Skocz do zawartości

I Smoczy Zlot Karawaningowy w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Butelkę szampana możemy wypić po ceremonii ;)

 

Dzwoniłem dziś do gospodarzy, chcąc powiedzieć, że sytuacja się rozwija w dobrą stronę :) i zapytać o pobyt zwierząt oraz o możliwość zamówienia w gospodzie jakiegoś jadła. Niestety nie odbierają telefonu. Zadzwonię jutro do południa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butelkę szampana możemy wypić po ceremonii ;)

 

Dzwoniłem dziś do gospodarzy, chcąc powiedzieć, że sytuacja się rozwija w dobrą stronę :) i zapytać o pobyt zwierząt oraz o możliwość zamówienia w gospodzie jakiegoś jadła. Niestety nie odbierają telefonu. Zadzwonię jutro do południa :)

 

Wystraszyli się takim najazdem o tej porze roku :]:lol:

.

.

Miałem iść :sleep:, ale widzę, że trochę ludzi jest jeszcze na Forum :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trume bez nadmuchu i było jak pisałem :)

Nie wiem jak przy większych mrozach???

 

U mnie jest nadmuch, działa też bez podłączenia do sieci, ale mam wrażenie, a nawet pewność, że trzeba zakres mocy podnieść wyżej niż na 5, aby osiągnąć podaną przez Ciebie temperaturę. Z tego powodu, jak chcę w kilka minut podnieść temperaturę w przyczepie, to na początku włączam piec zupełnie bez nadmuchu. Nadmuch sprawia, że ciepłe powietrze musi przejść przez te wszystkie rury i dodatkowo dmuchnąć w szafki, za szafki, pod łóżka i w inne kąty, a to powoduje większe zapotrzebowanie na moc.

Robię to tylko co jakiś czas, aby ogrzać zamknięte przestrzenie. W ubiegłym roku, gdzieś tak w połowie grudnia, kilka dni wędrowałem z przyczepą. Na zewnątrz (najzimniejsza noc) było ok. -25 st.C, do prądu nie miałem się gdzie podłączyć, więc ogrzewanie elektryczne nie działało, pozostał tylko gaz. Piec pracował prawie na full, ale chyba tylko dlatego, że nie miałem ogrzewania na reduktorze, a w butlach zwykły letni gaz :niewiem: , (jesteśmy z żoną ciepłolubni :skromny: )

Szyby się częściowo szroniły :oslabiony:

 

P.S.

"RULAK", jaką Ty masz budkę, nigdzie takiej nie mogę znaleźć :niewiem::lol:, a chciałem tak z ciekawości ...

 

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest nadmuch, działa też bez podłączenia do sieci, ale mam wrażenie, a nawet pewność, że trzeba zakres mocy podnieść wyżej niż na 5, aby osiągnąć podaną przez Ciebie temperaturę. Z tego powodu, jak chcę w kilka minut podnieść temperaturę w przyczepie, to na początku włączam piec zupełnie bez nadmuchu. Nadmuch sprawia, że ciepłe powietrze musi przejść przez te wszystkie rury i dodatkowo dmuchnąć w szafki, za szafki, pod łóżka i w inne kąty, a to powoduje większe zapotrzebowanie na moc.

Robię to tylko co jakiś czas, aby ogrzać zamknięte przestrzenie. W ubiegłym roku, gdzieś tak w połowie grudnia, kilka dni wędrowałem z przyczepą. Na zewnątrz (najzimniejsza noc) było ok. -25 st.C, do prądu nie miałem się gdzie podłączyć, więc ogrzewanie elektryczne nie działało, pozostał tylko gaz. Piec pracował prawie na full, ale chyba tylko dlatego, że nie miałem ogrzewania na reduktorze, a w butlach zwykły letni gaz :niewiem: , (jesteśmy z żoną ciepłolubni :skromny: )

Szyby się częściowo szroniły :oslabiony:

 

P.S.

"RULAK", jaką Ty masz budkę, nigdzie takiej nie mogę znaleźć :niewiem::lol:, a chciałem tak z ciekawości ...

 

:hej:

 

Ja tylko raz próbowałem załączyć nadmuch i wydawało mi się że to powietrze z tych kratek wylatuje niezbyt ciepłe,

a bez nadmuchu to już jest ciepło i to mocno. No chyba ż piec najpierw musi się nagrzać a potem załącza się nawiew. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest nadmuch, działa też bez podłączenia do sieci, ale mam wrażenie, a nawet pewność, że trzeba zakres mocy podnieść wyżej niż na 5, aby osiągnąć podaną przez Ciebie temperaturę. Z tego powodu, jak chcę w kilka minut podnieść temperaturę w przyczepie, to na początku włączam piec zupełnie bez nadmuchu. Nadmuch sprawia, że ciepłe powietrze musi przejść przez te wszystkie rury i dodatkowo dmuchnąć w szafki, za szafki, pod łóżka i w inne kąty, a to powoduje większe zapotrzebowanie na moc.

Robię to tylko co jakiś czas, aby ogrzać zamknięte przestrzenie. W ubiegłym roku, gdzieś tak w połowie grudnia, kilka dni wędrowałem z przyczepą. Na zewnątrz (najzimniejsza noc) było ok. -25 st.C, do prądu nie miałem się gdzie podłączyć, więc ogrzewanie elektryczne nie działało, pozostał tylko gaz. Piec pracował prawie na full, ale chyba tylko dlatego, że nie miałem ogrzewania na reduktorze, a w butlach zwykły letni gaz :niewiem: , (jesteśmy z żoną ciepłolubni :skromny: )

Szyby się częściowo szroniły :oslabiony:

 

P.S.

