Skocz do zawartości
Marcin1878

Kemping najblizej stoku

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin1878

Chcemy jechać na narty które miejsca kempingowe polecacie w Polsce jak najbliżej stoku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mik media

Świeradów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

parkingi przy wyciągach  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AdamH

Chcemy jechać na narty które miejsca kempingowe polecacie w Polsce jak najbliżej stoku?

Niedzica - Polana Sosny. Jakieś 400 m.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MaciejNT01

Niedzica - Polana Sosny. Jakieś 400 m.

Tylko, że Polana Sosny to bardzo łatwy i krótki stok  :no:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

Tylko, że Polana Sosny to bardzo łatwy i krótki stok  :no:

a gdzie w Polsce masz długie i trudne stoki  :skromny: , dla ułatwienia odpowiedzi skupmy się na długich  :ee:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin_G

Zależy od ilu km traktujemy stok jako długi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00
Napisano (edytowane)

a gdzie w Polsce masz długie i trudne stoki :skromny: , dla ułatwienia odpowiedzi skupmy się na długich :ee:

No najdłuższa ma ponad 5 km, a to nie tak źle. Tylko chyba czynna jest rzadko Edytowane przez jacek00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

a gdzie w Polsce masz długie i trudne stoki  :skromny: , dla ułatwienia odpowiedzi skupmy się na długich  :ee:

Proszę bardzo... Laskowa Kamionna. Długość 2200 m, stanie do kanapy od 1 do 5 minut. Uprzedzam że wszelaki lans jest tam niemile widziany. Tam się jeździ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66
Napisano (edytowane)

Proszę bardzo... Laskowa Kamionna. Długość 2200 m, stanie do kanapy od 1 do 5 minut. Uprzedzam że wszelaki lans jest tam niemile widziany. Tam się jeździ...

Chyba bardziej 2000m, i do tego banalnie prosta. Tak szczerze to dla kogoś kto jeździ już drugi sezon to nie za bardzo jest gdzie jeździć u nas. Ale ja też jeżdżę, bo nie chce mi się do Austrii jeździć na dzień czy dwa.

Dla luźnego pojezdzenia na niebieskich trasach bardzo lubię włoskie "dolomiti superski", trasy po 9-7-5km.

Wysłane z mojego Tapatalka

Edytowane przez chris_66

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Mam tam 55 km i czasami jedziemy sobie wieczorem na tzw reset.

Więc całe to bajanie o Włoszech i Austrii ma się nijak do tego z czego można skorzystać jak przyjdzie nagle ochota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin1878

Decyzja zapadła NIEDZICA  to ze krótki i łatwy stok to dla nas nawet na plus bo chcemy naszą czteroletnią córkę stawiać na narty. Rezerwacji chyba nie trzeba robić? Jedziemy 13 stycznia o ile coś nie wypadnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

Mam tam 55 km i czasami jedziemy sobie wieczorem na tzw reset.

Więc całe to bajanie o Włoszech i Austrii ma się nijak do tego z czego można skorzystać jak przyjdzie nagle ochota.

Wiem jak to wygląda lokalnie, albo po drodze. Też często korzystam ze stoków jakie są po drodze i nie narzekam bo "darowanej chabecie w zęby się nie zagląda", podobnie z basenami. Ale jadąc gdzieś celowo jednak wybiera się coś wartego uwagi.

Decyzja zapadła NIEDZICA to ze krótki i łatwy stok to dla nas nawet na plus bo chcemy naszą czteroletnią córkę stawiać na narty. Rezerwacji chyba nie trzeba robić? Jedziemy 13 stycznia o ile coś nie wypadnie.

Na początek jest ok. Wy się wymęczycie, ale dla małego szkodnika trzeba się poświęcić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Dokładnie Chris.

Przypominam że z Polany Sosny można podjechać do Kluszkowców bo to raptem parę kilometrów a tam można już poszusować z uśmiechem na twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi