Skocz do zawartości

Zakup przyczepy - 2+2 15.000pln 1400 DMC


infer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czego tu nie rozumiecie. Poprzedni właściciel kupił w dani i zarejestrował tam gdzie mieszka.

A oni bankowo maja ja w rozliczeniu wziętą.. Nie mają zwyczaju rejestrować przyczep zakupionych za granicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koleżanki i koledzy,

 

Czy ze zdjęć możecie ocenić:

 

http://www.caravandepot.co.uk/C-5975-Fleetwood-Sonata-Rhapsody

 

http://www.sherburncaravans.co.uk/used-caravans/hobby-lightweight-495-ufe-exclusive-17ft-x-7ft-end-fixed-leeds-201706026046864

 

Z góry dzięki za wszystkie sugestie , sczegolnie krytyczne. Nie mam ciśnienia a chciałbym nauczyć sie dzieki Wam jak kupić zeby nie wtopic.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby stała w Uniesciu na sprzedaż nie wiem jaki rok i model ale kolory miała niebieskie na ścianie wiem że kosztowała coś około 26 tyś jak by co mogę numer załatwić

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby stała w Uniesciu na sprzedaż nie wiem jaki rok i model ale kolory miała niebieskie na ścianie wiem że kosztowała coś około 26 tyś jak by co mogę numer załatwić

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Nie ten budżet niestety

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na sprzedaż świetną przyczepę, którą użytkuję od 5 lat. My przesiadamy się na większą, dlatego sprzedajemy. Uczciwa przyczepa sprowadzona przeze mnie z Holandii. https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-6504-z-przedsionkiem-CID5-IDnA95s.html

Edytowane przez kalumet (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na sprzedaż świetną przyczepę, którą użytkuję od 5 lat. My przesiadamy się na większą, dlatego sprzedajemy. Uczciwa przyczepa sprowadzona przeze mnie z Holandii. https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-6504-z-przedsionkiem-CID5-IDnA95s.html

Bede w Lodzi od 6 sierpnia, sądząc po rejestracji jesteś z okolic?

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem sie z kolegą kalumet na oględziny a w międzyczasie rzucam okiem na 'własnym' podwórku.

Oglądałem elddis odyssey 534 2005r. Mocno zniszczona jak na rocznik. Pod uszczelka przedniej szyby czarno. Cena po przeliczeniu 25.000pln

 

Wpadlo mi w oki jescze takie hobby: https://www.gumtree.com/p/cars-vans-motorbikes/2005-hobby-460-ufe-excellent-easy-4-berth-fixed-bed-touring-caravan/1257184457

 

Co myślicie ogolnie o tym modelu no i egzemplarzu?

 

 

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem ostatnie kilka dni na ogladaniu przyczep na lokalnym rynku nie starszych niz 2005 rok.

 

Oglądałem w komisach i u osob prywatnych - w sumie z 10 sztuk. Skupilem sie tylko na modelach, ktore maja 4 miesca do spania oraz osobna kabine prysznicową.

 

Podsumowując w budżecie do 25000pln nie znalalzlem nic nadajcego sie do kupienia 9 cieklo i śmierdzialo, 1 byla sucha ale mocno wyeksploatowana.

 

Zdecydowanie KUPIE od kogos z forum zadbana przyczepę na 4 osoby o dmc do 1400 (mile widziana jak najwieksza) do kwoty Max 25000pln. Nie moge dodac tematu do działu ogłoszeń wiec pisze tutaj.

Gdyby ktos z Was planował sprzedaż prosze o info.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem ostatnie kilka dni na ogladaniu przyczep na lokalnym rynku nie starszych niz 2005 rok.

 

Oglądałem w komisach i u osob prywatnych - w sumie z 10 sztuk. Skupilem sie tylko na modelach, ktore maja 4 miesca do spania oraz osobna kabine prysznicową.

 

Podsumowując w budżecie do 25000pln nie znalalzlem nic nadajcego sie do kupienia 9 cieklo i śmierdzialo, 1 byla sucha ale mocno wyeksploatowana.

 

Zdecydowanie KUPIE od kogos z forum zadbana przyczepę na 4 osoby o dmc do 1400 (mile widziana jak najwieksza) do kwoty Max 25000pln. Nie moge dodac tematu do działu ogłoszeń wiec pisze tutaj.

Gdyby ktos z Was planował sprzedaż prosze o info.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Mówisz o rynku angielskim tak? W takim razie Twój post powinien zostać gdzieś przypięty na stałe jako przestroga dla wszystkich chcących kupić angielki w PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o rynku angielskim tak? W takim razie Twój post powinien zostać gdzieś przypięty na stałe jako przestroga dla wszystkich chcących kupić angielki w PL

Tak, szukałem tutaj na miejscu. Przylejechałem dobre 1000 mil.

 

Jestem totalnym laikiem a nie trafiłem nic co nadawaloby sie do kupienia. 3 budki od prywatnych osob pozostałe to komisy. Ja rozumiem ze 5000f to moze nie jest kwota powalajaca na kolana ale autentycznie jestem w szoku.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca ostatnio opisany na forum, dość niepochlebnie, ale sprawa jest jeszcze rozwojowa.

Co do tej Adrii, jedyny problem jaki widzę z tych zdjęć, to kiepskie wyważenie. Poza tym, dobrze doposażona (moover, klima, bagażniki rowerowe, 3!!! klapy serwisowe, stały zbiornik wody, dobry stabilizator). Nawet bym pokusił się o to, że jest może za tania... Nic nie pisze o przedsionku, ale można dokupić (10km od Smolicza gość sprzedaje przedsionki). Tak czy siak, jeśli nie masz daleko warto jechać zobaczyć.

Aaaa... Doczytałem że dopiero 22 sierpnia wracasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca ostatnio opisany na forum, dość niepochlebnie, ale sprawa jest jeszcze rozwojowa.

Co do tej Adrii, jedyny problem jaki widzę z tych zdjęć, to kiepskie wyważenie. Poza tym, dobrze doposażona (moover, klima, bagażniki rowerowe, 3!!! klapy serwisowe, stały zbiornik wody, dobry stabilizator). Nawet bym pokusił się o to, że jest może za tania... Nic nie pisze o przedsionku, ale można dokupić (10km od Smolicza gość sprzedaje przedsionki). Tak czy siak, jeśli nie masz daleko warto jechać zobaczyć.

Aaaa... Doczytałem że dopiero 22 sierpnia wracasz.

W okolicach Poznania bede 4 sierpnia rano. Ktoś z okolic byloby w stanie pomóc w oględzinach?

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.