Skocz do zawartości

I Zlot Ziemi Łódzkiej i przyjaciele z okolic


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

napisałem wczoraj do osoby która organizuje zlot CamperTeam i dostałem dziś taka odpowiedź :

" Witaj Marcinie,

Informacja o organizowanym przez Was zlocie jest dla nas dużym zaskoczeniem, gdyż rozmawialiśmy z właścicielem Zacisza już w grudniu 2009r aby zarezerwować teren dla Zlotu CT. Ponieważ organizujemy zlot ogólnopolski spodziewamy się dość dużej ilości chętnych, w zeszłym roku gościliśmy ok. 90 załóg (obecnie mamy 6o załóg i lista nie jest zamknięta). Niestety teren OW Zacisze jest (jak pewnie Ci wiadomo) ogrodzony i po dzisiejszych ustaleniach z właścicielem ośrodka okazało się, że może być problem ze zmieszczeniem się w jednym miejscu, ale jesteśmy chętni przyjąć do siebie na zlot ok. 10-12 załóg z karawaning.pl w ramach uczestnictwa w Zlocie "Roz na ludowo". Ze względów organizacyjnych bardzo bylibyśmy wdzięczni gdybyście zgłaszali się do uczestnictwa w Zlocie do Organizatorów Zlotu CamperTeam, ponieważ to my a nie właściciel ośrodka będziemy przyjmowali wpłaty za uczestnictwo w zlocie, za pobyt itp. i ciężko nam będzie 'ogarnąć' taki tłum ludzi, nie tylko organizacyjnie, ale również jeśli chodzi o ustawienie pojazdów czy przyjmowanie opłat. Camperów było na zlocie 2009, jak wspominałam, ok. 90 i poza tym zostało juz niewiele wolnego terenu. Proponujemy Wam ugoszczenie przez nas ok. 10-12 załóg, które należy zgłosić do mnie wraz w informacjami podanymi w wątku Zlot Koszelówka 2010 na forum CamperTeam.pl. Nie chcielibyśmy żeby wyniknął z tego zbyt duży problem, więc prosimy o jak najszybszą decyzję w tej sprawie. Właściciel OW Zacisze jest o tym poinformowany. Dziękuję za zrozumienie i proszę o jak najszybszy kontakt...... "

 

- wynika z niego że ja sami czytaliście, że nie jest kolorowo bo jak będzie nas więcej załóg to może być problem :jump: z ustawieniem nas . Dodatkowo trzeba pamiętać że oni przyjeżdżają już od piątku rano, więc jak my dojedziemy to będziemy od sasa do lasa :jump: . Sumując trzeba się zastanowić co i jak !!!! ??? !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje maleństwo sie nie zmieści :ok:

 

Marcin powiem tak moim zdaniem to nie ładnie z ich strony :jump:

Ponieważ zabrzmiało to jak obraza że chcemy rozbić ich zlot.

 

Ale nie ma co sie gniewać. Moim zdaniem fajnie było bym dołączyć do nich ale nie możemy zostawić żadnego z naszych poza terem bo okazało się ze jest nas za dużo :jump:

 

Myślę ze można poczekać jeszcze do deklaracje ile załóg z naszego grona wybiera się na to spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w KOSZELÓWCE obok tego osrodka jest jeszcze drugi jutro Zadzwonie i sie dowiem czy by nas przyjeli. teren troszke mniejszy ale 10-15 budek stanie a otolink http://www.zaciszebis.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondzio plan jest :ok:

czekamy a jak coś będzie nie tak to coś się wymyśli raz dwa trzy - podobno takie imprezy są naj naj

 

kondzi napisał

"To moje maleństwo się nie zmieści "

 

:ok::ok: zmieści, ale zostanie już tylko 8 miejsc dla innych :) ale przecież królowa musi mieć pałac

:jump::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A może jednak gdzies bliżej Łodzi.

Naprawdę można znaleść tutaj,

dużo pięknych miejsc.

Pozdrawiam i dziękuję za zaproszenie.

Jak bedę mogł, to chętnie przyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ditto i pietrek to jedna załoga, więc wpiszcie nas pls pod jednym numerkiem na liście. :jump:

 

juz poprawione

 

[ Dodano: Czw 18 Mar, 2010 15:08 ]

no. borki będą super i co tu szukać dalej.

 

 

nooooo chyba,żeeeeeee....

tadaaaaaam!!!!!!

http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=2956/

 

tu to mozemy przyjechac z kocykiem :ok: a nie budkami

 

[ Dodano: Czw 18 Mar, 2010 15:13 ]

 

przed chwila dzwoniłem :jump: juz nie maja pola namiotowego :ok:

 

[ Dodano: Czw 18 Mar, 2010 15:29 ]

borki sa czynne od maja dzwoniłem do http://www.zaciszebis.pl/ i wstepnie zarezerwowałem. Pole jest dla nas nie bedziemy przeszkadzac kolegom z KAMPER TEAM. Co prawda osrodek jest nie daleko jakies 600m plaza 200m mozemy zajrzec jak sie bawia.

 

Tak wiec zapraszam chetnych do przyjazdu o zapisywania sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.