Skocz do zawartości

Kamping na 1 noc między Monachium a Insbrukiem


Rekomendowane odpowiedzi

Heja. Czy ktoś może zaproponować gdzie się przespać w drodze nad Gardę? Interesuje mnie parking dla cepki między Monahium a Insbruckiem z możliwością rzucenia małego namiotu dla tych co się w cepce nie zmieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajny parking przy Allianz Arena dla kamperów i przyczep. Nie wiem tylko jak tam z namiotem. Dostępny jak nie ma w tym dniu meczu czy innej imprezy.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wybór padł na WetSports - Wasserski- & Wakeboardlift Hödenauersee/Kiefersfelden tuż przy granicy z Austrią. To niewielki parking koło jeziorka z wyciągami do nart wodnych. Jest tam prysznic z którego można skorzystać za 0.50E. Niestety ok. 21.00 już nie działa i otwierają dopiero o 7.00. Cena za nocleg to 5E jeśli wyjedzie się do 8.00 oraz 8E jeśli później. Opłatę pobiera długowłosy człowiek z jednej z przyczep/kamperów. Parking głównie używany jest przez kampery, ale nam udało się przenocować z przyczepą i namiotem. Niestety nie podłączymy się tam do prądu (chyba) - bynajmniej ja nie widziałem takiej możliwości, ale może w części dla kamperów można. Obok jest taki amerykański burger bar. Minusem jest dość porządny krótki podjazd. Moja 120KM benzynówka targała przyczepę o wadze ok 1200km na 2 biegu i nawet musiałem wrzucić na 1 bieg. Przed wyjazdem kontaktowałem się ze wszystkimi campingami w okolicy i każdy z nich twierdził, że jest pełny. Może gdybym przyjechał to by mnie gdzieś upchneli, ale generalnie na 2 rodziny zapłaciliśmy 10E zamiast 80E-100E. Słowem rewelacyjna bezpieczna miejscówka. Niestety minusem jest autostrada i linia kolejowa która jest bardzo blisko i dość głośno. Mi po 14h jazdy z przyczepą jednak nic nie przeszkadzało błogo odpocząć. Generalnie będzie to moja podstawowa miejscówka przy wyjeździe na południe Europy. Dodatkowo po drodze w okolicach Ratyzbony namierzyłem parking przy stacji benzynowej z darmowym miejscem dla kamperów.  Jest tam nawet skrzynka do podłączenia prądu i można stać do 24h za free. Podaje namiar: Shell, Wampener Str. 1, 95707 Thiersheim, Niemcy Wydaje mi się, że z przyczepą też by się dało. Z namiotem niby jest jakieś miejsce na trawniczku, ale nie wiem czy można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.