Skocz do zawartości
dudek_t

Kupno nowego samochodu w DE + leasing

Rekomendowane odpowiedzi

dudek_t

Hej. Jeszcze tydzien jestem na majówce. Jak wrócę to będę zgłębiał temat przez kolegę który kiedyś pracował u brokera. Jak się dowiem dokładnie co i jak to na 100% tu napisze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Ja się poddałem. Jeszcze przed przedstawieniem konkretów czułem się że każdy chce mnie wydymać. Jak macie jakiegoś znajomego brokera to może to i się opłacać. Wchodząc z ulicy - nie ma szans. 

Szkoda mi czasu i energii - zamawiam w PL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00
58 minut temu, dudek_t napisał:

Myślisz, że będzie lepsze podejście? :D O dealerach w Polsce można książkę napisać, o tym jak mają Cię w d. Nie wiem jakim cudem ten z Renault się uchował, który mi auto ogarniał. Ale porównując go do całej reszty to był wyjątek od reguły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Z ostatnich 5 zamówień mam w większości zdecydowanie dobre doświadczenia. Na tą chwilę (poza brakiem sztuk do kupna) wszystko idzie gładko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00
Godzinę temu, dudek_t napisał:

Z ostatnich 5 zamówień mam w większości zdecydowanie dobre doświadczenia. Na tą chwilę (poza brakiem sztuk do kupna) wszystko idzie gładko :)

Dobra dobra, bo przypomnę Ci przygody z zakupem cepy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Nieeee! O tym nie chcę pamiętać :D Grunt że ten etap już za mną i w tej chwili tylko przyjemność z użytkowania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łza Włóczynutka
9 godzin temu, jacek00 napisał:

O dealerach w Polsce można książkę napisać, o tym jak mają Cię w d

Jest pół na pół, jakaś spora część rzeczywiście się tak zachowuje, ale z drugiej strony spotkałem się z takimi którym się chciało ze mną użerać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mandrol
Napisano (edytowane)
W dniu ‎2018‎-‎05‎-‎16 o 08:17, dudek_t napisał:

Ja się poddałem. Jeszcze przed przedstawieniem konkretów czułem się że każdy chce mnie wydymać. Jak macie jakiegoś znajomego brokera to może to i się opłacać. Wchodząc z ulicy - nie ma szans. 

Mi w PKO BP od razu powiedzieli, że spokojnie leasing da się ogarnąć bo robią to cały czas. Jeśli nowe to bez problemu, jeśli jakaś używka to musieliby wysłać gościa z Dekry na inspekcję.

U mnie niestety nie wypalilo bo demówka się sprzedała i "po ptokach". Szukam coś w Polsce albo czekam aż znowu coś wyskoczy interesującego;)

Edytowane przez Mandrol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi