Skocz do zawartości
szpiletti

gdzie najtaniej kupić butlę gazową 11 kg

Rekomendowane odpowiedzi

szpiletti

podpowiedzcie gdzie kupić najtaniej butlę 11 kg, na Orlenie chcą 120zł kaucji, a w Nomi 85,- może gdzieś jest taniej dajcie cynk :przyczepa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogrodnik

allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekwwa

szpiletti, myślę że dużo taniej niż te 85 zł to nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Effendi

szpiletti, Ty chcesz kupić taką butlę 11 kg czy wynająć? bo piszesz o jakiejś kaucji na Orlenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szpiletti

to w sumie bez różnicy bo i tak jak kupię swoją butlę to najczęściej jest wymieniana na stacji na nową (starą) na allegro najczęściej jest odbiór osobisty a to już jest lekko utrudnione :przyczepa:, być może rozwiązaniem jest tutaj kaucja i po sezonie oddać butlę i odzyskać kaucję...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
track222
to w sumie bez różnicy bo i tak jak kupię swoją butlę to najczęściej jest wymieniana na stacji na nową (starą) na allegro najczęściej jest odbiór osobisty a to już jest lekko utrudnione :przyczepa:, być może rozwiązaniem jest tutaj kaucja i po sezonie oddać butlę i odzyskać kaucję...

Kolego kup sobie butle i masz ja na zawsze, tylko wymieniasz jak jest pusta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Effendi
kup sobie butle i masz ja na zawsze, tylko wymieniasz jak jest pusta

to jest najlepsze rozwiązanie, ale Kolega szpiletti, ma - tak sądzę - wątpliwości, że swoja nową będzie wymieniał na "nową ( starą )" a przecież tak nie musi być bo jeśli znajdzie punkt napełniania butli to zawsze będzie mógł korzystać ze swojej - tej kupionej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekwwa

ja mam nówkę sztukę i nikomu nie oddam :hop1: będę napełniał :przyczepa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

podjedz i pogadaj w punkcie wymiany butli :hop1: może coś jakimś sposobem dla Ciebie znajdą :przyczepa: albo jak koledzy wyżej radą kup nową i napełniaj a nie wymieniaj to będziesz miał cały czas nówke :-]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
irek w

Butle mozna kupic w punktach lub u dostawcy.Nie licz na napełnianie bo ,znajdziesz się w takim regionie gdzie nie nabijaja i co wtedy?A na wymiane wszędzie dostaniesz,nawet na tzw ( zadupiu gdzie diabeł mówi dobranoc,i bociany zawracają :przyczepa: ) jest co najmniej kilka punktów z butlami. :hop1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojteksw

Zadzwoń do producenta, butle nowe bez problemu przesyłają do domu. Ja dwa lata temu zamawiałem butlę 5 kg i założyli mi duży zawór, taki jak w 11 kg. http://www.gzwm.com.pl/cms/php/strona.php3?cms=cms_gzwme&id_dzi=2&id_men=2

[ Dodano: Pią 02 Kwi, 2010 22:56 ]

Tak wygląda

28667432935097590368.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Effendi

Wojteksw, a masz namiary na dobrego producenta butli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojteksw
Wojteksw, a masz namiary na dobrego producenta butli?

Postaram się jutro poszukać dokładnych danych, nie mogę sobie przypomnieć dokładnej daty, aby odszukać dokument zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bodzioklb

jako ze "siedze" w branzy to podpowiem ... butle tylko gzwm... mozna kupic butle nowe na polskim rynku jeszcze 3 innych producentow ale... grodkowskie sa najmocniejsze i najsolidniejsze.

jesli chodzi o ceny... w marketach castorama, obi, itp nieraz mozna kupic taniej anizeli w detalu u producenta... cena 80 zl to "dobra cena"

tylko kupujac nowa butle patrz na date produkcji - legalizacja jest na 10 lat a czasami mozna kupic botle gdzie 1-2 lata tej legalizacji ulecialo juz - ze o punktach wymiany nie wspomne ktore starych sie wyzbywaja

download.php?id=13721

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Effendi

bodzioklb, :hop1: bardzo konkretna i wyczerpująca informacja :przyczepa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi