Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Maras

Klimatyzacja - rewelacja

Mam pytanie czy takim klimatyzatorem co Lucek wspomniał jest szansa schłodzić przedsionek 3.5m x 5.0m = ~ 17.5m/2 w słoneczny upalny dzień czy raczej tylko i wyłącznie przyczepa. A drugie pytanko odnośnie rury odprowadzającej ciepłe powietrze. Montaż tej rury po przez fartuch ( obok albo dalej koła przyczepy) i wylot pod przyczepę. Aby nie pruć przedsionka lepiej taki fartuch poświęcić lub kupić drugi .Oczywiście do tego kompletu jakiś kołnierz co by tej ceraty nie spaliło. Ktoś z Was sprawdzał jaka jest temp. na wylocie tej rury ?
  3. pawel1966

Camping Simos - parę pytań...

@PaulinaS Niestety na tej południowo-wschodniej odnodze Peloponezu nie widzieliśmy żadnego campingu. Ani w okolicy Monemvasii ani w pobliżu Neapoli, czyli największej miejscowości w pobliży Elafonissos. Najłatwiej tam dotrzeć z campingów w okolicy Gythio. Widzieliśmy tylko stojące przy plażach kampery.
  4. To moje mają do 3000 obrotów i wydajność 160m3/h. Są głośne ale pod wieczór i tak je wyłączam, zresztą jeździłem chłodnia więc mi tam nic nie przeszkadza w spaniu
  5. Lucek26

Nowy holownik jeep grand cherokee 2001r

I tak np. ja swoim zestawem mogę tankować bezproblemowo co 650 -700km mając jeszcze rezerwę paliwa na około 100km. . Zbiornik paliwa 80 litrów.
  6. Hvar piękny, Trogir zatłoczony jak zawsze, na Pagu wieje i woda chłodna. Ot cała Chorwacja. Na Hvarze my byliśmy na campie Vira, było również klimatycznie, bez tłoku, animacji a z ciepłą zatoczką. Camp Dole? Pan ze sklepu mówi po Polsku, pamięta pewnie naszych rodaków z maluchami z czasów Jugosławii jak i łazienki, instalacje i infrastruktura. Nie mniej jednak stałem tam w pierwszej linii z widokiem na morze, Hvar, Peljesac i stały ląd. Wieczorem obserwowaliśmy wyścig aut przez Hvar na ostati prom chyba 22.45 Camp polecam, tylko nie ma co nastawiać się na złote klamki czy strumień w łazienkach jak na Zatonie. Fajnie jak spłuczka zadziała
  7. PaulinaS

@pawel1966 a znasz jakiś camping w pobliżu Elafonisos, ale nie bezpośrednio na tej wyspie. Nie chcemy płynąć zestawem na wyspę, a marzy nam się zobaczyć plażę Simos
  8. Wentylator AAB pomoże, jakość znacząco spadła albo ostatnio kupiłem podróbkę. Trzeba brać poprawkę, że kompresora brak i domowej lodówki to nie zastąpi.
  9. PaulinaS

Identyfikator dla dzieci

Moje dzieciaki korzystały z zegarków Calmean. Co miesiąc opłacałam 9,90 zł od zegarka i miałam możliwość ustalania granic poza jakie nie mogły wyjść. Jeśli to zrobiły uruchamiał się alarm. Były też inne funkcje takie jak zdjęcie zegarka, słaba bateria. Oczywiście mogłam do nich zadzwonić, a dzieciaki miały wpisane chyba 5 numerów z którymi też mogły się połączyć. Przez aplikację na swoim telefonie w każdej chwili wiedziałam w którym miejscu znajdują się.
  10. Kevin

Czy warto ??

