Jump to content
 • Sign in to follow this  

  Ogniwa paliwowe Truma VeGA Plus


  Miodzio
  • Autor: Miodzio

  Nowości Truma w Polsce.

  truma logo

  Ogniwa paliwowe VeGA Plus - więcej wolności, więcej niezależności, więcej komfortu.

   

  VeGA Plusto ogniwo paliwowe produkowane przez firmę Truma.

  Ogniwo paliwowe to ogniwo generujące energię elektryczną z reakcji chemicznej. Od akumulatora, w którym energia musi zostać wcześniej zgromadzona, ogniwo paliwowe różni się tym, że nie musi być wcześniej ładowane. Wystarczy tylko doprowadzić do niego paliwo. W przypadku akumulatora jego ładowanie jest długim procesem, a ogniwo paliwowe jest gotowe do pracy praktycznie natychmiast. Ogromną zaletą ogniw paliwowych jest bardzo niewielkie zanieczyszczenie powietrza, które powodują.

   

   

  numer1

  VeGA Plus jest to pierwszym system ogniw paliwowych zasilany gazem płynnym. VeGA Plus współpracuje ze wszystkimi standardowymi akumulatorami,niezależnie od pory roku i warunków pogodowych - cicho, efektywnie, niezawodnie i w sposób przyjazny dla środowiska. Dzięki dużej pojemności ładowania -do 6000 Wh/dzieńi generacji prądu na poziomie 20 A jest najbardziej wydajnym ogniwem paliwowym na rynku i idealnym rozwiązaniem dla dużych camperów i pojazdów typu liner.

   

   

   

  numer2

  System ogniw paliwowych VeGA to połączenie najwyższej klasy technologii z dużymi korzyściami i najprostszą obsługą. VeGA Plus posiada inteligentny system do automatycznego i zoptymalizowanego doładowywania akumulatora, adzięki zastosowaniu dodatkowych interfejsów komunikacyjnych umożliwia sterowanie za pomocą zewnętrznego systemu zarządzania energią.

   

   

   

  Dane techniczne VeGA Plus:

   

  Prąd generowany ok. 20 A
  Nośnik energii Gaz płynny (propan i/lub butan)
  Zużycie gazu (gaz płynny) 100 g/h
  Panel do obsługi kolorowy wyświetlacz dotykowy 4,3"
  Wymiary (bez przyłączy)

  717 x 462 x 290 mm

  Ciężar 40 kg

  Więcej informacji na: www.komfortpodrozy.pl

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Join the conversation

  You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

  Guest
  Add a comment...

  ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  Loading...

 • Categories

 • Czym jest caravaning?
  Caravaning to współczesna forma aktywnej turystyki motorowej, dla której bazą noclegowo-żywieniową są kampery i przyczepy kempingowe. Jest to więc camping, tyle że wykorzystujący bardziej zaawansowany sprzęt, coś w rodzaju plenerowych wczasów na wyższym poziomie wyposażenia technicznego. Sprzętem tym mogą być zarówno bezsilnikowe pojazdy rekreacyjne, tj. holowane przez samochody przyczepy kempingowe różnej konstrukcji, jak i pojazdy silnikowe, z zabudową mieszkalną nazywane potocznie kamper ( z ang. camper) czyli samochody kempingowe.

  Komu spodoba się ta forma turystyki?
  W człowieku żyjącym we współczesnym zurbanizowanym, wysoko uprzemysłowionym i zanieczyszczonym świecie coraz częściej rodzi się potrzeba zupełnie odmiennego trybu życia - ucieczki od szarej codzienności, brudnych miast i przebywanie na łonie natury wśród lasów, wód i łąk. Taką ucieczkę są w stanie nam zapewnić samochody i przyczepy kempingowe, przy czym nie zrezygnujemy z podstawowych wygód, jakim jest łóżko, ciepły posiłek i ochrona przed czynnikami atmosferycznymi. Karawaning spodoba się ludziom kochającym ruch, niezależność i wolność - wyprawa z przyczepą kempingową czy camperem stwarza dużo sytuacji zachęcających do ruchu i przebywania na łonie natury.

×
×
 • Create New...