Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Ale ja nie robiłem niczego przez podłogę oprócz montażu zbiornika. Raczej pionowo pompki nie ustawie no chyba że jakoś ja wewnątrz umocuje bo mam wężyk do niej podłączone z boku zbiornika. Od góry za bardzo by się zaginął żeby nie chaczyc w siedzenie.
  3. Today
  4. infer

Wymiana reduktora gazowego

Koledzy I koleżanki, Wróciliśmy z pierwszego wyjazdu w tym sezonie. Muszę pilnie wymienić reduktor i węże gumowe bo jak się okazuje mają już ponad 10 lat. W chwili obecnej mam Truma Triomatic. Chciałbym założyć zwykły reduktor z opcją podłączenia jednej butli. Używam kamperfita I zastanawiam się jakoś wąż elastyczny potrzebuje rozumiem że od strony reduktor jest ta standardowe M20. Co natomiast powinno być od strony kamperfita , G8 czy G12 ? Pozdrawiam Jakub Sent from my SM-G955F using Tapatalk
  5. Jarosław69

Lodówki - problemy, eksploatacja.

Kristofer - miałeś rację. Dysza ma kształt "niemieckiego chełmu" . Ja opisałem to nieco inaczej. Otóż myliłem się co do kształtu bo nie rozkręciłem wtedy do końca - listwy od przewodu doprowadzającego gaz. Tam rzeczywiście w gnieździe siedziała dysza o kształcie nocnika z dziurką (wygląda jak na załączonym przez Ciebie linku) Mam teraz tylko jedno pytanie i prośbę do Ciebie lub osób pamiętających osadzenie dyszy. Przy rozkręcaniu mi wypadła więc nie uchwyciłem momentu czy wypukłość z dziurką była skierowana zgodnie z ruchem gazu w stronę palnika czy odwrotnie. Na "oko" pasowało ją wsadzić wypukłością zgodnie z kierunkiem podawania gazu. Dysza była idealnie czysta. Po zmontowaniu miałem duży problem z odpaleniem pomimo zagazowania instalacji poprzez uruchomienia na chwilę wszystkich innych odbiorników gazu. Otóż w obrębie skręcenia pojawiła się nieszczelność na skutek ????...... i gdy się już udało odpalić to na gwińcie pojawił się "mały ogień". Chwila emocji była . Czyżbym pomylił kierunek osadzenia dyszy i w ten sposób nie siadło jak trzeba ?? Listwa z dyszą wygląda na prawidłowo skręconą z gwintem rurki doprowadzającej gaz. ps. dalsze próby na 230 V kończą się szybkim ( do 8 godzin) wychłodzeniem wnętrza do -1* i zamrożeniem do -15*/-18* . Co do modelu dyszy i testu .....serwis pracuje już teoretycznie nad tematem 2-gi tydzień...... . Myślę ,że dysza jest właściwa ale to tylko przypuszczenie.
  6. junior

Połamana listwa stołu.

To jest cześć zamienna. Są plastikowe i aluminiowe.
  7. lpr

Białogard

Dziękuję za wyjaśnienie. Już nie jestem zainteresowany. Za to jestem pod wrażeniem doświadczenia i wiedzy użytkowników forum, która pozwala na wstępną weryfikację ofert sprzedaży przyczep na podstawie kilku zdjęć. Łukasz
  8. Dokładnie tak. Ale widziałem że niektórzy wiążą wszystko do kupy. Jak się zerwie to niech leci. Ryzyko zawsze jest. Ale wystarczy dobra kotwa i nie zerwie się. Przeżyłem różne wiatry i sztormy. Szmata się rozerwała ale od ziemi nic nie puściło
  9. Dokładnie tak. Ale widziałem że niektórzy wiążą wszystko do kupy. Jak się zerwie to niech leci. Ryzyko zawsze jest. Ale wystarczy dobra kotwa i nie zerwie się. Przeżyłem różne wiatry i sztormy. Szmata się rozerwała ale od ziemi nic nie puściło
  10. Ten plastikowy element to cześć zamienna ? Właśnie połamałem przy pakowaniu się i nie wiem - naprawiać czy kupić nowy? Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  11. jacekzoo

