Skocz do zawartości
kielczanin

Klimatyzatory przenośne Haier w dobrej cenie

Rekomendowane odpowiedzi

kielczanin

Witam.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na przenośne klimatyzatory Haier.

http://haier-ac.pl/informacje/2016/klimatyzator-przenośny-haier.html

W.wym. nowe klimatyzatory oferuję w cenie 1500 zł brutto / szt.  Możliwość wystawienia fakt.Vat.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TIGERLUNAR

Drogo ja za swój Super cool zapłacilem 1100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kielczanin

Drogo ja za swój Super cool zapłacilem 1100

Cena katalogowa to 1900 zł. Tańsze klimatyzatory to na ogół te" marketowe" i nie tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszK

w marketach kupisz klona tego haiera np od Gorenje czy MPM - cenowo kolo 1000-1200 (zalezne od temp na zewnątrz ;-))) - zbliżonego robi electrolux - cena regularna kolo 1499, wyprzedazowa np u mnie byla 1199... 

Gorenje na podobnych parametrach ma na wejściu 980W max... - jak mierzyłem na utrzymywaniu temp w przyczepie po schodzeniu to pobierał średnio 250-380 Watt - wiec podstawowa przetwornica + solar 180Watt i może śmigać na dzikusie... bo jak ma chłodzić to znaczy ze jest patelnia = pełna oc z solara... 9A wiec obsłuży przetwornice i doładuje aku...

Na te pierwsze 15-20 minut to spokojnie aku 100Ah da rade - ale przetwornica musi byc większa...

a co do porownywania tych marketowych z tymi markowymi jak electrolux i haier -  to sa to klony - w srodku prawie identyczne, akcesoria identyczne, piloty te same, rury spiro identyczne... wiec leci to z jednego pieca...

Edytowane przez BartoszK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bodzioklb

Cena katalogowa to 1900 zł. Tańsze klimatyzatory to na ogół te" marketowe" i nie tej firmy.

A Haier to co? High Class Luxus czy jak?

Takie samo jak wszystkie "no name" z dalekiego wschodu...

Jak mam w domu split'a  "no name" a w środku większość bebechów LG :-)

A zapłaciłem 1/2 ceny LG

2015,2016 śmigało to aż miło i zero problemów...

BTW - gdybym miał kupować przenośną to wolałbym nic nie kupić...

Pierd...ić  się z rurami, głośne to...

Edytowane przez bodzioklb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kalumet

Ja w zeszłym roku za 1800 zł kupiłem klimę dedykowaną do przyczep (zawieszaną na oknie - dwuczęściową), czyli chyba jednak nie jest to aż taka okazja....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kielczanin

Nie jest moim zamiarem wdawanie się  w dyskusję o " wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocnymi ". Każdy ma prawo wyboru i Ci ,którym sprzęt i cena odpowiadały zdecydowali się na zakup. Ogłoszenie wystawiłem na prośbę firmy , którą znam i wiem, że uczciwie i profesjonalnie podchodzą do klienta.

Cieszę się ,że mogłem pomóc tym, którzy szukali właśnie takiego klimatyzatora oraz tym ,którzy posiadali taką ofertę . Wszystkim Karawaningowcom życzę udanych wakacji .  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi