Skocz do zawartości

II spotkanie zdolnychślązaków


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moi mili, ogłaszam wszem i wobec że dnia 19 marca o godzinie 18 spotykamy się w restauracji Pizza Hut w Jeleniej Górze celem utopienia Marzanny :hehe: i przywitania Pani Wiosny :bukiet: .

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

na spotkanie przybędą:

 

Akissjg -2

Finger -3

Ati_kiss -2

Malaga -2

Pawka1978 -3

BiG Team -2

Marco Polo -2

 

razem obecnych -15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A i owszem

- rezerwację dokonałem

- :bukiet: opcja kuflowa około 7 zł za 0,5l , opcja dzbankowa taniej (nie znam ceny)

- w trakcie naszego spotkania obowiązuje promocja "festiwal pizzy" czyli za 19 zeta kupujesz i domawiasz ile zjesz.

- lokal czynny do godziny 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w drodze powrotnej korzystaliśmy z uprzejmości AKISS'owej Ani , która zawiozła nas pod sam dom robiąc sporego rogala biorąc pod uwagę to gdzie mieszka .

Pamiętając o naszych ustaleniach tym razem robimy spotkanie w Jelonce . Kolejne może być np. w Opolu czy też Oławie . Sprawa jest otwarta .

Mozna sobie powiedzieć . No tak . Sezon zimowy się kończy i spotkania knajpowe zmienią się w zloty z przyczepami i to w Jelonce będzie tym ostatnim tej zimy . Jednak nic nie stoi na przeszkodzie spotkać się w miejscach , które wymieniłem w sezonie jesiennym i późniejszym .

Przecież spotkania zDolnychślązaków wejdą nam w krew . A , że po cygańsku i każde w innym miejscu to też może być ciekawe .

Z czasem możemy rozwinąć skrzydła i myśleć o jakiś noclegach ale to jeszcze myślę sprawa do obgadania .

Tak więc organizujcie się śmiało z dojazdem . My do Was też chętnie przyjedziemy . :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finger, powrót jest kiepski po ostatni pociąg jest po 20 , a następny 5 rano :bukiet: i strasznie długo ponad 4 godz . :hehe: przez ten czas np dojadę do Poznania i już piwko pije.

Autkiem nie bardzo bo wtedy bez piwka :hehe:, i jeszcze nie wiem jak grafik Niny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bukiet: Areczku, Widzę że czujesz bluesa i właśnie o to chodzi :hmm: jest tyle fajnych miejsc aby się spotkać :hehe::hehe: . Myślę ze to spotkanie będzie ostatnim spotkaniem knajpowym w sezonie zima 2009/10. Rysiu przecież nikt nie powiedział że o godzinie 23 kończy się spotkanie, o 23 zamykają loka,l a spotkanie może trwać a potem gremialnie odprowadzimy Ciebie czy też Was na pociąg. Możemy np. zabrać zamówione pizze ze sobą, na stacji paliw zaopatrzyć się w :hehe: i imprezować dalej.

Za miesiąc będzie już ciepło :hehe: i spacerek w środku nocy dobrze nam zrobi a lokum na pewno się znajdzie, dla chcącego nic trudnego. Jest jeszcze miesiąc więc szanowni koledzy i koleżanki organizujcie grafiki i takie tam aby Was nie zabrakło na naszym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Jelonce Camping z tego co widziałem jest czynny :hehe: przemykaliśmy tamtędy w sobotę i jakieś Campery stały (a przynajmniej dachy było 2 widać zza płotu) w budynku ogrzewanie widać chodziło :hehe:

 

Zawsze można do Jelonki z budką się wybrać :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wyobrażam sobie by na stacji paliw, czekać na pociąg do 5 rano w jednej ręce z piwkiem, a w drugiej z kawałkiem pizzy, czy szwendać się nocą po Jeleniej.

Z budką jeszcze nie ruszę - muszę przygotować do sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po trasie ktoś będzie jechał . może ktoś zrobi rogala a może z Wrocka ktoś Cię zgarnie .
Na razie nic nie obiecuje,zazwyczj pracuję w piątki.Na miejscu kończe wsiadam i jestem za godz.do jelonki trzeba deptać troche więc wcześniej trzeba wyjechać,co innego w sobotę zawsze mam wolną :bukiet:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bukiet: Areczku, Widzę że czujesz bluesa i właśnie o to chodzi :

 

 

witam, bluesa to i ja czuję.co powiedział bym kiedyś wnukom? że ominęło mnie takie spotkanie?

 

Artur za pizzą to nie jestem, kufel to mały wcześniej mogę,potem już tylko rozmowy o tym i owym, pisz razy dwa.

myślę że nic nie pokrzyżuje moich zamiarów, dmucham na zimne. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra aby zachęcić kolegów z Opola by przyjechali do Jeleniej zróbmy postanowienie, że kolejne spotkanie będzie już to już jesienią zrobimy w Opolu.

Co prawda Opole to nie Dolny Śląsk, więc będzie to wyjazdowe spotkanie Zdolnych Ślązaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.