Jump to content
  • Sign in to follow this  

Kemping ECHO

Kontakt - Kemping ECHO

• Adres
      Rydzewo ul. Mazurska 48 11-513 Miłki
      Rydzewo
      warmińsko-mazurskie
    • Strona internetowa
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 53.9742879668459
      Dł. 21.7960596084595
    Sign in to follow this  

User Feedback

Recommended Comments

Jedyne co nie do końca mi pasowało na "Echo" to cena i drzewostan (lipa-chyba- nie znam się na drzewach), ogólnie lubię jak jest trochę sosny. Ach i któregoś dnia po ulewie popłynęło wszystko, a ze względu, że kemping jest położony na płaskim to dłuuugo woda stała, kopały się auta, trawa zaorana... Ale generalnie miejsce b. schludne.

Share this comment

Rydzewo kojarzy mi się jednoznacznie z Czarnym Łabędziem jak ktoś tamtędy przejeżdża to "musi" odwiedzić tę knajpkę. Naprawdę smaczna może nie tania ale warta ceny.

P.S.

Wybaczcie małe OT ale nie mogłem się powstrzymać.

Share this comment

AKISSJG

Posted (edited)

Polecam dzyndzołki z chreczką i soliankę :slina:

oj tak tak

a gorąca baba pod pierzyną albo plyndze z omacką o ichniejszym piwku nie wspominając. Kurcze zaplułem się tak mi ślinka poleciała :jesc:

Edited by AKISSJG (see edit history)

Share this comment

oj tak tak

a gorąca baba pod pierzyną albo plyndze z omacką o ichniejszym piwku nie wspominając. Kurcze zaplułem się tak mi ślinka poleciała :jesc:

Artur , nie wspominaj tylko przyjedź

Share this comment

Tu muszę przyznać , że Arturo jest oblatany w knajpach z jedzonkiem .

Wracając z Nieborowa przez CB Radio co chwilę informował mnie o dobrym jedzonku w trakcie mijania kolejnych jadłodajni .

Wymiana informacji o miejscach z dobrym żarełkiem to powinien być standard przy okazji wymiany spostrzeżeń o kempingu i jego najbliższej okolicy .

PS - Mi też poszło uziemienie :slina:

Share this comment

Tu muszę przyznać , że Arturo jest oblatany w knajpach z jedzonkiem .

Wracając z Nieborowa przez CB Radio co chwilę informował mnie o dobrym jedzonku w trakcie mijania kolejnych jadłodajni .

Wymiana informacji o miejscach z dobrym żarełkiem to powinien być standard przy okazji wymiany spostrzeżeń o kempingu i jego najbliższej okolicy .

PS - Mi też poszło uziemienie :slina:

Właśnie dlatego wybieramy się na początku lipca w kierunku Suwałk . Kartacze , serki i inne smakołyki

Share this comment

byliśmy na Majówce i polecam ten kemping. Schludnie, czysto i położenie nad samym brzegiem jeziora, jest plac zabaw dla dzieci i boisko. Fajna baza wypadowa na Mazury .

z minusów to  sanitariaty (czyste ale brak możliwości regulacji temperatury wody jak dla nas za gorąca, i te zasłonki z ceraty w kabinach przyklejające się do pleców jak ktoś wchodzi i zrobi się przeciąg :zolta: )

ogólnie gdyby nie te łazienki to bym nie miał żadnych zastrzeżeń , za to dostęp do ciepłej wody nielimitowany co na mazurach nie jest wcale standardem ;)

ceny nawet poza sezonem porównywalne z najdroższymi nadmorskimi kempingami w szczycie sezonu  (124 zł /doba za czteroosobową rodzinę  w tym nawet za niespełna dwuletnie dziecko liczone 15zł/doba - ceny maj 2018r)

Czarnego Łabędzia też polecamy, polecam w szczególności przystawkę do piwa smalczyk najlepszy jaki jadłem (gdyby nie zamówione danie główne zamówił bym jeszcze jedną porcję :brawo:)

Share this comment

Krzysztof75

Posted

Byłem w ostatni weekend na campingu Echo (po raz drugi) i stwierdzam,że to najlepsze jak dla mnie miejsce na Mazurach.Standard wysoki jak na polskie warunki.Ceny wysokie,ale to zagłębie motorowodniactwa a jak wiadomo ci ludzie mają kasę.Warto dodać,że Rydzewo to taki trochę "szpanerski"klimat i nie każdy to lubi.Kulinarnie polecam Marina Lester Club w Czarnym nie byłem.

Share this comment