Skocz do zawartości

I Smoczy Zlot Karawaningowy w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie czytając to zaczęłam dzień od mocnej gimnastyki przepony :lol:

Mój mąż napłakał sobie do kanapek hehe%281%29.gif

:] ... a mnie podoba się całość:

" ... można na jednej części siedzieć na drugiej się bawić lub odwrotnie lub jeszcze inaczej, zależy to od naszej inwencji " :hmm: Zastanawiam się cały czas, czy dobrze to zrozumiałem. :ee:

Czytam to już siódmy raz i wychodzi tak samo, tylko wciąż nie daje mi spokoju to "jeszcze inaczej" - wciąż się uczę :skromny:

Chyba jednak przyjadę :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, biję się w piersi, bo popełniłem gafę... nazywając zlot "Karnawałowy" :(

Byłem przekonany, że to jeszcze karnawał, a przed chwilą sprawdziłem, że Środa Popielcowa jest w tym roku wcześniej, bo tuż przed naszym spotkaniem, więc zlot jest właściwie "wielkopostny", ale myślę, że nie ma co zmieniać terminu i nazwy (chyba, że chcecie tydzień wcześniej, wtedy to rzeczywiście będą ostatki?), a jakoś pogodzimy jedno z drugim... Przecież my przy gitarce :gitara: hucznie się nie zachowujemy... ;)

 

Jakie jest Wasze zdanie?

 

Ja jestem za pozostawieniem terminu, bo weekend wcześniejszy to sam środek ferii w kilku województwach, m.in. małopolskim i świętokrzyskim i niektórzy mogą być w rozjazdach (ja też raczej nie zdążę wrócić z zaplanowanego testu BoXerka w Bawarii i jeśli HARNAŚ dalej ma plan jechać ze mną swoim kamperkiem, to by nas nie było :( ).

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz o początku maja?

"Normalni" ludzie mają wtedy super czas na odpoczynek. Ja niestety 29.04, 1.05, 3.05 pracuję :(

Ale myślę, że możesz podjąć się organizacji kolejnego Smoczego Zlotu, a ja jak tylko będę mógł to dojadę w jakiś dzień na kilka, może kilkanaście godzin, może z noclegiem... trudno mi dziś powiedzieć.

 

Część załóg pojedzie zapewne na I Rajd Karawaning.pl, ale zapewne pojawi się też w tym terminie kilka propozycji z całej Polski, więc małopolska też może coś zaproponować ;):przyczepa:

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby coś było blisko, tak żebym mógł dojechać, a najbliżej mam Sandomierz, Kraków... Obiecałem też trackowi222, że wpadnę na jakiś zlot Beskidników i chciałbym słowa dotrzymać.

Może Smoki z Beskidnikami coś wspólnie zaplanują? Pogadamy w Krakowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czytając to zaczęłam dzień od mocnej gimnastyki przepony :lol:

Mój mąż napłakał sobie do kanapek hehe%281%29.gif

 

Ewa, to jest poważna sprawa :swiety:

Mariusz napisał kilka słów, a teraz udaje, że tematu nie było i zostawia wszystko wyobraźni czytających :narcyz:.

A co, jak ktoś ma bujną wyobraźnię :swieca:

No, normalnie nie mogę sobie miejsca znaleźć od tamtej pory :tuptup:

 

P.S.

Podziękuj mężowi za zrozumienie mojego problemu.

Płakać jednak nie trzeba, szkoda kanapki.

 

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.