"RULAK", jaką Ty masz budkę, nigdzie takiej nie mogę znaleźć :niewiem::lol:, a chciałem tak z ciekawości ...

 

:hej:

 

 

Z zewnątrz identyczna jak ta http://eng.auto24.ee/used/854584

Natomiast z przodu nie mam łóżka na stałe(francuskiego) tylko stół po obu stronach siedzonka a jak zachodzi potrzeba a zachodzi :sex::) to sie rozkłada 150x195 :) ,a i w środku wszystko w jasnych mebelkach, na prawdę bardzo ładna i zadbana przyczepka :) :)

To ładną zimę w budce przetrwałeś -25st C no przy takim mrozie to na pewno na full ogrzewanie, ale przy tym to trzeba troszkę :pub:

A gdzie taka zima Cie zastała w zeszłym roku ??

Edytowane przez RULAK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mam smutne wieści.

 

Dodzwoniłem się do pani, która po rozmowie z mężem powiedziała, że pokoje wchodzą w grę jak najbardziej, ale zlewnia wody szarej i wc jest nieczynna, bo tam jest remont i nie podłączą nas do prądu, bo obawiają się, że w zimie instalacja padnie. Inaczej ustalałem jak tam byłem i wszystko było OK, a teraz niestety...

W pokojach mamy tylko 12 miejsc :(

Państwo zapraszają jak będzie cieplej.

 

Może Darek126N coś wymyśli ze Złotą Górą lub jakieś spotkanie knajpowe w Krakowie. Czekam na Wasze propozycje.

Choć nie widzi mi się możliwość zimowego postoju na trawiastym kempingu na Złotej Górze - mogą też mieć obawy przed podłączeniem do prądu, bo kiedyś u nich była taka zimowa akcja i padła instalacja.

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mam smutne wieści.

 

Dodzwoniłem się do pani, która po rozmowie z mężem powiedziała, że pokoje wchodzą w grę jak najbardziej, ale zlewnia wody szarej i wc jest nieczynna, bo tam jest remont i nie podłączą nas do prądu, bo obawiają się, że w zimie instalacja padnie. Inaczej ustalałem jak tam byłem i wszystko było OK, a teraz niestety...

W pokojach mamy tylko 12 miejsc :(

Państwo zapraszają jak będzie cieplej.

 

Może Darek126N coś wymyśli ze Złotą Górą lub jakieś spotkanie knajpowe w Krakowie. Czekam na Wasze propozycje.

Choć nie widzi mi się możliwość zimowego postoju na trawiastym kempingu na Złotej Górze - mogą też mieć obawy przed podłączeniem do prądu, bo kiedyś u nich była taka zimowa akcja i padła instalacja.

 

Moja propozycja to taka aby poczekać na cieplejsze dni, to miejsce jest bardzo fajne i szkoda z niego rezygnować.:oslabiony:

Być może później więcej osób przyjedzie z przyczepkami. Taki jest moje zdanie. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy ten zlot wiosenny w kwietniu/maju u nich? Dzwoniłem jeszcze raz i przyjmą nas jak będzie sucho i twardo . Natomiast jest możliwość zorganizowania u nich imprezy w gospodzie. Jest kominek, wejdzie 40-45 osób. Obiad 20zł, zimna płyta + ciasto, napoje 20zł, czyli po 40zł/os. Myślę, że jak ktoś jest samowystarczalnym kamperem (Harnaś) to można zostać u nich do niedzieli na parkingu. Można też wynająć pokoje sob/niedz. Jeśli macie jakieś inne sprawdzone miejsca i ktoś może się podjąć zorganizowania spotkania w Krakowie to ja się piszę.

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha Koleżanki i Koledzy śmigam właśnie do Opola na Sylwka tak więc życzę wszystkim

Szczęśliwego Nowego Roku, oraz wspaniałej zabawy Sylwestrowej. :gitara::pub:

 

Wszystkiego Naj,Naj .........

 

To może zróbmy ten zlot wiosenny w kwietniu/maju u nich? Dzwoniłem jeszcze raz i przyjmą nas jak będzie sucho i twardo . Natomiast jest możliwość zorganizowania u nich imprezy w gospodzie. Jest kominek, wejdzie 40-45 osób. Obiad 20zł, zimna płyta + ciasto, napoje 20zł, czyli po 40zł/os. Myślę, że jak ktoś jest samowystarczalnym kamperem (Harnaś) to można zostać u nich do niedzieli na parkingu. Można też wynająć pokoje sob/niedz. Jeśli macie jakieś inne sprawdzone miejsca i ktoś może się podjąć zorganizowania spotkania w Krakowie to ja się piszę.

 

My też jesteśmy za przeniesieniem na cieplejsze dni, z chęcią bym przyleciał :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, co Ewa zaproponuje. Na razie pewnie dopieszcza Adrię ;)

 

Proszę o wypowiedzi, kto by się pisał na spotkanie knajpowe w Krakowie lub Pieskowej Skale lub... (tu otwarta lista propozycji) w sobotę 25.02.2012 ?

 

A ja Wam napiszę tak !!!

Nie rezygnujcie ze spotkania niech się wycofają te osoby i ekipy nie związane z pomocą dla Ewy!

A niech się spotka śmietanka i sami (+,-)zasłóżeni i zdacie Nam relacje!

Pocieszycie fotkami!

Jest 12 miejsc-!!!!!!!!!!!!!!

A JAK SIĘ POPIEŚCI !!!-

TO SIĘ WSZYSTKO ZMIEŚCI!!

Ja odpuszczam !!!

Udanej zabawy !!!

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.