Skocz do zawartości
PiotrHome

Przelotowe miejsca Cannes, Antibes, Monte Carlo.

Rekomendowane odpowiedzi

PiotrHome

Czy ktoś z forumowiczów posiada wiedzę gdzie w okolicach Cannes, Antibes, Monte Carlo mogę znaleźć parkingi ewentualnie kempingi gdzie można przelotowo zaparkować przyczepę na kilka godzin i zwiedzać okolicę?

Dużo camper parków posiada informację że przyjmują tylko kampery dlatego też nie chce ryzykować i jechać całkowicie w ciemno żeby później się niemile zaskoczyć.

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
patriks

Witam,

Słabo to widzę, takich dużych parkingów tam nie ma, ciężko Ci będzie coś znaleźć w centrum czy przy promenadzie.

Celuj może w parkingi przy dyskontach np Lidl, widziałem że tak tam stawali, ale kamperami.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BERSC

W Monte Carlo - około 3km od centrum (jedziesz D6098 w okolice dworca PKP) masz Caravan Parkingi, coś na styl włoskich parkingów, może być brak miejsc - lepiej jechać tam z samego rana - miejsca na 25-30 zestawów.

Gdzie siedzi cieć na placu i pilnuje przyczep - zostawiasz przyczepę i jedziesz zwiedzać autem lub skuterkiem - cena za 12h / 20 euro za dobę 35 euro ... podpięcie do prądu 5 euro za dobę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voku

A jeszcze podepnę się pod temat, jest gdzieś jakaś mapka online własnie z takimi płatnymi parkingami na których można podpiąć się do prądu ipt, szukam czegoś na trasie jaki i w okolicach Barcelony gdyby się okazało że kemping jest full?

Edytowane przez Voku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiotrHome

Jeśli masz możliwość zainstalowania na androida to polecam park4night. Mi się we Włoszech sprawdziło.

P.S. BERSC dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartekprz

Na Wybrzeżu w wielu miejscach są znaki, że zakaz parkowania dla kamperów i przyczep, tu gdzie nie ma znaków są barierki na wysokości 1,80m
Parkingi przy dyskontach też ostrożnie, widzieliśmy kampery z blokadami.

na kempngach trzeba pytać, może się zgodzą, Monaco, Cannes to całodniowa wycieczka, najlepiej zaparkować na kempingu i poruszać się pociągiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dj85

W Antibes jest fajny kemping co prawda byłem tam w 2005r ale napewno jeszcze istnieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi