Skocz do zawartości

BLACK FRIDAY ALLCAMP


szantymen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na ebayu czy za 687 Euro, czy za 780 euro wszystkie EM 203 są takie same.Ja różnicy w nich nie widzę.

Edytowane przez kalapan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę na bagażnik. Niestety zniżką jest liczona od ceny katalogowej, która jak wiadomo jest z kosmosu. Na allegro mam taniej bez zniżki niż ze zniżką w Allcamp. O niemieckich sklepach nawet nie mówię bo tam jeszcze taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Em 203 to model jedynki taka sama wersja bez szukania po Ebay jest na Obelinku pod nazwą Hypercamp .

Po zdjęciu dziecko rozpozna różnice. 


Dostałem ofertę na bagażnik. Niestety zniżką jest liczona od ceny katalogowej, która jak wiadomo jest z kosmosu. Na allegro mam taniej bez zniżki niż ze zniżką w Allcamp. O niemieckich sklepach nawet nie mówię bo tam jeszcze taniej

Towar nie jest z wyprzedaży bo nie mamy go na stanie. Na allegro wyprzedają magazyny więc mają na nie niższe ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na stronie zdjęcie jedynki jest tylko jako fotka katalogu, a nie na sprzedaż. 

Rozmawiamy cały czas o Enduro EGO 400 trzeciej wersji . Od jedynki różni się w zasadzie wszystkim. Elektronika, przełożenia, rolka, cała konstrukcja aluminiowa, 

 

  https://www.allcamp.pl/naped-enduro-400-light-p-1072.html

 

Na ebayu jest dwójka za 999USD.  u nas była ostatnio za 3300 zł

https://www.ebay.com/itm/Enduro-Remote-Power-Trailer-Mover-RV-Trailer-Open-Box/272360855219?hash=item3f69f8d6b3:g:UzsAAOxyuDpSG9ji&vxp=mtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na dobrą sprawę to w obelinku Reich jest dostępny w magazynie  za 2537zł. W takim układzie nawet bym się nie zastanawiał.

 

https://www.obelink.pl/reich-movecontrol-economy-light-pl.html?category_params=s_company%3D9%26category_id%3D7471

Edytowane przez kalapan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na dobrą sprawę to w obelinku Reich jest dostępny w magazynie za 2537zł. W takim układzie nawet bym się nie zastanawiał.

No już o tym pisałem. Reich tani ale to jakby nie patrząc półka niżej jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie różnicy to nie robi - mnie Reich wyszedł dokładnie 2250zł i nawet się nie zastanawiałem tylko brałem i tyle. Ale jakby co to wolałbym dać 2537 zł i mieć niższą półkę , aniżeli 3500 zł i mieć wyższą niby półkę /choć pewnie to taki sam chinol jak 203/ A jeśli tak jest rzeczywiście - to ja już wolę Reicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątków o napędach było kilka, ten jest o promocjach. Jak ktoś chce kupić wersję 1 może ją kupić, my sprzedajemy wersję 3 i póki co mamy ją najtaniej . Są klienci co kupują Trumę lub AL-KO za 8000zł i na pewno są zadowoleni. Więc nie dyskutujmy o gustach i nie zaśmiecajmy tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nazywacie go Enduro?

To nie jest czasem mover E-GO?

 

 

To już chyba było gdzieś na forum.Coś o rozłączeniu się firmy na dwa kraje. Teraz jedni robią Enduro, a drudzy E-GO, chociaż to to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy przedstawicielem Anglików, na początku współpracy robili Enduro 1, kiedy wprowadzili wersję 2, jedynkę sprzedali lub przekazali szczegółów nie znam Holendrom i oni zaczęli produkować Enduro. My ze względu na promocję i wprowadzanie na rynek 2, która jeszcze w Angli była sprzedawana jako Enduro EN 4445 pozostaliśmy przy tej nazwie. Teraz przy 3 w opisie dopisujemy Enduro EGO 400. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.