Białogard

Co do tej lewej strony. Była naprawiana, nad kołem ma dwie nadprogramowe pionowe listwy, było wstawiane nowe poszycie. Poza tym ma nawstawiane kratek i drzwiczek jak na cygańskim targu, pewnie była podziurawiona i żeby jakoś to ogarnąć to powstawiali te gadżety. Jak jesteś nią dalej zainteresowany to załóż do niej nowy wątek
  12. lpr

Białogard

Niestety moje laickie oko nie na tym zdjęciu nie widzi nic niepokojącego. Proszę o wyjaśnienie, bo ja jedynie mogę zauważyć różnice w kolorze (może cień?) w poszyciu oraz w kolorze okien. Ja tylko cytowałem link do oferty, ale faktycznie mógłby to być oddzielny temat - wybaczcie, jeszcze się uczę Łukasz
  13. Czyli tak jak to wymyślił producent tego typu daszkow. Zmartwie Cię ale patyki i tak polecą.
  14. Śledzie to dobre są po kaszubsku. Solidne kątowniki nie poddadzą się łatwo. Do każdego słupka mam pas i kotwę. A i tak składam daszek jak solidnie wieje Stoi patyk. Na to nadziana jest szmata. I od góry idzie pętla od pasa. Jakby się coś poderwało do góry to system się rozpada i patyk zostaje na ziemi. Nie wiąże nic na stałe ze sobą.
  15. jacekzoo

Białogard

Dlaczego ta buda pojawia się w temacie o Białogardzie jak nie ma z nimi nic wspólnego?
  16. Radex75

Tesla Model X jako elektryczny holownik

Tak to widze za 10 lat Tesla , dwa panele fotowoltaiczne na przyczepie przejeżdasz te 200 km potem stajesz na parkingu kanapeczki kawusia w tym czasie panele naładuja tesle i znow 200 km zero kosztow . Tylko nie wiem co na to budzet Państwa.
  17. witus

Święta Wielkanocne

Jesteśmy w maledolomity.pl ... objeżdżamy rowerami. Bobolice na zdjęciu. Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  18. sirius29

Camping dla rodzin z małymi dziećmi.

Biore go pod uwagę, ale plac zabaw dla starszego jest jednak konieczny. Dlaczego piszesz, że palca nie zamoczysz? Jezioro ma tez ten plus ze jest ciekawsza ladniejsza ololica. Wpadl mi w oko jeszcze camp, Wiśniowa Polana kolo Karpacza. W niego głównie celuje, ale chciałbym jeszcze dobra alternatywę na Mazurach czy gdzies nad jeziorem. Obiecalem synowi, że pokaże mu jak sie lowi ryby:)
  19. Maras

Białogard

Zerknij na jej lewą stronę
  20. mesert

Święta Wielkanocne

Artur, co to za miejscówka? Zamek to chyba Bobolice na Jurze?
  21. Voku

Markiza którą wybrać?

250 to jest podawana chyba długość worka więc spokojnie z fiammy brak bym dłuższą nawet 280 bo tam pustego worka jest z 15cm na stronę. Najlepiej było by przymierzyć. Ale chyba chcesz tego używać w stacjonarnej? Przykręcasz na śrubach i chyba tyle z montażu.
  22. Commander

Camping dla rodzin z małymi dziećmi.

Ja bym zabrał na pierwszy raz rodzinę w takie miejsce jak kemping u Kraka w Nałęczowie. Po co jezioro skoro palca nie da się zamoczyć. Po co plac zabaw jak jedno dziecko ma pół roku. Cisza, spokój, zwierzęta na kempingu, mnóstwo miejsc do spacerów i ciekawa okolica. Sanitariaty na 5. Super właściciele...itd.
  23. Jak rozkładem markize to zawsze ją zapinam sztormowką...daszek jest trudniej tak zabezpieczyć, jak i to że jest nieusztywniony, więc łatwiej "wyciąga" śledzie.
  24. Pompka najlepiej jak będzie stała na dnie. Zrób ją w tym pionowym korku lub obok. Odpowietrza się rurką przelewową, tą co zrobiłeś przez podłogę. Sent from my iPhone using Tapatalk Pro Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  25. Przy takim wianiu czasami zalecane jest zwinięcie markizy i już. Jak raz nasza wyładowała na dachu mamy odruch z rozłożeniem pasa.
  26. Czy naprawdę nikt nie posiada takiego pilota i nie może pomóc? Hallo:-)
  1. Load more activity
  • Create New...