Skocz do zawartości

I Smoczy Zlot Karawaningowy w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Mąż dziękuje za podziękowanie za zrozumienie :) Kanapki dało się zjeść :)

Też mam bujną wyobraźnię, rozumiem co masz na myśli :brawo:

 

No i jak tu teraz żyć :niewiem:

Trwałem sobie w błogiej nieświadomości, nie zastanawiając się nad błahostkami, wszystko wydawało mi się oczywiste, a teraz ...

:look::serce::slina::drink:beksa.gif:narcyz::zly::hmm:

 

Tylu mieszanych uczuć w życiu nie miałem :krzykacz:

:hej:

 

... a do tego wszystko zwala teraz na Osmana :niewiem:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem Krzysiu, o czym Ty mówisz? ;)

 

No, proszę - znowu się wykręca :krzykacz:

A pst 343, to kto napisał ?

A następny Ewy, to Kolega przeczytał, co ???

A, kolejny, skromny pościk 345 też umknął Koledze ?

To bardzo Kolegę proszę o nadrobienie zaległości, a nie bujanie w obłokach (między tematami) :krzykacz:

Spokój ducha (mojego) tego wymaga.

Proszę przybliżyć temat, zwłaszcza w kwestii "jeszcze inaczej" :dzieki:

:]:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam wieści od Osmana dotyczące sali imprezowej w lokalu i pokoi: "jest miejsce na około 50 osób siedzących i przy tym jest antresola na 50 osób siedzących, można na jednej części siedzieć na drugiej się bawić lub odwrotnie lub jeszcze inaczej, zależy to od naszej inwencji.Pokoje posiadają umywalki natomiast ubikacje i prysznice są na korytarzu".

 

 

Wezwany do odpowiedzi nadrobiłem zaległości, a właściwie wróciłem do już uprzednio onegdaj przeczytanych. W związku z analizą tekstu omawianego postu:

1. Wieści od Osmana - więc to nie zwalanie winy, ale stwierdzenie faktu

2. Słów w/w kolegi nie parafrazowałem, ale cytowałem

3. Biorąc pod uwagę kontekst zdania wyrwanego przez kolegę Kristofera trzeba stwierdzić, że cała wypowiedź dotyczy "sali imprezowej w lokalu"

4. W jednej części SALI jest 50 miejsc siedzących, w drugiej 50 miejsc siedzących.

5. Można w 1 sali zostawić krzesła i tam siedzieć, w drugiej złożyć i tam się bawić

6. Można w 2 sali zostawić krzesła i tam siedzieć, w pierwszej się bawić

7. Można w obu salach siedzieć = wtedy możemy przyjąć 100 osób ("jeszcze inaczej")

8. Możemy krzesełka dać w kółeczko, a w drugiej np. "szwedzki stół" ("jeszcze inaczej" "naszej inwencji")

9. Możemy w pierwszej "szwedzki stół", w drugiej "sala kinowa" na pokazz video-foto ("jeszcze inaczej" "naszej inwencji")

10. Możemy... mam dalej rozwijać "inwencję"?

11. Czy jasno wyjaśniłem wątpliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ewo i Krzysztofie, ja Wam się dziwię... Bo ja rozumiem, że mogę nie mieć doświadczenia w opisywanej kwestii, ale Wy?

 

Twierdzicie, że trzeba przybliżyć "jeszcze inaczej" i "naszej inwencji", więc się dziwię, że z taką wyobraźnią i doświadczeniem potrzebujecie mojej pomocy?

 

Natomiast, skoro tak doświadczone osoby zwróciły na to tylko uwagę i z tym miały problemy, to wyjaśniłem jak umiałem najlepiej ;)

 

Ale w takim razie Wy wyjaśnijcie mi coś innego:

"na jednej części siedzieć na drugiej się bawić lub odwrotnie"

 

Może w Krakowie pokażecie mi jak można odwrotnie? Na pierwszej części się bawić, a na drugiej siedzieć ??? Zwłaszcza moja wyobraźnia nie daje rady z tym siedzeniem na odwrotnej stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było jakoś delikatniej obdzierać Kristofera z nadziei na wyjątkowy wieczór...

 

:swiety: Święte słowa Ewa :brawo:

Mariusz zasiał małe ziarenko, a teraz kiełkuje ono w mojej wyobraźni :]

Nawet szczegółowe wyjaśnienia nie pomogły :niewiem::skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczę to ODWROTNIE w Waszym wykonaniu - to naprawdę będzie wyjątkowy wieczór ;)

 

Oj widzę, że teraz dopiero wyobraźnia pracuje...

 

No, no - widzę, że zaczynasz powoli wczuwać się w klimat.

Poczekam jeszcze małą chwilkę :bravo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.