Skocz do zawartości

No to zaczynamy !!


kusykzy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Powiem krotko,

 

 

Jeszcze nie spotkalem rownie nieprzyjaznego forum niz to wasze. Przepraszam tu Pana Jarek, Jacek i Michal ktorzy starali sie pomoc ale wiadomo - negatywne wrazenia sa zawsze wyrazistsze.

 

 

Nastepnym razem jak mi na kempingu ktos podaruje kalendarz z logo karawaning.pl to mu powiem zeby go sobie raczej w d wsadzil.

 

 

W moim poscie jest tylko jedno pytanie - czy ktos ma doswiadczenia z firma kempi.pl bo zamierzam od nich kupic przyczepe. koniec kropka. gdzie tu jest reklama panie bojazliwy BartoszK co sie nawet boisz to napisac?

 

Podalem trzy linki z ich strony zeby was latwiej na nia skierowac.

 

 

Jako ze jestem tu nowy to przed zadaniem pytania chcialem sie przedstawic i opisac moj background - ale to niestety zostalo potraktowane jako niechlujnosc posta. I jeszcze tytul zly - jakis budowlaniec mi wypomina - rece opadaja.

 

 

 

Tak wiec zegnam i mam nadziej ze nikogo z was (ponownie przepraszam Jarek, Jacek, Michal) na zadnym kempinku nie spotkam

 

 

 

Acha jeszcze do GregoryY - szczegolne podziekowania za post ktory tak wiele wniosl... 

 

 

Dziś dokładnie po godzinie 14.00 odbierałem w kampi.pl przyczepę po montażu min. dodatkowej klapy. Zapytałem wprost Kampi Team czy ktoś z nich tego posta napisał na co usłyszałem odpowiedź - "czy my mamy za mało pracy? nie mamy czasu na Internet". Pytając o dodatkowe zdjęcia Pan Paweł (najczęściej z Nim się usłyszycie dzwoniąc do kampi.pl) powiedział, że może zrobić kolejne i na prośbę udostępnić.

 

Co do samej firmy - wystawiam ocenę bardzo dobrą. Osoby, które zajmują się obsługą klienta oraz serwisem mają pojęcie o tym co robią. Potrafią wytłumaczyć, pokazać. Na wszelkie pytania - nawet te wskazujące, że może coś powinno być inaczej wykonane - potrafią spokojnie odpowiedzieć i zaprosić "na warsztat" aby pokazać co i jak jest montowane, klejone itd.

 

Wśród przyczep, które wskazałeś jest 502 DT - mieliśmy identyczną od nowości przez blisko 10 lat i mogę w ciemno polecić - super się sprawdziła a dziś jeździ z nią rodzina z naszego forum :)

Była ona w roku 2008 jeszcze produkowana.

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Owszem była, ale już z zupełnie innym wnętrzem i z innymi urządzeniami

 

Przeszukałem czeluści Internetu i wychodzi, że od 2008 była nowa budka min. w serii Altea.

Znów 502 DT ostatni raz jest w katalogach z 2007 roku i nie była już w nowszych seriach - mój błąd.

W naszej 502DT (starszej) mieliśmy oparcia bez tych łuków. Tu http://www.dba.dk/adria-altea-502-dt-2007-925/id-1022994405/ wychodzi, że jest taka sama tapicerka jak w kampi.pl a rocznik 2007. Najlepiej zadzwonić i dopytać bo może pierwsza rejestracja była 2008?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem czeluści Internetu i wychodzi, że od 2008 była nowa budka min. w serii Altea.

Znów 502 DT ostatni raz jest w katalogach z 2007 roku i nie była już w nowszych seriach - mój błąd.

W naszej 502DT (starszej) mieliśmy oparcia bez tych łuków. Tu http://www.dba.dk/adria-altea-502-dt-2007-925/id-1022994405/ wychodzi, że jest taka sama tapicerka jak w kampi.pl a rocznik 2007. Najlepiej zadzwonić i dopytać bo może pierwsza rejestracja była 2008?

 

Wyżej wrzucałem zdjęcia z wnętrza z 2005 roku. W tej co Ty wrzuciłeś teraz zobacz jaki jest zlew i kuchenka. Po nowemu czyli ze szklanymi pokrywami, a nie drewnianymi. Też jest nowa lodówka. Te zlewy i kuchenki weszły od września 2005 roku i były we wszystkich modelach Altea. To samo z tapicerką. Od września 2005 tapicerka była w takie paski. Sam nowe wnętrze miałem w swojej Altea z 2006 roku. Nowe to znaczy nowe obicia i nowy standard kuchni i zlewu. Ty w 2007 miałeś już szklane pokrywy? Musiałeś mieć ☺️

 

Czyli ta z Kampi ma rok produkcji maksymalnie 2005. W innym wypadku to wałek.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej wrzucałem zdjęcia z wnętrza z 2005 roku. W tej co Ty wrzuciłeś teraz zobacz jaki jest zlew i kuchenka. Po nowemu czyli ze szklanymi pokrywami, a nie drewnianymi. Też jest nowa lodówka. Te zlewy i kuchenki weszły od września 2005 roku i były we wszystkich modelach Altea. To samo z tapicerką. Od września 2005 tapicerka była w takie paski. Sam nowe wnętrze miałem w swojej Altea z 2006 roku. Nowe to znaczy nowe obicia i nowy standard kuchni i zlewu. Ty w 2007 miałeś już szklane pokrywy? Musiałeś mieć ☺️ Czyli ta z Kampi ma rok produkcji maksymalnie 2005. W innym wypadku to wałek.

U nas były szklane pokrywy kuchenki i zlewozmywaka. Ale tapicerka była inna i poduszki były nie zaokrąglone (odgrzebałem naszej zdjęcia - poniżej)

post-283-0-04207100-1497512185_thumb.jpg

post-283-0-15380700-1497512220_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas były szklane pokrywy kuchenki i zlewozmywaka. Ale tapicerka była inna i poduszki były nie zaokrąglone (odgrzebałem naszej zdjęcia - poniżej)

No to takie jak u mnie w 2006 :) Ale jak widzisz miałes szkło na zlewie a to była największa zmiana

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...... Jeszcze nie spotkalem rownie nieprzyjaznego forum niz to wasze.........Nastepnym razem jak mi na kempingu ktos podaruje kalendarz z logo karawaning.pl to mu powiem zeby go sobie raczej w d wsadzil........... Tak wiec zegnam i mam nadziej ze nikogo z was na zadnym kempinku nie spotkam

Że też nie napisałem nic przed odejściem naszego znamienitego i jeszcze nie poznanego kolegi, chociaż na kempinki nie jeżdżę B) a i kalendarza nie posiadam coby mu wsadzić ku uciesze gawiedzi :o

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.