Skocz do zawartości

I Zlot Ziemi Łódzkiej i przyjaciele z okolic


Rekomendowane odpowiedzi

Czekajac na zlot w Sławie.

Proponuje zrobic I Zlot Ziemi Łódzkiej i Okolic w terminie 16-18 kwiecien 2010 w miejscowosci Koszelówka http://www.owzacisze.pl/

Ośrodek wypoczynkowy ZACISZE leży tuż nad brzegiem Jeziora Zdworskiego w samym sercu Pojezierza Gostynińskiego.

Raj dla dzieci.

 

Po wstepnej rozmowie telefonicznej z Właścicielem mozemy spokojnie przyjechac z własnymi budkami poniewaz osrodek jest całoroczny.

 

Dowiedziałem sie ze w tym terminie jest Ogólnopolski zlot karawaningowy innej grupy(najprawdopodobniej Kamper Team) ale nie jestem do konca pewien.

 

Własciciel zapewnił za dla nas tez starczy miejsca

 

Licze ze do naszego zlotu dołączy Ziemia Mazowiecka ale zapraszam i pozostałych chetnych.

 

Zapraszam do zapisywania sie

 

1.piotr05+3

2.Luksusowa_buda 3 osoby Marzena , Kornelia i Marcin

3.Julita Piotrek Marcin Szymon

4.askajaworska adamjaworski julajaworska i gorjaworski razem 4 szt:) jaworskich

5. Misiek69 (czyli Artur), żona Kejti (czyli Kasia), córka MałaMi (czyli Ada 13l.) + dwa czteronapędowce Borys i Ludwik.

6. Woj205

7. Marynika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oczywiście też się piszemy

Julita Piotrek Marcin Szymon

 

Dodam dla zainteresowanych linka

http://www.owzacisze.pl/

 

Faktycznie wszedłem na Camper Team i od stycznia organizują zlot z tą samą datą, na obecną chwilę jest 60 samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak potwierdzam. W tym terminie jest zlot CamperTeam pod hasłem "Raz na ludowo", czyli każdy propaguje ludowe obyczaje i tradycje ze swoich regionów.

Też tam będę i zapraszam wszystkich chętnych.

Teren jest duży i ładnie położony. Na terenie ośrodka jest możliwość zjedzenia smacznego posiłku, a przed wyjazdem w barze można za zeta "dmuchnąć w balon", by się upewnić czy wszystko OK!

Pakujcie cycepy i do Koszulówki będzie się działo! :look:

 

[ Dodano: Pon 15 Mar, 2010 22:07 ]

luksusowa_buda, dzięki za info. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie Luksusowa_buda to wystarczy do zabawy :look:

/quote]

oczywiście że będzie ;);)

 

Piotrze chyba jest zła data

Proponuje zrobić I Zlot Ziemi Łódzkiej w terminie 17-19 kwiecień 2010

myślę że lepiej od piątku do niedzieli czyli 16-18 kwiecień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piotrze chyba jest zła data

Proponuje zrobić I Zlot Ziemi Łódzkiej w terminie 17-19 kwiecień 2010

myślę że lepiej od piątku do niedzieli czyli 16-18 kwiecień :look:

 

faktycznie pomyliłem termin oczywiscie piatek-niedziela

 

juz poprawione

 

dzieki za zwrócenie uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luksusowa_buda bardzo dziękuję za mailowe zaproszenie na zlot. :look: Wprawdzie nie reprezentujemy z pietrkiem ziemi łódzkiej, ale chętnie z zaproszenia skorzystamy, bo specjalnie daleko to nie mamy. ;)

 

Niestety jest jeden warunek konieczny do spełnienia - musimy się uporać do tego czasu z remontem przyczepki, a to na dwoje babka wróżyła.

 

Dopisz nas proszę, ale z dużym znakiem zapytania - bliżej planowanego terminu będziemy weryfikowac nasze chęci zgodnie z możliwościami. ;)

 

Jeśli się nie uda... no cóż, to zobaczymy się w Sławie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.