Skocz do zawartości

Bałtyk - cisza + natura - DZIECI bez psów ;) w PODDĘBIU


gilewska

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja uwaga byłaby wskazana na początku wątku

No tak nie za bardzo ponieważ temat jednak brzmi: "Bałtyk - cisza + natura - DZIECI bez psów :jump: w PODDĘBIU"

Ty natomiast pytasz o kempingi ogólnie nad morzem a tych tematów jest sporo.

Faktycznie sporo kempingów.
Bez złośliwości kolego. Podałem link do jednego kempingu, o takich kryteriach jakie podałeś (obszerne stanowiska i przyzwoite sanitariaty). Wybacz, ale ja za Ciebie szukać nie będę.

Ogólnie w szukaniu na forum bardzo pomocne jest to.

 

Mam nadzieję, że przy najbliższej okazji wypijemy wspólnie piwo :hej:

Pozdrawiam :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wtrącę swoje kilka groszy. W Poddąbiu byłem kilka razy, jeździłem jeszcze bez przyczepy ale o ile pamiętam to tam raczej były tylko ośrodki wypoczynkowe zakładów pracy z drewnianymi domkami, a przyczepek to raczej nie było (co nie znaczy, że teraz nie ma tam trakowej infrastruktury :hej: ). Wybierałem to miejsce właśnie ze względu na spokój i ciszę ale z biegiem lat to tam się robiło coraz tłoczniej i głośniej, dojazd do miejscowości prowadził dośc kiepską krętą drogą już co prawda asfaltową ale dziury były spore ( wcześniej jeden pasek asfaltu i mijanka po piasku :hej: ) i sporo drzew w skrajni więc z przyczepką trzeba na to zwraca uwagę. Do morza prowadzi droga przez las tak prawde mówiąc to są jej 3 warianty

1- przez las ścieżką i do "pomostu" schody wybudowane właśnie dla turystów (ok 15 minut),

2 - przez las ścieżką i na "dziko" z wydmy/skarpy na plażę (około 10 minut),

3 - przez las drogą i nazwijmy to zjazdem na plażę (tylko tędy jest stosunkowo daleko 20-25 minut)

Jak jest teraz tego :hej: bo już dawno nie byłem.

Troszkę się rozpisałem :jump: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku ale pod samą plażę można podjechać na rowerku i tam zaparkować go za jedyną złotówką za cały dzień, lub też autem podjechać i około 1 km do plaży koszt parkingu w zeszłym roku 5 zł za cały dzień. No i plaże puste a nie to co w kurortach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.