Jump to content
  • Sign in to follow this  

Kemping Amberia

Kontakt - Kemping Amberia

• Adres
      Darłowska 10
      Dąbki
      zachodniopomorskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      663753631
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 54.3840563581087
      Dł. 16.3201475143433
    Pole campingowe i namiotowe Zapraszamy do skorzystania z wypoczynku na naszym polu campingowym zaledwie kilka kroków od plaży. Dzięki bliskiej obecności morza, nasi Goście mogą się poczuć, jakby dosłownie biwakowali na plaży. Moga Panstwo poczuć orzezwiającą, morską bryzę, wsluchujac sie w kojacy szum morza, w letnie, leniwe wieczory. Camping polozony jest 50 m od pieknej, piaszczystej plazy, tuż przy lagodnym, dostosowanym dla osob niepelnosprawnych oraz mam z wozkami, zejsciu na plaze, w terenie zadrzewionym, dajacym zacienienie w upalne dni. Mile widziani są wszyscy amatorzy mobilnego wypoczynku. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie wczasowiczów podróżujących samochodem campingowym, preferujących zamieszkanie we własnej przyczepie campingowej lub pragnących spędzić urlop pod namiotem. Oferujemy również możliwość wynajęcia przyczepy campingowej na miejscu (szczegóły na stronie internetowej). Zapraszamy!
    Sign in to follow this  

User Feedback

Recommended Comments

Nie wiem jak jest teraz ale kilka lat temu było ciężko spać, bo nieopodal była jednostka wojskowa - helikoptery latały czasem pół nocy - warto o to zapytać

Share this comment

To pole tylko odwiedziłem w 2014r a byłem 6km w Dąbkowicach-helikoptery nie latały/ może jeden na tydzień/.

Share this comment