Za te pieniądze to bądź wizjonerką staroci, a nie oczekującą luksusów. Poza tym z Twoich postów wynika, że się spieszysz. To tym gorzej, i fakt w sezonie droższe są cepki. Może poczekajcie sezon i uzbierajcie 20k, wtedy wypas.
  11. Pamietając zeszłoroczne upały w Chorwacji i słabą wydajność lodówki, dziś zakupiłem takie wiatraki - 2 szt: https://allegro.pl/oferta/aab-super-silent-fan-12-pro-cichy-wentylator-13db-7907122558?snapshot=MjAxOS0wNi0xN1QxOToyOTo0OC4xMjNaO2J1eWVyOzdkZjJmNGYzNjAwMDNlMWYwM2JkZGM4Zjg1MjBmM2YzZTI1ODE0NWRkNTZlNjVjN2E2OGVhOTU4YzEzODdkYmU%3D niebawem montaz jak tylko kuzyn znajdzie chwilę czasu, mam nadzieje że pomoże w tegorocznych włoskich upałach
  12. Powodzenia, gdyby coś było nie tak z tym Holiday ... aczkolwiek wątpię to w pobliżu masz jeszcze Mina i Grebisce ale Holiday najbardziej zadbany, nie jest w programie ACSI więc się na niego tak nie rzucają. Mi się podobało na tym kempie choć sanitariaty nie najnowsze. Popsuli go trochę ze 3 lata temu stawiając domki w 1 linii Dobre miejsce wypadowe w każdym kierunku jest coś ciekawego. Czarnowidz
  13. pawel1966

@czepkateam. Przymierzam się do takiego auta jak Twoje. zagadnę Cię w innym dziale albo na priva o Twoją opinię i może jakieś porady na co uważać przy kupnie. a na razie - udanych wakacji!!!!
  14. Kevin

Identyfikator dla dzieci

Reasumując kupujemy kaj? Salon Orange? Czy internet zegarek i osobno sim w orange?
  15. Commander

Kemping nad morzem z wydzielonymi kwaterami

Jest parcela...jest porządek. Kempingów jest całkiem sporo...np w Gąskach.
  16. Today
  17. marek230482

Paliwa drożeją. Ale proporcje pozostają bez zmian. Nadal jazda bardzo mocną benzyną w gazie jest porównywalna (jak nie tańsza) od diesla o gorszych parametrach. Jednym zależy na dużym zasięgu auta a drugim na innych walorach
  18. Commander

Raz udało mi się zatankować puste auto za 99 zł. I but w podłogę Tak pamiętam bo miałem czerwonego Maluszka. Za 20 zł było coś koło 13 litrów 94...
  19. w79

Identyfikator dla dzieci

Już wszystko wiem. Zegarek zaopatrzony jest w karte sim Orange. Jest to pre paid z taryfą One. W Polsce wszystko działa w ramach usługi, którą opłacamy jednak ze swojej karty sim np. sms. Tak wiec sama usługa lokalizacji przypisana jest do karty rodzica, a nie zegarka. Karta w zegarku nie musi być doładowywana, chyba ze chcemy używać jej za granica, W tedy należy uzupełnić środki i działa normalnie w roamingu.
  20. Jutro zrobię testy. Odpalę.na gazie i włączę wentylatory.
  21. Był ktoś na kemingu Dole. Wybieramy się jutro w tamte strony i zastanawiamy się co wybrać.
  22. Dzisiaj jest chłodniej więc sprawność wzrasta. Jutro swoją uruchomię i będzie się schładzała do wyjazdu. Ten dolny wentylator mnie interesuje - czy nie będzie wiał na płomień gazowy.
  23. Za dwa tygodnie w lipcu na 100% będzie pełne obłożenie atrakcyjnych kempingów.
  24. ruda797

Czy warto ??

No i faktycznie marnie to wyglądało... byliśmy, zobaczyliśmy i szału nie było.. https://www.olx.pl/oferta/hobby-440-z-przedsionkiem-dmc-1200-r-1994-CID5-IDzcPoV.html jutro jedziemy oglądać taką Obejrzeliśmy jeszcze dwie dziś adrie ..jedna stan idealny ale mega skromna i mała tzn 4 osoby się wyśpią druga większa z łazienka ale już gorszy sprzęt kuchenny.. oby dwie po 8200
  25. ok. dzięki za odpowiedz/ informacje! kupiłem w międzyczasie karetę CCI w PZM ale widzę ze w Skandynawii z nią nie poszaleje
  26. ruda797

Wątek powitalny

No to wina słownika telefonu.. hihi jedno się myśli a telefon swoje
  27. @tupek Taką mam I się rozkręca bo wyłączyłem wczoraj wentylatory, fakt że temperatura była w okolicach 28, to lodówka przy zamkniętym zamrażalniku chłodziła do 3st. A teraz jest zero
  1. Load more activity
  • Create New...