Skocz do zawartości

Szukam "cywilizowanego" kampingu na Mazurach


kantosz

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam fajnego miejsca na spędzenie urlopu na Mazurach. Jak dotąd zawsze pływałem jachtem i znam Mazury id strony wody. Teraz chcę przyjechać z przyczepą. Nie wiem czy na Mazurach są miejsca takie jak np. kamping Przymorze w Rowach czy kampingi we Władysławowie, o standardach europejskich nie wspominając bo nam jeszcze trochę do tego brakuje. Czy możecie coś polecić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd zawsze pływałem jachtem i znam Mazury id strony wody

 

jestem bardziej żeglarzem niż użytkownikiem przyczepy :bukiet: i dziwię się, że pływając po Mazurach nie znalazłeś fajnego miejsca do spędzenia urlopu.

 

Na forum jest już wątek o campingach na Mazurach - warto przeczytać.

 

Poza tym w zasadzie w każdej przyzwoitej przystani można postawić przyczepę. Polecam Piaski :jump: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin traker, to działa w dwie strony - trudno, żeby za mniej niż 100 zł za 4 osoby zrobić wysoki standard. Kto chce mieszkać za darmo niech jedzie na Drapacz - standard niski ale widoki świetne. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mazury.info.pl/starabasn/

Bardzo przyzwoity standard

może przesadzam ,ale za prawie 100 zeta za 4 os bez opłaty klim to trudno ,żeby standart był niski :ok:

 

Stara Baśń na www wygląda nieżle co do ceny to zrozumiałe że standard musi kosztować. Zastanawiam się tylko czy jest w miarę spokojny (wypoczynek rodzinny z dziećmi), czy też są szaleństwa do białego rana i dyskoteka na okrągło. Ktoś tam jeszcze był i coś może powiedzieć na ten temat ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam jeszcze był i coś może powiedzieć na ten temat ???

Czy tak trudno wpisać nazwę kempingu w "szukajkę" tego forum i poczytać to, co zostało wcześniej opisane ? :ok:

 

Nie irytuj się kolego, czasem lepiej zapytać niż kopać po forum tym bardziej że nie każdy ma na to czas, a swoją drogą to pisałem i nie dowiedziałem się nic więcej ponad to co szanowni poprzednicy raczyli napisać pod moim postem.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z pełną odpowiedzialnościa mogę polecić kamping nr 100 w m. Kosewo na trasie z Mrągowa do Mikołajek. przyznam że nie byłem tam juz z 6 lat ale wcześniej bywałem co roku. W tamtym czasie było to jedno znajchetniej odwiedzanych miejsc na mazurach przez niemieckich turystów. Ceny srednie ale za ro czysto, pełne wyposażenie i najważniejsze - niewiarygodnie czysta woda. Jedyna przeszkodą jest bezposrednie sąsiedztwo w/w drogi. Poza tym moge polecic kemping należący do Państwa Pupek w miejscowości Probark po drugiej stronie tego samego jeziora Probarskiego. Tam jest taniej ale bardziej domowo i znacznie ciszej. Pole zloakilzowane jest na cyplu ale dojscie do wody nieco gorsze. Pozdrawiam i służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd zawsze pływałem jachtem i znam Mazury id strony wody. Teraz chcę przyjechać z przyczepą. Nie wiem czy na Mazurach są miejsca takie jak np. kamping Przymorze w Rowach czy kampingi we Władysławowie, o standardach europejskich nie wspominając bo nam jeszcze trochę do tego brakuje. Czy możecie coś polecić ??

Przy twoich wymaganiach dziwię się , że nie przylecisz helikopterem.

Na dachu mariota jest standard jakiego szukasz.

Na żadnym polu nie znajdziesz 5-ciu gwiazdek.

Skoro cie interesuje jacht i oliwki w drinku , to niestety na mazurach będziesz miał mrówki , komary i ludzi z sercem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ, hej, w w ubiegłym roku byliśmy ma mazurach wlaśnie w " Staryj baśni " w Kosewie; super miejsce wypadowe : Mikołajki - Mrągowo, Kosewo ( Farma Jeleniowatych P.A.N.), blisko Ruciane -Nida( Galindia, Kadzidłowo- dzikie zwierzęta), Pranie, i wiele innych miejsc.

Pole b.ładne dość tłoczno polowanie na ciepłą wode :hehe: jeazioro czyste i płytki dla dzieci super, plac zabaw, blisko do sklepu, na miejsu jest :hehe: , przyda się przedlużacz ok 40-50m , warto sprawdzić w internecie jakie atrakcje oferują pobliskie miejscowości , anapewno będą dylematy :ok: ,głśno i imprez nie było.

przy naszym dość wymagającym oceniani to 4+, a zaciepłą wode :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.