Skocz do zawartości
Rysiaczek

Lista na identyfikatory z nickiem

Rekomendowane odpowiedzi

Wirek

Jako, że termin zgłoszeń był do 18 kwietnia temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Janusz s

Przepraszam że piszę to na tym forum ale nie bardzo wiem gdzie ten temat poruszyć.

Wracam do tematy identyfikatorów. Poniewaz kilku załóg nie było na zlocie w Sławie pozostały nie odebrane identyfikatory

Załoga Pawcar 3 szt

Załoga Markiz 1977 2 szt

Załoga Macieku 3 szt

Załoga Mobydik 3 szt

Gosia

Irek

Proszę zainteresowanych o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wirek

Janusz s, pisz też do tych osób na PW, bo mogą nie czytać tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
radwan

witam

nie rozumiem czemu Janusz ma do nich pisac -sa dorosli - wiec zdaja sobie sprawe z tego ze zamawiajac identyfikatory powinni je kupic - Janusz poniosl koszty ,powinni mu je zwrocic ,malo ze sie chlopak napracowal to teraz ma sie dopominac zeby je laskawie kupili?

dziecinada :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rafal_K

witam

nie rozumiem czemu Janusz ma do nich pisac -sa dorosli - wiec zdaja sobie sprawe z tego ze zamawiajac identyfikatory powinni je kupic - Janusz poniosl koszty ,powinni mu je zwrocic ,malo ze sie chlopak napracowal to teraz ma sie dopominac zeby je laskawie kupili?

dziecinada :ok:

;)

jak to bym kupił jeszcze jedną odznakę z logiem forum ale w formie breloczka, jeśli jest taka opcja to proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
patriks

Ja bym dokupił dwie blachy z wygrawerowanymi imionami: Wiktor oraz Szymon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Michalc3

Radwan - ja nie zamawiałem identyfikatorów, ale z własnego doświadczenia - czasem jestem zakręcony sprawami bieżącymi tak dalece, że po prostu zapominam o tym, że coś z kimś uzgadniałem. Owszem, masz rację, powinienem pamiętać i zapłacić, ale często po prostu wylatuje mi z głowy. Przypominam sobie np. w 2 miesiące po temacie i co? Sprawa załatwiona, do załatwienia??? A tak, wysłanie informacji nic nie kosztuje, a załatwi wiele spraw. Wiem, czemu mam się upominać o swoje. Ale, czy to aż takie przykre? Prosta prośba o zrealizowanie swoich zobowiązań. Nawet w oficjalnej korespondencji takie rzeczy się stosuje! Nie zdażyło Ci się zapomnieć zapłacić za telefon?

Pozdrawiam i życzę trochę dystansu - to ułatwia życie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wirek

Otworzyłem ponownie ten temat i przeniosłem posty dotyczące tego tematu, bo nie mają nic wspólnego z relacją ze zlotu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
radwan
Nie zdażyło Ci się zapomnieć zapłacić za telefon?

nie

:ok:

życzę trochę dystansu - to ułatwia życie :-)

zalezy komu ma ulatwiac? bo Januszowi raczej nie,narobil sie ,poniosl koszty i ma jeszcze sie za "zapominalskimi" uganiac? to moim zdaniem nie jest ok w stosunku do niego .po za tym dajesz zly przyklad bo raczej operator telefonii do Twoich kolegow sie nie zalicza ,a Janusz raczej tak

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi