Skocz do zawartości

Uszkodzony narożnik górny Hobby


BATON

Rekomendowane odpowiedzi

Baton jeżeli strażacy nie chcieli pokazać nagrania to wydaje mi się że coś mieli na sumieniu. Poczekaj narazie na decyzję sądu. W sądzie zażądał bym otworzenia nagrania. Bo wiadomo, że jest. Jak się okaże że jakoś dziwnie się nie nagrało to bym wnoskował i winę straży. I o mataczenie. Moim zdaniem sąd powinien dać wiarę twemu przyjacielowi.

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Skoro kolega kupił sobie przyczepę, oraz jak już wcześniej pisałeś konsultował ewentualną naprawę w jakiejś firmie z Lubonia, to jeśli jest to firma Alpo a rozmawiał z właścicielem p. Darkiem, możesz go uspokoić. Jeśli tak, to jest to osoba znana wielu forumowiczom.

Osobiście nie widziałem żadnej przyczepy którą by naprawiali, ale wiem ze robią takie rzeczy. Pan Darek bywał na zlotach forumowych gdzie reperował, modernizował, uzdrawiał instalacje gazowe i elektryczne w naszych przyczepach.

No to fajnie przekażę mu to będzie spokojniejszy. Myślę że o ta firmę chodzi bo tego nie ma zbyt wiele zwłaszcza w Luboniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro policja sie tym zajęła to może pocisnąć ich żeby zabezpieczyli nagranie, bo strażacy powiedzą potem że po dwóch tygodniach system sam kasuje pliki...i się wyłgają.

A to było OSP czy PSP?

Generalnie to jak udostępnią nagranie to będzie twardy dowód (w zależności jak sąd do tego podejdzie ) A jeśli nie i się samo skasuje czy coś w tym stylu to będzie to działać na ich niekorzyść. Szczerze to nie wiem jaką straż. Muszę zapytać. Ale i tak patrząc z mojego doświadczenia bo trochę przygód już w życiu miałem to sądzę ,że będzie remis .

 

 

Powoli już Przebieram nogami ,aby jechać i oglądać "nowa" przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie działać na ich niekorzyść. Nikt też nie ma obowiązku dostarczać materiałów obciążających samego siebie. Tak więc nie będzie materiału dowodowego z kamery to nie będzie i sąd nie powinien w ogóle tego brać pod uwagę. Nikt też niczego zabezpieczać nie będzie. To sprawa o wykroczenie a nie przestępstwo. Tak więc policja wezwie kierowców, przesłucha i przygotuje kwity i skieruje tylko sprawę do sądu - policja może oczywiście na etapie przygotowawczym już wskazać sprawstwo któregoś z kierowców, ale nie musi. Na rozprawie sąd przesłucha świadków i zbada materiał dowodowy o ile jakikolwiek będzie. Potem będzie dalej myślał co zrobić. Ale prawdopodobnie już na pierwszej rozprawie stwierdzi obopólną winę - tak to najczęściej w takich przypadkach właśnie ma miejsce.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pojazdach ode mnie z pracy policja czasem wnioskuje o udostępnienie nagrań z monitoringu, niekoniecznie wiążą się one z odtworzeniem samej jazdy, czasem mają nadzieję zobaczyć coś, co być może uchwyciły kamery przy okazji o danej godzinie. Z tego co wiem firma udostępnia nagrania, nie wiem tylko czy z obowiązku czy z dobrej chęci. Może w tygodniu się dopytam.

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z dobrej woli, ale jak policja przypuszcza że może być nagrane przestępstwo to mają środki żeby przymusić do wydania nagrania. A u Ciebie w firmie pewnie nikt nie chce się szarpać to udostępniają to o, bez utrudniania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.