Skocz do zawartości

Chateau Calista 390


Tomala51

Rekomendowane odpowiedzi

By się zgadzało - siedzę od godziny na stronie Elcamp (ceny akceptowalne?) i szukam chemii do Thetforda.

Poza tym środek czym czyścic?Normalnie środkami domowymi?Kanapy planuję przelecieć odkurzaczem wodnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już raczej nie w tym wątku dalszy ciąg.

Nawiasem mówiąc chemie do  Thetforda  można znaleźć  taniej

W dużych marketach jak Obi Castorana, i tym podobnych.

Elcamp  to nie jest najtańsza firma.

Wiele rzeczy znajdziesz gdzie indziej za połowę ceny, albo i mniej.

Pamiętaj, że każda rzecz, stolik zbiornik miska, wiadro  itd. Mający w nazwie karawaning, lub do karawaningu. Ma

cenę z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo,

 

Mam kilka laickich pytan

- szafki wewn/zewn sufit, ściany mogę oblecieć chemia domowa?

- mycie zewnetrznego poszycia (łuska) na myjni bezdotykowej to chyba nie najlepszy pomysł?jest jakiś specjalny detergent?szczotka i ręczna robota?

- zbiornik tetford wewnątrz czym przeplukac?

 

Ni i najważniejsze tapicerkę cała odkurzaczem wodnym jest plan przeleciec.mjakis środek poleca ile?

 

W weekend muszę się wziąć do roboty bo mam nadzieje za 2-3 tyg atakować Kaszuby.

Edytowane przez Tomala51 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu. Ja swoją cepkę we wnątrz czyściłem chemią domową, najczęściej płyn do naczyc rozrobiony z ciepłą wodą, do szyb - clin, Wykładzine miałem dywanowa i zaczołem czyścić sam, ale nie dawało to zadowalających rezultatów więc poprosiłem kolege który prowadzi firme czyszczącą aby podjechał i wyprał to odkurzaczem. Wyszło bardzo dobrze. Zbiornik tetforda wypłukaj wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo,

 

Mam kilka laickich pytan

- szafki wewn/zewn sufit, ściany mogę oblecieć chemia domowa?

- mycie zewnetrznego poszycia (łuska) na myjni bezdotykowej to chyba nie najlepszy pomysł?jest jakiś specjalny detergent?szczotka i ręczna robota?

- zbiornik tetford wewnątrz czym przeplukac?

 

Ni i najważniejsze tapicerkę cała odkurzaczem wodnym jest plan przeleciec.mjakis środek poleca ile?

 

W weekend muszę się wziąć do roboty bo mam nadzieje za 2-3 tyg atakować Kaszuby.

Mogę polecić to https://saluti.pl/pl/p/Chante-Clair-Sgrassatore-Universale-Marsiglia-odtluszczacz-uzupelnienie-1%2C35-L/1547 Psikam na ścianę (zewnętrzną) omijając szyby, czekam chwilkę (ważne żeby nie zaschło dlatego unikam mycia w pełnym słońcu) i lecę szczotką teleskopową z miękkim włosiem do mycia busów. Środek rewelacyjny używamy go na codzień w domu. Do mycia szyb płyn do naczyń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.