Skocz do zawartości

Balaton 08.08.-14.08. wyjazd .1wolna parcela


brankiniol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Może ktoś chce ?W Sierpniu mam zarezerwowane miejsce w fajnym campingu.Mamy też jedną miejscówke obok,wolną bo znajomi nie mogą jechać. Wyjeżdżamy z Wrocławia 7 lub 8 wcześnie rano.Trasa nam znana,bylismy rok temu.

Pełna pomoc w tranzycie :) Moja żona jest Węgierką ,więc na miejscu nie ma z niczym problemu.

 

Miejscowość ZAMARDI

 

camping :http://www.eurocamps.net/index.php?ids=2,44,83,254,5345&lng=PL

 

 

Jedziemy z dwójką chłopaków --3,5 roku oraz młodszy 14miesięcy

Blisko do plaży ,plac zabaw,animacje dla ciebie ,bar na miejscu dla rodziców .Parcela pod drzewami .

 

Musimy dać na Węgrzech odpowiedź do piątku,więc proszę ewentualnie szybką odpowiedź komu przekazać miejsce

 

I drugi link

 

http://www.balatontourist.hu/index.php?WG_LANG=pl&WG_NODE=WebBTEgysegek&WG_OID=btEf_a385275&lng=hu

 

 

 

Cena za tydzien okolo 700 zeta

post-3555-0-02240400-1310629555_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nieźle mi idzie ten monolog:)

 

 

Jestem już po ,zaliczyłem jeden sztorm.Budka się kiwała ,ale przedsionek z nią przetrzymał.Ogólnie po raz drugi super.Woda się nagrzała do 23st.

 

W chwili obecnej moja budka stoi tam nadal ,a ja dojechałem do super miasta Szekszard.Obok jest zapomniany camping przy dunaju.Jest to zalew z plażą .

 

Jeśli będziecie sie tędy bujac np do Chorwacji do sprawdźcie www.rencz.hu .I zapewniam was ,100km od Balatonu jest cieplej :) Wczoraj siedziałem na deptaku na piwku i o 23 bylo 25 stopni.

 

Po drodze jest miejscowość Tamasi i tam też widziałem camping i troche luda.W niedziele zabieram budke i wracamy do Polski.

post-3555-0-02178700-1313701101_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

tylko ten monolog cały czas więc postanowiłem go przerwać.

daj więcej zdjęć to sobie popatrzę i pomarzę:)

ile to mniej więcej km od Wro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tylko ten monolog cały czas więc postanowiłem go przerwać.

daj więcej zdjęć to sobie popatrzę i pomarzę:)

ile to mniej więcej km od Wro ?

 

 

tez sie podpinam, moze mogłbys cos polecic super dla nas i 4 letniej córki? Chcemy nad Balaton, ale pojęcia nie mam gdzie moze byc fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz jakiś konkretny kemping? Chodzi mi o ceny za 2+2...Muszę to wszystko poobliczać, czy w ogóle mnie stać.

 

Tak mam polecany na tym forum http://www.balatontourist.hu/index.php?WG_LANG=pl&WG_NODE=WebBTEgysegek&WG_OID=btEf_7e99685, cennik jest na stronce dodatkowo dolicz koszt winiet i paliwo 4zł za LPG lub 7 za Pb, chyba że masz ON. Wieczorkiem jak mi się uda to podeślę Ci moje wyliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Wychodzi mi za 2+2 + przyczepa + auto+ prąd około 9000 forintów to jest ponad 120zł...czy się mylę?

 

 

 

Dokładnie za 2+2+ parcela 60m2 wychodzi 143zł za dobę. Wiem jest to duża w stosunku do innych kempingów ale podobno warto zapłacic nieco więcej.

Ja sobie obliczyłem że jadąc do Łeby tj. 660km wydam na LPG w dwie strony około 600zł, za parcelę na 10 dni 1000zł (C.Morski), za przejazd w dwie strony A1 140zł co razem daje 1740zł. Wydatki na przyjemności i jedzonko i myślę że zmieszczę się w 3000zł.

 

Jadąc nad Balaton 1000km - około 600zł na LPG, za parcelę na 10 dni 1400 zł, za winiety Słowacja-Węgry koszt 185zł, razem 2185zł. Czyli różnica 400zł to wydaje mi się że warto dodać a mieć pewniejszą pogodę i cieplejszą wodę. Takie jest moje zdaniebow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie za 2+2+ parcela 60m2 wychodzi 143zł za dobę. Wiem jest to duża w stosunku do innych kempingów ale podobno warto zapłacic nieco więcej.

Ja sobie obliczyłem że jadąc do Łeby tj. 660km wydam na LPG w dwie strony około 600zł, za parcelę na 10 dni 1000zł (C.Morski), za przejazd w dwie strony A1 140zł co razem daje 1740zł. Wydatki na przyjemności i jedzonko i myślę że zmieszczę się w 3000zł.

 

Jadąc nad Balaton 1000km - około 600zł na LPG, za parcelę na 10 dni 1400 zł, za winiety Słowacja-Węgry koszt 185zł, razem 2185zł. Czyli różnica 400zł to wydaje mi się że warto dodać a mieć pewniejszą pogodę i cieplejszą wodę. Takie jest moje zdaniebow.gif

 

2+2 w Łebie przez 10dni i 1260 na "przyjemności i jedzonko"? Coś tego nie widzę :niewiem:. Bardzo prawdopodobne że nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Wydatki na przyjemności i jedzonko i myślę że zmieszczę się w 3000zł.

 

 

ja to zrozumiałem że przyjemności i jedzonko dodatkowe 3tys. Co i tak jest moim zdaniem zbytnim optymizmem w Łebie w sezonie przy układzie 2+2 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2+2 w Łebie przez 10dni i 1260 na "przyjemności i jedzonko"? Coś tego nie widzę :niewiem:. Bardzo prawdopodobne że nie wystarczy.

 

Uwierz że wystarczy chyba że masz wilczy apetyt. Na co dzień wydajesz 130zł???

 

ja to zrozumiałem że przyjemności i jedzonko dodatkowe 3tys. Co i tak jest moim zdaniem zbytnim optymizmem w Łebie w sezonie przy układzie 2+2 :-)

 

No tak stołując się w restauracji to 3 tyś. braknie.

14 lat po rząd jeździłem na Bałtyk i można wypocząć i zjeść za fajne pieniądze. Wszystko zależy od potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.