Skocz do zawartości

Zakup przyczepy kempingowej do 25 tyś


pablo1987

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi koniecznie szukac przyczepy z akumulatorami i napieciem 12v? co sadzicie o tej przyczepie? https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-wilk-450md-stern-sprzedam-szybko-CID5-IDnigWe.html#77c2dfca21ogladalem ja dosc fajna w srodku. Lazienka jakas dziwna bo nie ma sluchawki i nie ma zaslony pod prysznic... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12v a aku to dwie różne rzeczy, 12v ma każda i ciągnie z holownika, aku to opcja i generalnie rzadko spotykana. Nawet jakby w kibelku miała prysznic i zasłonke to jest taka prowizorka, nie nadaje się do codziennego użytku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12v a aku to dwie różne rzeczy, 12v ma każda i ciągnie z holownika, aku to opcja i generalnie rzadko spotykana. Nawet jakby w kibelku miała prysznic i zasłonke to jest taka prowizorka, nie nadaje się do codziennego użytku

wlasnie dlatego zastanawialem sie jak tam sie ktos myl. Drzwi nie byly wymieniane ... Jak dziala lodowka na 12v oraz ile wystarczy pradu w holowniku na zasilenie przyczepy przy aku 74ah? Hest sens dokladac dodatkowe aku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 12v to jest tylko podtrzymanie na czas jazdy, działa to średnio. Na postoju w trasie przełączasz na gaz. Przy poprzedniej budzie o tym nie wiedziałem i po całej nocy na postoju auto bez problemu odpaliło, aku tej samej wielkości ale wtedy był nowy. Mycie to na campie, ten prysznic to taki bardzo awaryjny. Zwłaszcza że w trasie i tak nie masz ciepłej wody bo 99% term jest na 220

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego zastanawialem sie jak tam sie ktos myl. Drzwi nie byly wymieniane ... Jak dziala lodowka na 12v oraz ile wystarczy pradu w holowniku na zasilenie przyczepy przy aku 74ah? Hest sens dokladac dodatkowe aku?

 

Witam!

Szczerze proponuję, abyś poświęcił chociaż z tydzień na czytanie forum (interesujących Cię tematów).

Zapewniam, że większość odpowiedzi na Twoje obecne i przyszłe pytania już dawno napisano. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Trochę poczytałem i zauważyłem, że ogólnie przyczepy firmy Hobby są bardzo polecane
Podobnie jak Volkswagen w tdi :D, chwalą się głównie obecni posiadacze, ja nie widzę żadnej cechy która by wyróżniała hobby na plus, o minusach poczytaj sobie sam. Wysłane z telefonu. 

[Wymoderowano ogłoszenie niezgodne z regulaminem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja.miałem elddisa, szajs jakich mało ze względu na bude roztelepała sie pod obciążeniem i na naszych drogach, burstner fajna przyczepka jeździłem 2 lata, solidna i trwała. Kilka lat miałem sprite, ładny wygląd środek strasznie papierowy, meble słabe zawiasy rolety w oknach wszystkie sie popsuły. Teraz mam hobby, jeździmy z kolegą który ma fendt, hobby jak i fendt są fajne ale im młodsze roczniki tym są bardziej badziewne, wiadomo każdy kto ma kwotę określoną na zakup przyczepki podnosi sobie poprzeczkę i szuka nowszego modelu, nie zawsze to dobre rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.