Skocz do zawartości

II spotkanie zdolnychślązaków


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra aby zachęcić kolegów z Opola by przyjechali do Jeleniej zróbmy postanowienie, że kolejne spotkanie będzie już to już jesienią zrobimy w Opolu.

Co prawda Opole to nie Dolny Śląsk, więc będzie to wyjazdowe spotkanie Zdolnych Ślązaków.

 

Rysiu ja to bym tak nie dzielił na Dolny, Górny, Opolski tylko na Ślązaków zakręconych.

W kupie zawsze siła. :bukiet:

 

a jeśli chodzi o spotkanie w Opolu to już tam się piszę, będzie urozmaicenie. :hehe:

 

[ Dodano: Pon 22 Lut, 2010 15:35 ]

Kiedyś, pamiętam na Bierkowicach był taki skansen z karczmą może tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No dobra aby zachęcić kolegów z Opola by przyjechali do Jeleniej zróbmy postanowienie, że kolejne spotkanie będzie już to już jesienią zrobimy w Opolu.

Co prawda Opole to nie Dolny Śląsk, więc będzie to wyjazdowe spotkanie Zdolnych Ślązaków.

 

Rysiu ja to bym tak nie dzielił na Dolny, Górny, Opolski tylko na Ślązaków zakręconych.

W kupie zawsze siła. :bukiet:

 

a jeśli chodzi o spotkanie w Opolu to już tam się piszę, będzie urozmaicenie. :hehe:

 

[ Dodano: Pon 22 Lut, 2010 15:35 ]

Kiedyś, pamiętam na Bierkowicach był taki skansen z karczmą może tam?

 

Kochani a dlaczego ja napisałem zarówno w tym temacie jak i poprzednim zdolniślązacy a nie Dolnoślązacy co? Właśnie dlatego żeby nie ograniczać się do mikroregionów a spotkania robić makro regionalne. A może dołączą do nas koledzy zalogowani na naszym forum z za południowej granicy kraju, a może kiedyś zrobimy wyjazdowe spotkano np w Iczynie wszak mamy wspólną Europę bez granic. Ale się zagalopowałem co?

 

Pozdrawiam wszystkich zakręconych karawaningomaniaków.

 

P.S.

Jak powstanie lista spotkania w Opolu proszę pisać obligatoryjnie dwie osoby, Boguś myślę że to by była ciekawa lokalizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dopisanie 2 osób z załogi Ati_kiss :bukiet: trudno by nie pojawili się na tym spotkaniu jeleniogórzanie :hehe: Co do pociągu w stronę Wrocławia to z tego co się oriętuję, chyba ze coś zmienili (nigdy nic z PKP nie wiadomo) około 22 odjeżdża pociąg do Gdańska, który jedzie przez Wrocław i później nawet przez Poznań (to tak dla Wielkopolan, a nuż kogoś przywieje :hehe:) poza tym o ile dobrze się orientuje są jeszcze z Jeleniej do Wrocławia Krychy (busiki kursujące w te i we wte jg-wroc) no i PKS jeszcze zostaje :hehe:

 

Pozdrawiam wszystkich zakręconych i zapraszam do naszej małej ojczyzny :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ati_kiss, patrząc na rozkład PKP jest pociąg o 20.17 i kolejny 5.47 :bukiet: , nie sprawdzałem jak wygląda rozkład PKS być może lepiej i krócej jedzie, bo pociągiem do Was do makabra , pewnie jesienią można w czasie podróży grzyby zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pociągi z jg do Wrocławia można sobie odpuścić :hehe: PKS ostatni do Wrocławia odjeżdża punktualnie o 22. 00 :hehe: kosztuje 21 zł od osoby :hehe: i uwaga: jedzie tylko 1,5 godziny :bukiet: przed momentem sprawdziłam, a co do krychy to ostatnia odjeżdża faktycznie za wcześnie bo ok. 20:40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, byłem z Anią dzisiaj w lokalu na tzw. wizji lokalnej, potwierdziłem rezerwację i ustaliłem ustawienie stolików. Zapraszam wszystkich chętnych, zapisy przyjmuję do czwartku 18 marca.

 

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.