie myślę że się z nami dogada niestety na razie jest tylko jeden kibelek i dwa prysznice. Bliżej sezonu dostawione będą toitoi- e i kiepsko z elektryką tylko 4 gniazdka, ale coś z tym się pewnie poradzi Koledzy ustalajcie termin myślę że jak wrócą nasi znajomi z forum wyrażą swoją opinię .

Edytowane przez rzegus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrócą ;-) bo narazie to nam wcale się nie chce wracać. Tu jest tak błogo i spokojnie, tylko ptactwo świergoli, żaby kumkają i woda o burtę łajby się odbija. Za chwilę dołączy trzask drewna w ognisku. Cudnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My już po majówce pięć dni biwakowaliśmy jednak nie w Starych Jabłonkach ale w miejscowości Wieprz w ośrodku "WYSPA BUKOWIEC" nad Jeziorakiem z tym że nie ma tam sanitariatów a to nie każdemu pasuje jednak kupę ludzi tam przyjeżdża miejsce ma swój klimat .Jeżeli chodzi o Stare Jabłonki jest tam parę ośrodków każdy coś dla siebie znajdzie jednak ja polecam i zapraszam na Siemiany też nad Jeziorakiem wiele osób na pewno słyszało o tej miejscowości naprawdę warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majowka trwa :)

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEGO

 

dabros76 nie myl ludzi toć to Moszcze-lnica ta sama łajba która jest na zdjęciu o zachodzie słońca kolega napisze jak nad Jeziorakiem z cenami bo tutaj pan Robert naprawdę poszedłby z nami na duże ustępstwa osobiście to wolę Łupki bo mam tu 4 km od domu koledzy trochę jaja se robili ze mnie że nie mam gdzie spać a mam dwie przyczepy - wtajemniczeni znają temat.

 

gusia-s nic nie mówiłaś że masz neta i bardzo żałuję że mnie tam niema sprawa o której mówiłem okazała się jednak poważna wklejamy zdjęcia z imprezy czwartkowej czy przesłać do cenzurki he he

 

 

A tak przy okazji odnośnie zlotów na mazurach dziś widziałem z 10 przyczep tylko takich za jakieś 100 000 zł jak se gdzieś śmigało konwój super ale pewnie tylko na handel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.