Skocz do zawartości

I Smoczy Zlot Karawaningowy w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nasza załoga to Gosia i Adam, jesteśmy z Zagłębia. Od roku 2000 mamy albo kampera albo przyczepę. Obecnie jeździmy kamperem jest to Knaus Sun Liner 604 mamy też przyczepkę Niewiadów 126N. Na zlotach byliśmy kilka razy z CT, ale zawsze blisko domu. Nie jeździmy na zloty z powodu braku czasu, ale za to na wakacje przeznaczamy cały miesiąc. W roku 2011r byliśmy na naszych ukochanych Bałkanach i w Albanii a w roku 2012 planujemy Hiszpanie i Portugalię. W skrócie to chyba wszystko na nasz temat.

Jestem za spotkaniem w Krakowie

Mam też pytanie do kolegi Kristofera - o co chodzi z tą prowokacją?

Pozdrawiam Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pokoje dwuosobowe? Tak zapisałem ;)

 

 

No tak , a 10 miesięczna Justynka będzie sama spała w drugim pokoju. :piaskownica:

 

Co prawda ma już za sobą cztery zloty i kilkanaście wyjazdów z przyczepką , ale sama jeszcze nie śpi.

Dla mnie jeden pokój 2 lub 3 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nasza załoga to Gosia i Adam, jesteśmy z Zagłębia. Od roku 2000 mamy albo kampera albo przyczepę. Obecnie jeździmy kamperem jest to Knaus Sun Liner 604 mamy też przyczepkę Niewiadów 126N. Na zlotach byliśmy kilka razy z CT, ale zawsze blisko domu. Nie jeździmy na zloty z powodu braku czasu, ale za to na wakacje przeznaczamy cały miesiąc. W roku 2011r byliśmy na naszych ukochanych Bałkanach i w Albanii a w roku 2012 planujemy Hiszpanie i Portugalię. W skrócie to chyba wszystko na nasz temat.

Jestem za spotkaniem w Krakowie

Mam też pytanie do kolegi Kristofera - o co chodzi z tą prowokacją?

Pozdrawiam Gosia

 

Witaj Gosiu ! :hej:

Cieszę się, że się odzywasz.

Dobrze, bo miałem (nie tylko ja) pewne wątpliwości co do Twojej osoby.

Pojawiłeś się (przepraszam, pojawiłaś się - teraz to wiemy) na forum anonimowo, bez słowa o sobie i pierwszy Twój post, to jedno zdanie - rezerwacja miejsca na Smoczym zlocie :look:

Na dodatek na prośbę Mariusza, abyś chociaż coś o sobie powiedziała, nastąpiła cisza (aż do teraz, to Twój drugi post).

W profilu masz też same niewiadome. Jest specjalny dział powitań, ale tam również Cię nie było - sprawdzałem :(

 

Kilka dni wcześniej, w bliźniaczym temacie mieliśmy małe zamieszanie z "nowym, nie wiadomo kim".

Zachowując się mało elegancko, trochę namieszał w wątku.

Wybacz, ale były uzasadnione podstawy by sądzić, że pod nowo przybyłym nickiem "kalliope", kryje się wspomniany wcześniej "nie wiadomo kto".

Na szczęście dzisiaj napisałaś i teraz już wiem, że tak nie jest :ok:

Mam nadzieję, że wyjaśniłem Ci moje (i nie tylko) wątpliwości i że nie czujesz się przez nie urażona.

Jak zechcesz, to miło będzie jeśli uzupełnisz profil :dzieki:

Oczywiście witamy Cię (i Adama) na Forum bardzo serdecznie :banan:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitary to raczej nie problem. Powinno mi się udać ściągnąć kilku. Tylko zastanawiam się po co, jeżeli ma być muzyka z nagłośnienia???

:ok: AH

 

:hej: Adam, myślę, że bardziej chodziło o jakiś wzmacniacz do gitar, mikrofonów niż o muzykę z nośników.

Wydaje mi się, że na tego typu imprezie nie ma nic lepszego niż gitara(y) i muzycy, którzy na nich zagrają :ok::hmm:

A może się mylę, oby nie ... :niewiem::skromny:

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , a 10 miesięczna Justynka będzie sama spała w drugim pokoju. :piaskownica:

 

Co prawda ma już za sobą cztery zloty i kilkanaście wyjazdów z przyczepką , ale sama jeszcze nie śpi.

Dla mnie jeden pokój 2 lub 3 os.

 

Sorki, zmieniam na 1 pokój 3os :)

 

Gitary to raczej nie problem. Powinno mi się udać ściągnąć kilku. Tylko zastanawiam się po co, jeżeli ma być muzyka z nagłośnienia???

:ok: AH

 

Adam, a kto powiedział, że będzie muzyka z nagłośnienia? Na razie nie ma żadnej, a i gitarzystów "kilku" nie widzę :( ba, nawet jednego nie widzę ;)

 

Witam. Nasza załoga to Gosia i Adam, jesteśmy z Zagłębia.

 

 

Witam Was jeszcze raz i zapisuję do Krakowa oczywiście kamperkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

track222 :blagac::gitara::blagac: (mam nadzieję, że się nie gniewasz za małą reklamę ;) )

 

Mam pewien pomysł na wieczór np. piątkowy w świetlicy. Mogę przywieź laptopa i projektor (kawałek ściany pewnie się znajdzie, bym nie wiózł ekranu) i możemy sobie zrobić wieczór filmowo-fotkowy z naszych wypraw... Ja będę na zlocie prawie od razu po Bawarii, więc będziecie pierwszymi oglądaczami wyprawy... A każdy (chętny) przygotuje na pendrivie (nie na CD) swoje pokazy z wypraw karawaningowych. Co Wy na to? Jeśli jesteście za to wpiszę w program ;)

 

Mariusz tak myślę, że co do piątkowego wieczoru? To wiele osób przyjedzie dość póżno i może sie nie załapać na wieczorek filmowo -fotkowy.:oslabiony:

My na pewno przyjedziemy póżno 330km to troszkę sie zejdzie

(większośc tego dnia będzie jeszcze w pracy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz tak myślę, że co do piątkowego wieczoru? To wiele osób przyjedzie dość póżno i może sie nie załapać na wieczorek filmowo -fotkowy.:oslabiony:

My na pewno przyjedziemy póżno 330km to troszkę sie zejdzie

(większośc tego dnia będzie jeszcze w pracy)

 

Tak w piątek może być ciężko :oslabiony:

 

Ale sobota to już co innego. :gitara::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osman ma dziś się zorientować w wielkości sali w knajpie - ile osób tam wejdzie. Bo co do świetlicy przy kempingu to wiemy, że 40-50 :)

Na razie zapisane są 33 osoby :) w związku z tym zmniejszyłem trochę wolnych cyferek na liście ;)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kto chętny niech się spieszy ;) jak tylko będę wiedział ile osób pomieści lokal, to napiszę i będziemy wiedzieć, ile możemy mieć zlotowiczów - bo na "chrzcinach Lalooni" chyba każda z zapisanych osób chce się zmieścić?

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam na bieżąco temat spotkania. Jak na razie mój przyjazd stoi pod wielkim znakiem zapytania, kłopoty zdrowotne. Wczoraj byłem w szpitalu na chirurgii dentystycznej mam szyte dziąsło. Jak na razie ciężko mi mówić, jeść i pić. Aby nie było mało to jestem okropnie przeziębiony. Jak zawsze kłopoty chodzą parami. Pozdrawiam Rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.