Skocz do zawartości

Bałtyk - cisza + natura - DZIECI bez psów ;) w PODDĘBIU


gilewska

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja jeżdżę i z dziećmi i z psem i jakoś mi to nie przeszkadza nie zdażyło się nigdy zeby psy były agresywne w stosunku do dzieci natomiast był tatuś który uczył dziecko jak należy wkurzać psa ;) cóż pies był mądrzejszy, to jest kwestia wychowania i dzieci i psów niestety

nasze dzieci nie są pępkiem świata i nasze psy nie są pępkiem świata jezeli będziemy się szanować nawzajem to nikomu krzywda się nie stanie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się po raz nie wiem już który wyciągać listy argumentów dlaczego "mam focha"na psy (jak jestem z dziećmi). Streszczę się: nie jest mi znany przypadek śmiertelnego lub chociaż groźnego dla zdrowia pogryzienia psa przez dziecko Natomiast jest sporo udokumentowanych przypadków pogryzienia dzieci przez skądinąd bardzo przyjacielskie i ułożone psy. Dalsza dyskusja nie ma sensu bo wiadomo że tym razem mam rację :-)

 

[ Dodano: Nie 07 Mar, 2010 18:22 ]

Może nie którym się narażę, ale bardziej dokuczają na kempingu lub biwaku bez stresowe wychowywane dzieci niż psy.

W sumie to się z tobą zgodzę ale nie zmienia to faktu że jak pies pogryzie takie nawet bezstresowe dziecko to rodzice tego dziecka mają problem na lata. Ponadto nie było przedmiotem polemiki co jest bardziej upierdliwe na kempingu: dzieciaki czy psy ..... bo wiadomo że dzieciaki (psa zawsze możesz przywiązać do słupka).

 

[ Dodano: Nie 07 Mar, 2010 18:27 ]

Coś już słyszałem na ten temat...

eeeeeeeeeeeeetam pewnie jakieś plotki :-) Sprawa jest prosta mam "stresa" na psy, szczególnie te większe od yorka odkąd jeżdżę z dziećmi. Generalnie do kundli nic nie mam.

 

[ Dodano: Nie 07 Mar, 2010 18:28 ]

zresztą ja też nie lubię rozwrzeszczanych dzieci jak jadę z psami
A widzisz ...... co kto lubi lub dla każdego coś miłego :hej:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel DJR! jesteś pewien, że to Poddębie? W tej okolicy (wydaje mi się) jest miejscowość Poddąbie. A może sie ja pomyliłem? Pozdrawiam

Na 100% chodzi o Poddąbie.

kubryk1 - nie pomyliłeś się :hej:

 

Poddębie leży koło Serocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streszczę się: nie jest mi znany przypadek śmiertelnego lub chociaż groźnego dla zdrowia pogryzienia psa przez dziecko Natomiast jest sporo udokumentowanych przypadków pogryzienia dzieci przez skądinąd bardzo przyjacielskie i ułożone psy.

 

Do tego momentu bym się nie wypowiadał. Natomiast po tym cytacie - muszę odpowiedzieć - znam masę przypadków zamęczenia różnych zwierząt, nie tylko psów przez rozwydrzone dzieci. Miałem ochotę inaczej napisać, ale niech lepiej zostanie "dzieci". Owszem, właściciele psów często pozostawiają bardzo wiele do życzenia. Niestety rodzice wielu dzieci również. Masz złe doświadczenia ze spotkań z psami? Ja mam bardzo złe doświadczenia z kempingów, gdzie rodzice całkowicie olewają co robi ich dziecko. Oni są zadowoleni, że mają wakacje. Może wprowadzimy kempingi z zakazem pobytu z dziećmi? Do czego to doprowadzi? Nauczmy się współistnieć - wymagajmy od właściciela psa dbałości o swojego pupila, ale również niech rodzic dba o swoje dziecko.

 

Pozdrawiam

rodzic, który odchował już swoje dziecko, obecnie posiadacz psiaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalc3! Całkowicie Ciebei popieram! Aby uniknąć konfliktów na styku dziecko-pies nauczmy naszych milusińskich (chodzi o dzieci), ze do pieska mozna podejść, pogłaskać, pobawić sie ale TYLKO ZA ZGODĄ właściciela!! Trudno sie dziwić psu "atakowanemu" przez dziecko, które chce pokazac "tu piesio ma oczko" i pcha faktycznie paluchy w psie oko! Człowiek tez by zareagował. I popieram projekt: campingi bez psów - OK ale wprowadźmy tez campingi bez dzieci - one często dają lepiej "popalic" otoczeniu niz pies. Piszę jako były właściciel małych (bo już od dawna są dorosłe) dzieci i aktualny właściciel jamniczki - stąd moje doswiadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że kempingi powinny być podzielone na kilka części.

Rodzinną z dziećmi oraz na część przeznaczoną dla starszych osób ze zwierzętami.

Starsze osoby nie przepadają za dziećmi w czasie odpoczynku (co wielokrotnie można było odczuć w postach użytkowników tego forum) jak i młode rodziny z dziećmi niepewnie czują się przy zwierzętach starszych osób (nerwowość właścicieli przenosi się na zwierzęta).

Ciężko wszystkim dogodzić, tak więc właściciele campingów powinni to uwzględnić. Dzieci będą się bawić z innym dziećmi a pieski z innymi pieskami i nie pobrudzą terenu kupami, gdzie bawią się dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając do tematu - gdzie można nad Bałtykiem znaleźć spokojne miejsce wypoczynku, oferujące dużą przestrzeń na poszczególnych stanowiskach i przyzwoite sanitariaty?

Przecież a forum jest sporo tematów dotyczących kempingów nad morzem. Wystarczy poszukać. Chociażby ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, Twoja uwaga byłaby wskazana na początku wątku. Teraz jak już ropoczęliśmy debatę (w której notabene brałeś czynny udział) warto podać jakieś cenne dla innych użytkowników informację.

BTW

 

Dzięki za linkę. Faktycznie sporo kempingów.

 

Pozdrawiam

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.